1
Booking
2
Dodaj akcesoria
3
Dodaj usługi
4
Zaloguj się
5
Wybierz metodę płatności
6
Generowanie umowy
booking
Teraz kliknij na ostatni dzień wynajmu.
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Maszt oświetleniowy GENERAC V20(4xLED)
Maszt oświetleniowy GENERAC V20(4xLED)
Dostępne na zamowienie

Maszt oświetleniowy GENERAC V20(4XLED)

Krótkie dni w okresie jesienno-zimowym i praca na kilka zmian wymagają dodatkowego sztucznego oświetlenia. W takiej sytuacji przyda się maszt oświetleniowy LED GENERAC V20 wyposażony w cztery reflektory LED o mocy 300W. Reflektory zasilane są prądem o niskim napięciu, dlatego są w pełni bezpieczne dla użytkowników. Maszty oświetleniowe LED są też bardzo ekonomiczne – agregat może działać prawie sześć dni bez tankowania. 

Maszt oświetleniowy LED GENERAC V20 przyda się głównie firmom działającym w branży budowlanej. Urządzenie może stanąć na pustym placu budowy, gdzie umożliwi prowadzenie robót wieczorem czy w nocy. Znajdzie również zastosowanie w miejscach składowania materiałów budowlanych czy sprzętu.

Nie w każdej firmie znajdą się odpowiednie środki, żeby kupić maszt oświetleniowy – wynajem może być zatem jedynym wyjściem w sytuacjach awaryjnych. W wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store możecie Państwo nabyć urządzenie niskim kosztem przy dopełnieniu minimum formalności.


Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 1 300,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Maszt oświetleniowy Atlas Copco H6+(LED)
Maszt oświetleniowy Atlas Copco H6+(LED)
Dostępne na zamowienie

Maszt oświetleniowy Atlas Copco HiLightH6+

Odpowiednie oświetlenie stanowiska roboczego wpływa na komfort pracy i jej wydajność. Maszt oświetleniowy Atlas Copco Highlight H6+ to jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu. Konstrukcja w formie przyczepy może stanowić mobilne oświetlenie na każdej budowie. Charakteryzuje się sporym zasięgiem strumienia światła i niskimi kosztami eksploatacji. Ponadto maszt oświetleniowy Atlas Copco Highlight H6+ jest bardzo cichy. 

Nie tylko w budownictwie przyda się maszt oświetleniowy Atlas Copco. Wynajem może zainteresować także firmy ochroniarskie, które zajmują się pilnowaniem maszyn. Urządzenie można wykorzystać w górnictwie, budownictwie przemysłowym, a także przy organizacji imprez plenerowych.

Wypożyczalnia BM RENT – The CAT Rental oferuje różne maszyny budowlane oraz, jako pierwsza, właśnie maszt oświetleniowy Atlas Copco HiLight H6+. Do wynajęcia urządzenia może przekonać Państwa jego wysoka jakość i uniwersalne zastosowanie. Wypożyczenie pozwoli także na ograniczenie wydatków związanych z inwestycją.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 1 170,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy PRAMAC E 4000 (230V)
Generator prądotwórczy PRAMAC E 4000 (230V)
Dostępny od
13,00* bez VAT

Generator prądotwórczy PRAMAC E 4000 (230V)

Przenośny generator prądotwórczy jest urządzeniem, które sprawdzi się na każdym placu budowy. Agregat prądotwórczy Pramac ES 4000 AVR wyposażony został w dwa gniazda jednofazowe, które umożliwiają podłączanie różnych elektronarzędzi ręcznych. Maszyna ma silnik HONDA, który pozwala na ekonomiczną i wydajną pracę. Niewielki trzylitrowy zbiornik paliwa wystarcza na prawie trzy godziny pracy na wysokiej mocy.

Wynajem agregatu prądotwórczego Pramac ES 4000 AVR może zainteresować firmy budowlane i remontowe. Sprawdzi się w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Jego trwała obudowa rurowa zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi i umożliwia komfortowy transport. Dzięki temu urządzenia może stać się częścią wyposażenia ekip serwisowych.

