Wybierz oddział

BM RENT – wypożyczalnia sprzętu budowlanego 

Prace w przemyśle budowlanym i drogowym niejednokrotnie wymagają użycia ciężkich i specjalistycznych urządzeń. Wynajem sprzętu budowlanego to często jedyny sposób na zdobycie odpowiednich pojazdów i narzędzi do wykonania zlecenia. Dlatego, zanim podejmiecie Państwo decyzję o zakupie maszyn, warto odwiedzić BM RENT – The CAT Rental Store. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego oferuje szeroką gamę produktów budowlanych najwyższej jakości, które sprawdzą się przy wielu pracach. 

Maszyny do zadań przygotowawczych 

W ofercie wypożyczalni znajdują się urządzenia, które będą przydatne na każdym placu budowy. Podczas prac przygotowawczych do budowy ustawiane są z reguły kontenery pracownicze i ogrodzenia. Do osuszenia lub ogrzania remontowanych hal i biurowców przydatne będą osuszacze, klimatyzery oraz wentylatory. Nasza wypożyczalnia maszyn budowlanych oferuje także generatory prądotwórcze, dzięki którym każdy plac budowy będzie miał dostęp do prądu elektrycznego. 

Uniwersalne maszyny do prac ziemnych i transportu 

Wśród dostępnego sprzętu wyróżniają się także maszyny przeznaczone do transportu i przewożenia materiałów. Wypożyczalnia sprzętów budowlanych BM RENT – The CAT Rental Store oferuje ogromny wybór koparek i minikoparek do prac ziemnych oraz wyburzeniowych. Podczas wyrównywania czy zmiany architektury przestrzeni przydadzą się spycharki i koparko-ładowarki. Z kolei przy pracach pomocniczych i transportowych warto postawić na wynajem urządzeń budowlanych o uniwersalnym zastosowaniu. Mogą to być ładowarki teleskopowe lub miniładowarki.  

Elektronarzędzia i maszyny ręczne 

Wynajem maszyn budowlanych obejmuje nie tylko sprzęt ciężki, ale także urządzenia nieco mniejsze. W asortymencie wypożyczalni znajdziecie Państwo elektronarzędzia i maszyny ręczne. Należą do nich między innymi przecinarki, wiertnice czy młoty wyburzeniowe. Duży wybór dotyczy również maszyn do obróbki betonu. Jeśli potrzebują Państwo wykorzystać zacieraczki, zagęszczarki czy listwy wibracyjne, ten sprzęt dostępny jest w ofercie wypożyczalni.  

Wynajem maszyn budowlanych – czy to się opłaca? 

Zastanawiają się Państwo, dlaczego wiele firm i prywatnych użytkowników decyduje się na wynajem sprzętu budowlanego? Najważniejszym argumentem przemawiającym za wynajmem są względy finansowe. Nie każde przedsiębiorstwo stać na to, żeby kupować urządzenia, zwłaszcza na początkowym etapie działalności. Wypożyczenie maszyny nawet na kilka tygodni jest korzystniejsze niż zakup nowego sprzętu. Dzięki temu z łatwością uda się dopiąć budżet inwestycji i szybko przeprowadzić zaplanowane prace. 

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego BM RENT – The CAT Rental Store daje możliwość wynajmu maszyn nawet na jeden dzień. Jeśli prace prowadzone są w pobliżu naszych placówek, można odebrać specjalistyczny sprzęt, wykonać pracę i oddać urządzenie w ciągu jednego dnia. Dzięki temu koszty przeprowadzenia zadania będą na minimalnym poziomie. Maszyny wypożyczane na dłuższy czas można oddać natychmiast po zakończeniu ostatniego etapu, w którym będą potrzebne, co także ograniczy koszty. 

Za wypożyczeniem przemawia także szansa sprawdzenia, jak w wybranych warunkach poradzi sobie konkretny sprzęt budowlany. Wynajem urządzenia może być testem dla sprzętu, który mają Państwo zamiar zakupić. Dzięki temu maszyna będzie mogła sprawdzić się w warunkach budowy, a operator oceni jej przydatność do konkretnej pracy. W ten sposób uda się uniknąć kupowania w ciemno produktów, które nie zdadzą egzaminu.  

Dlaczego warto postawić na wynajem maszyn budowlanych z BM RENT – The CAT Rental Store? 

Wiele przedsiębiorstw i osób prywatnych wypożycza maszyny budowlane. Wynajem sprzętu pozwala na rozszerzenie działalności firmy lub wykonanie skomplikowanej pracy. Oferta BM RENT – The CAT Rental Store wyróżnia się na tle konkurencji między innymi zróżnicowanym asortymentem. Zawsze staramy się wsłuchiwać w potrzeby klientów.  

Dysponujemy maszynami wysokiej jakości, które sprawdzają się na niejednym placu budowy nawet w najtrudniejszych warunkach. Maszyny poddawane są regularnym przeglądom, a dba o nie profesjonalny serwis. Dzięki temu wynajem urządzeń budowlanych z naszej wypożyczalni pozwoli bez problemów i nieprzewidzianych sytuacji wykonać założone prace. 

Cechą charakterystyczną BM RENT – The CAT Rental Store jest również maksymalne ułatwienie kontaktu klientów z wypożyczalniami. Obecnie rezerwację i wynajem maszyn budowlanych można przeprowadzać telefonicznie, w oddziale, przez handlowca oraz za pomocą aplikacji mobilnej – umożliwia to dokonanie zamówienia niezależnie od tego, gdzie Państwo przebywają. Zapewniamy też dostęp do systemu przez całą dobę. Pozwoli to Państwu dokonać rezerwacji w przypadku nagłej sytuacji losowej lub wieczornego planowania dalszych prac.  

Wypożyczalnia sprzętów budowlanych BM RENT – The CAT Rental Store to minimum formalności i przejrzyste warunki współpracy, które przedstawione są w umowie. Opłaty za każdą maszynę, roboczogodziny czy transport są klarowne i nie muszą Państwo obawiać się żadnych ukrytych kosztów. Zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów. Cenimy także ich czas, dlatego formalności ograniczamy do najpotrzebniejszych dokumentów.  


Najwyższej jakości sprzęt

Wybieraj wśród maszyn najlepszych marek!

Możliwość wypożyczenia w dowolnym momencie

Spróbuj – to proste!

Doświadczenie

Przeszkolony i fachowy zespół!

Dostępność w całej Polsce

Jesteśmy tam, gdzie Ty!
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook