1
Booking
2
Dodaj akcesoria
3
Dodaj usługi
4
Zaloguj się
5
Wybierz metodę płatności
6
Generowanie umowy
booking
Teraz kliknij na ostatni dzień wynajmu.
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Minikoparka CAT 300.9D(0.9T)
Minikoparka CAT 300.9D(0.9T)
Dostępne na zamowienie

Minikoparka CAT 300.9D(0.9T)

Podczas precyzyjnych prac budowlanych i remontowych może być Państwu potrzebna minikoparka Caterpillar 300.9D. Kompaktowe urządzenie będzie doskonałym rozwiązaniem podczas realizacji trudnych zadań. Przyda się do wykonania wielu drobnych prac na budowie, sprawdzi się także podczas robót instalacyjnych wokół domu.

Minikoparka z łatwością zrealizuje wszystkie wymagające dużej precyzji zadania. Urządzenie ma niewielkie wymiary, dzięki czemu może poruszać się swobodnie nawet wewnątrz budynków. Maszyna przejedzie przez standardowe otwory drzwiowe, co daje ogromne możliwości jej zastosowania. Jednocześnie dysponuje sporą mocą, dzięki czemu prace będą przeprowadzone szybciej.

Wynajem minikoparki CAT 300.9D może być sposobem na obniżenie kosztów w Państwa firmie. Unikniecie Państwo problemów z transportem własnej maszyny z bazy lub innego placu budowy. Po stronie odnoszonych przez firmę korzyści należy uwzględnić także bezpieczeństwo pracy, które jest zagwarantowane dzięki regularnemu serwisowaniu sprzętu. Dostarczamy maszyny najwyższej jakości cenione przez profesjonalistów.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 985,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Minikoparka CAT 301.6(1.6T)
Minikoparka CAT 301.6(1.6T)
Dostępny od
142,00* bez VAT

Minikoparka CAT 301.6(1.6T)

Maszyny od BM Rent to najwyższej jakości sprzęt przydatny profesjonalistom. Podczas realizacji prac budowlanych warto rozważyć wynajem minikoparki CAT 301.6. To urządzenie może się przydać na różnorodnych placach budowy. Ma niewielkie wymiary, co pozwala na ekonomiczną pracę. Gabaryty wpływają także na zwrotność maszyny i zwiększają zakres zadań, które mogą Państwo z jej pomocą zrealizować.

Minikoparka CAT to urządzenie, które wyróżnia się trwałością i niezawodnością. Sprawdzi się podczas wykonywania robót ziemnych i wyburzeniowych. Będzie niezwykle pomocna w czasie załadunku i rozładunku kruszyw lub urobku. Można wyposażyć ją w osprzęt, który ułatwia zmianę rodzaju wykonywanej pracy w bardzo krótkim czasie.

Wypożyczalnia minikoparek i oferowane w niej maszyny mogą być alternatywą dla zakupu nowych drogich urządzeń. Sprzęt można wynająć na odpowiednim etapie budowy i zrealizować nim potrzebne zadania. Wynajem na jeden lub kilka dni nie wpłynie znacząco na koszty, jednak ułatwi pracę.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 1 951,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Minikoparka CAT 301.8(2T)
Minikoparka CAT 301.8(2T)
Dostępny od
202,00* bez VAT

Minikoparka CAT 301.8(2T)

Trudno wyobrazić sobie prace remontowe i budowlane bez dobrych maszyn kopiących. Nowa minikoparka CAT 301.8 to urządzenie stworzone z myślą o wydajności pracy. Maszyna została wyposażona w system umożliwiający programowanie ustawień roboczych. Dodatkowo charakteryzują ją niewielka waga, spory udźwig i łatwe sterowanie. Dzięki temu urządzenie znakomicie poradzi sobie z trudnymi pracami budowlanymi. 

Minikoparka CAT 301.8 może zainteresować reprezentantów branży budowlanej. Sprawdzi się w czasie prac ziemnych i robót związanych z wyburzaniem. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesne systemy, które obniżają koszty eksploatacji. Dodatkowo na skrócenie czasu pracy wpływa łatwa i intuicyjna obsługa maszyny.