Wynajem generatora rozwiąże Państwa problemy w czasie awarii sieci elektrycznej. Może być też formą zapasu w przypadku prac w miejscach poza zasięgiem sieci. Dzięki niemu ekipa serwisowa czy budowlana zyskają niezależność i komfort pracy w trudnym terenie.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 38,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy PRAMAC ES 5000(230V)
Generator prądotwórczy PRAMAC ES 5000(230V)
Dostępny od
18,00* bez VAT

Generator prądotwórczy PRAMAC ES 5000(230V) 

Narzędzia ręczne i niewielkie maszyny budowlane zazwyczaj zasilane są prądem elektrycznym. W miejscach pozbawionych dostępu do sieci przydatny będzie generator prądotwórczy Pramac ES 5000. Urządzenie wyposażone zostało w solidną ramę rurową i stalowe osłony, które zabezpieczają je przed trudnymi warunkami panującymi na placu budowy.

Urządzenie ma układ stabilizacji napięcia, który umożliwia zasilanie różnych urządzeń. Można podłączyć do niego ręczne narzędzia budowlane, wentylatory, a także urządzenia elektroniczne. Wynajem generatora prądotwórczego Pramac ES 5000 wiąże się z niewielkimi kosztami utrzymania, ponieważ wydajny silnik HONDY, który jest w nim zamontowany, jest bardzo ekonomiczny.

Wynajem urządzenia może być dla Państwa korzystny z wielu względów. Koszt wypożyczenia nawet na dłuższy czas jest niższy niż zakup nowego sprzętu. Ponadto otrzymujecie Państwo urządzenie całkowicie sprawne technicznie, poddawane regularnym przeglądom. Dzięki temu maszyna jest niezawodna i bezpieczna dla użytkowników.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 61,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy PRAMAC ES 8000(400/230V)
Generator prądotwórczy PRAMAC ES 8000(400/230V)
Dostępny od
26,00* bez VAT

Generator prądotwórczy PRAMAC ES 8000(400/230V) 

Brak sieci elektrycznej jest powszechnym problemem na wielu obiektach budowlanych. Przy wymagających pracach na placu budowy może być przydatny generator prądotwórczy Pramac ES 8000. Urządzenie o mocy 7 kVA ma niewielkie wymiary i wagę, dlatego nie sprawia problemów podczas transportu. Jest też zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi za pomocą trwałej obudowy.

Urządzenie wyposażone zostało w gniazdo trójfazowe i jednofazowe, co umożliwia podłączenie do niego zróżnicowanych narzędzi. Sprawdzi się na budowie do zasilania betoniarek czy szlifierek ręcznych. Generator może być też wykorzystywany w pracach leśnych, drogowych czy w domkach letniskowych. Wydajny i ekonomiczny silnik spalinowy pozwala na ciągłą pracę przez pięć godzin bez potrzeby tankowania benzyny.

Wynajem generatora prądotwórczego Pramac ES 8000 może rozwiązać Państwa związane problemy z niedoborem sprzętu. Urządzenie można wypożyczyć na kilka dni, co ułatwi wykonanie szczególnie trudnego etapu pracy. Może być także sprzętem awaryjnym, które pozwoli zapobiec przestojowi.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 81,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy PRAMAC S12000(400/230V)
Generator prądotwórczy PRAMAC S12000(400/230V)
Dostępny od
32,00* bez VAT

Generator prądotwórczy PRAMAC S12000(400/230V)

Generator prądotwórczy ułatwi obsługę elektronarzędzi i sprzętów budowlanych. Urządzenie wyposażone zostało w trzy gniazda, które mogą zasilać maszyny o różnym poborze mocy. Za pomocą jednego generatora można bezpośrednio zasilać urządzenia wymagające napięcia 230V i 400V. Te cechy sprawią, że sprzęt przydatny będzie na każdej budowie.

Do mocno rozbudowanych prac wymagających sporej ilości sprzętu świetnie nadaje się generator prądotwórczy Pramac S12000. Do wynajęcia urządzenia może zachęcić jego spora moc i wydajny ekonomiczny silnik. Generator wyposażono w elektryczny rozruch i zabezpieczenie przed brakiem oleju – dzięki temu jego obsługa jest bardzo prosta i nie wymaga fachowej wiedzy od operatora.

BM Rent to wypożyczalnia wysokiej klasy urządzeń budowlanych. Wynajem generatora prądotwórczego z naszego asortymentu pozwoli Państwu skorzystać ze sprzętu używanego przez profesjonalistów. Z naszej strony oferujemy także dużą dostępność terminów i dogodne położenie punktów dystrybucji na mapie kraju, które umożliwia szybkie dostarczenie maszyny w wybrane miejsce.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 165,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy na podwoziu ATLAS COPCO QES 20 FB(20kVA)
Generator prądotwórczy na podwoziu ATLAS COPCO QES 20 FB(20kVA)
Dostępny od
97,00* bez VAT

Generator prądotwórczy Atlas Copco QES 20 FB (20kVA)

Sporo maszyn i narzędzi wykorzystywanych do prac budowlanych zasilanych jest prądem elektrycznym. W związku z tym w kosztorysie warto uwzględnić wynajem agregatu prądotwórczego Atlas Copco QES 20. Urządzenie wyposażone zostało w mocny silnik, który pozwala na wydajną pracę. Jest bardzo trwałe, dzięki czemu możliwa jest jego eksploatacja nawet w trudnych warunkach.

Urządzenie dysponuje niewielką mocą i sprawdza się szczególnie przy zasilaniu elektronarzędzi. Silnik umieszczony został na podwoziu, co ułatwia jego transport. Wynajem agregatu prądotwórczego Atlas Copco QES 20 może być dobrym rozwiązaniem dla ekip serwisowych. Przyczepa z agregatem zamocowana do pojazdu serwisowego pozwala na sporą niezależność pracowników.

Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych oferuje sprzęt, który może pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów z pracą w terenie. Wynajem maszyny zmniejszy koszty własne firmy związane z taką inwestycją. Ponadto koszty eksploatacji firma będzie ponosić tylko w okresie korzystania ze sprzętu, a nie przez cały rok.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 1 140,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy na podwoziu ATLAS COPCO QES 40 FB(40KVA)
Generator prądotwórczy na podwoziu ATLAS COPCO QES 40 FB(40KVA)
Dostępny od
72,00* bez VAT

Generator prądotwórczy Atlas Copco QES 40 FB(40KVA)

W czasie robót budowlanych realizowanych z dala od sieci elektrycznej może być przydatny generator prądu. W takiej sytuacji wynajem agregatu prądotwórczego Atlas Copco QES 40 pozwoli na korzystanie z narzędzi i sprzętów elektrycznych. Wyjątkowa trwałości i mobilność urządzenia pozwoli Państwu wykorzystać je nawet w bardzo trudnych oraz niedostępnych miejscach.

Generator prądotwórczy wyróżnia się sporą mocą przy zachowaniu niewielkiego poziomu spalania. Wygodny panel sterowania pozwala na łatwe sterowanie urządzeniem i szybką ocenę poziomu paliwa. Maszyna zamocowana jest do podwozia, które można ciągnąć za samochodem. Dzięki temu agregat stanie się funkcjonalnym narzędziem dla ekip serwisowych.