Wynajem minikoparki CAT 301.8 może być szansą na zdobycie wysokiej jakości sprzętu do realizacji trudnego zadania. Maszyna może być potrzebna zaledwie w paru etapach robót budowlanych czy remontowych. Wypożyczenie sprzętu na kilka dni pozwoli szybko wykonać wybrane czynności i zaoszczędzić na kosztach zakupu i eksploatacji.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 2 015,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Minikoparka CAT 302.7D(2.8T)
Minikoparka CAT 302.7D(2.8T)
Dostępne na zamowienie

Minikoparka CAT 302.7D(2.8T)

Właściwa realizacja prac budowlanych często wymaga zastosowania profesjonalnych maszyn. Minikoparka Caterpillar CAT 302.7D to urządzenie, które sprawdzi się na wielu placach budowy. Z uwagi na niewielkie wymiary ma bardzo uniwersalne i wszechstronne zastosowanie. Dzięki temu z urządzenia mogą korzystać zarówno wykonawcy mniejszych obiektów, jak i dużych inwestycji.

Z pomocą minikoparki CAT można realizować szeroko rozumiane prace budowlane. Wydajna i mocna maszyna sprawdzi się w wielu pracach ziemnych. Można wykorzystać ją do kopania fundamentów lub oczek wodnych. Będzie pomocna także w czasie załadunku materiałów budowlanych albo kruszyw.

Niskie koszty przeprowadzania prac to nie jedyny argument, dla którego warto sięgnąć po minikoparkę CAT 302.7D. Wynajem pozwoli ograniczyć trudności logistyczne w Państwa firmie. Nie będzie potrzeby przewożenia maszyny z innej budowy. Centralne położenie siedziby BM Rent na mapie Polski pozwoli łatwo i szybko dostarczyć sprzęt w dowolne miejsce.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 2 830,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Minikoparka CAT 303.5E CR(3.5T)
Minikoparka CAT 303.5E CR(3.5T)
Dostępny od
251,00* bez VAT

Minikoparka CAT 303.5E CR(3.5T)

Uniwersalne koparki budowlane są niezastąpionym sprzętem dla różnych gałęzi branży budowlanej. Wynajem minikoparki CAT 303.5E CR bez operatora to sposób na przyspieszenie wielu prac. Wydajna i mocna maszyna będzie pomocna na trudnym etapie ziemnym budowy. Do jej najbardziej charakterystycznych cech należy zaliczyć łatwe sterowanie i sporą zwrotność.

Wspomniana minikoparka CAT wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem. Może być przydatna w czasie prac ziemnych i fundamentowych. Pojemna łyżka sprawdzi się również w czasie wykopów pod budowę instalacji wodnej lub gazowej. Wymiana osprzętu na młot sprawia, że maszyna może pomóc w realizacji prac wyburzeniowych.

Jeśli zastanawiają się Państwo, w jaki sposób ograniczyć koszty budowy, minikoparka CAT 303.5E CR do wynajęcia będzie dobrym rozwiązaniem. Urządzenie można wypożyczyć nawet na jedynie kilka dni. Wówczas pomoże w realizacji najtrudniejszych zadań na określonym etapie prac – dzięki temu w kosztorysie znajdą się jedynie koszty wynajmu, a nie utrzymania i serwisowania własnej maszyny.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 3 692,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Minikoparka CAT 305 E2(4,9T)
Minikoparka CAT 305 E2(4,9T)
Dostępny od
323,00* bez VAT
Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 4 990,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Minikoparka CAT 305.5E2(5,4T)
Minikoparka CAT 305.5E2(5,4T)
Dostępne na zamowienie

Minikoparka CAT 305.5E2(5,4T)

Minikoparki należą do maszyn niezastąpionych na placu budowy. Pomimo swoich sporych rozmiarów minikoparka CAT 305.5 jest bardzo uniwersalna. Operator doceni jej zwrotność i intuicyjne sterowanie. Dodatkowo można sięgnąć po osprzęt w postaci świdrów czy zrywaków, które pomogą w pracach drogowych lub ziemnych. Na uwagę zasługuje też spory kąt obrotu łyżki, który pozwala na solidne uchwycenie transportowanego materiału.

Minikoparka CAT 305.5 to urządzenie o wadze ponad pięciu ton. Pozwala to na wykonywanie najtrudniejszych prac budowlanych. Spora moc silnika i wysoka wydajność pracy sprawdzą się przy prowadzeniu wykopów. Maszyna jest w stanie kopać na głębokości prawie czterech metrów. Taki zasięg pozwala na prowadzenie bardzo wymagających robót ziemnych.

Jeśli interesuje Państwa minikoparka CAT 305.5, wynajem może być sposobem na poznanie możliwości maszyny. Kilkudniowa eksploatacja w warunkach budowy wystarczy na ocenę możliwości i zalet koparki. Dzięki temu zakup nowej maszyny w przyszłości nie będzie obarczony już takim dużym ryzykiem.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 5 400,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Minikoparka CAT 308(8T)
Minikoparka CAT 308(8T)