Zakup maszyn budowlanych często niesie ze sobą spore koszty dla firmy związane z ich utrzymaniem. Nasza oferta daje możliwość korzystania z urządzenia tylko w sytuacji, kiedy będzie on Państwu niezbędnie potrzebny. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych BM Rent oferuje Państwu agregaty, które są regularnie serwisowane – dzięki temu nie ponoszą Państwo stałych kosztów przeglądu czy napraw.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 1 220,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy CAT XQP60(60kVA)
Generator prądotwórczy CAT XQP60(60kVA)
Dostępne na zamowienie

Generator prądotwórczy CAT XQP60(60kVA)

Urządzenia do wytwarzania prądu elektrycznego to niezbędny sprzęt dla wielu wykonawców z branży budowlanej. Wynajem agregatu prądotwórczego CAT XQP60 pozwoli Państwa firmie realizować zlecenia w trudno dostępnych miejscach. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i zasilane olejem napędowym. Wyposażone zostało w panel, dzięki któremu możliwa jest zdalna kontrola mocy i zasobów agregatu.

Wynajem agregatu prądotwórczego CAT XQP60 powinien znaleźć się w kosztorysach przygotowywanych przez firmy budowlane. Przyda się zwłaszcza przy obiektach wznoszonych od podstaw, które nie mają jeszcze doprowadzonego przyłącza. Urządzenie jest wydajne i charakteryzuje się niskim spalaniem. Z łatwością można je transportować dzięki wbudowanym kieszeniom na widły.

Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych BM Rent oddaje do Państwa dyspozycji sprzęt wysokiej jakości. Wynajmowane od nas maszyny są całkowicie sprawne i bezpieczne dla użytkowników. Gwarantują to regularne przeglądy i poddawanie wszystkich urządzeń profesjonalnym naprawom serwisowym. Dzięki temu unikniecie Państwo problemów i postojów z powodu wadliwego sprzętu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 1 715,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy CAT XQP100 (100kVA)
Generator prądotwórczy CAT XQP100 (100kVA)
Dostępne na zamowienie

Generator prądotwórczy CAT XQP100 (100kVA)

Prace budowlane często przeprowadzane są w miejscach oddalonych od sieci elektrycznej. Przy realizacji takich inwestycji warto sięgnąć po agregat prądotwórczy CAT XQP100. Urządzenie wyposażone jest w wydajny silnik wysokoprężny, dzięki któremu osiąga moc 100 kVA. Pozwala to na zasilanie nim jednocześnie wielu urządzeń o różnym poborze mocy.

Agregat prądotwórczy CAT XQP100 może być przydatny firmom działającym w obszarze budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Urządzenie przyda się również w czasie zaawansowanych prac leśnych, może też stanowić źródło zasilania w ośrodkach wczasowych czy pensjonatach położonych z dala od sieci, gdzie elektryczność potrzebna jest jedynie sezonowo.

Wynajem agregatu prądotwórczego CAT XQP100 może być sposobem na ograniczenie kosztów firmy. Umożliwi to sezonowe korzystanie ze sprzętu bez konieczności kupowania go. Wypożyczenie agregatu może też wpłynąć na rozszerzenie działalności Państwa firmy i zwiększyć jej konkurencyjność na rynku.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 2 027,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy CAT XQP150(150kVA)
Generator prądotwórczy CAT XQP150(150kVA)
Dostępne na zamowienie

Generator prądotwórczy CAT XQP150(150kVA)

Podczas wykonywania robót budowlanych w miejscach oddalonych od skupisk ludzkich może przydać się agregat prądotwórczy. Urządzenie wyposażone zostało w wysokoprężny silnik na olej napędowy, który pozwala na tworzenie prądu o sporej mocy. Wynajem agregatu prądotwórczego CAT XQP150 to rozwiązanie przydatne szczególnie niewielkim firmom, które potrzebują urządzenia do jednorazowego zlecenia.

Agregat CAT to sprzęt, który można wykorzystać w budownictwie. Sprawdzi się także jako zasilanie awaryjne w okresach spadku napięcia w sieci. Wyróżnia się wydajnością i niewielkim poziomem spalania. Wyposażony jest w spory zbiornik paliwa, który umożliwia wielogodzinną pracę nawet przy intensywnej eksploatacji. Warto dodać, że maszyna ma funkcjonalne kieszenie na widły, co ułatwia jej transportowanie.

Nie zawsze zakup urządzenia jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcecie Państwo uniknąć kosztów zakupu i utrzymania nowej maszyny, możecie wypożyczyć agregat prądotwórczy CAT XQP150. Do wynajęcia nie potrzeba wielu dokumentów, można to zrobić online w dowolnym czasie, a załatwienie kompletu formalności zajmie tylko kilka chwil.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 2 547,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy z opcją synchronizacji ATLAS COPCO QES 325(325kVA)
Generator prądotwórczy z opcją synchronizacji ATLAS COPCO QES 325(325kVA)
Dostępne na zamowienie

Generator prądotwórczy Atlas Copco QES 325(325kVA)

Prace leśne i budowlane często prowadzone są w miejscach oddalonych od sieci elektrycznej. W takiej sytuacji nieoceniony okazuje się generator prądotwórczy Atlas Copco QES 325. Urządzenie wyposażono w nowoczesny silnik, dzięki któremu jest bardzo ekonomiczne i wydajne. Synchroniczny alternator zapewnia stabilne zasilanie bez względu na zmiany obciążenia. Zbiornik mieszczący sześćset litrów paliwa pozwala na czternaście godzin pracy przy wysokiej mocy generatora.

Maszyna może być wykorzystywana na budowie, do której jeszcze nie podciągnięto sieci elektrycznej. To urządzenia będzie przydatne firmom zajmujących się robotami ziemnymi lub przygotowawczymi. Agregaty o sporej mocy często stosowane są jako czasowe zasilanie awaryjne – wówczas szczególnie sprawdza się ich wysoka jakość i niezawodność.

Dzięki ofercie wynajmu sprzętu możecie Państwo sprawdzić solidne agregaty prądotwórcze Atlas Copco QES 325 u siebie. Wynajem urządzenia i jego użytkowanie może być szansą na ocenę wydajności maszyny jeszcze przed ewentualnym zakupem. Jeśli to urządzenie okaże się za słabe, chętnie wypożyczymy Państwu większe, także dostępne w naszej ofercie. Tym sposobem uda się Państwu bez konsekwencji finansowych przetestować ten wysokiej klasy sprzęt.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 4 985,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Agregaty prądotwórcze - Generator prądotwórczy z opcją synchronizacji ATLAS COPCO QES 500 (500kVA)
Generator prądotwórczy z opcją synchronizacji ATLAS COPCO QES 500 (500kVA)
Dostępne na zamowienie

Generator prądotwórczy Atlas Copco QES 500 (500kVA)

Wysokiej jakości sprzęt budowlany to taki, który zapewnia spokojną i wydajną pracę. Na to miano zasługuje z pewnością oferowany przez nas generator prądotwórczy Atlas Copco QES 500. Urządzenie przeznaczone jest do wytwarzania prądu elektrycznego. Przy jego projektowaniu uwzględniono trudne warunki, w których będzie wykorzystywany – zaproponowana dzięki temu budowa sprzętu wpływa na jego wyjątkową trwałość.

Generator prądotwórczy Atlas Copco QES 500 jest urządzeniem o sporej mocy. Wyposażony został w wydajny silnik, który pozwala na zasilanie nawet bardzo wymagających narzędzi. Sprawdzi się w pracach budowlanych przy wielu odbiornikach. Jednocześnie w agregacie zastosowano nowoczesne podzespoły, które ułatwiają sterowanie i wpływają na efektywność pracy.

Niewielkie koszty to jeden z argumentów, który warto wziąć pod uwagę, jeśli chcecie Państwo wyposażyć swoich pracowników w agregaty prądotwórcze. Wynajem może być też znakomitym rozwiązaniem pod względem logistycznym. Dzięki tej możliwości nie będziecie Państwo zmuszeni do przewożenia sprzętu z bazy lub innej budowy. Pozwoli to na równoległą realizację prac w kilku miejscach.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 6 265,00
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.
Twój koszyk - GDAŃSK
Twój koszyk jest pusty
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook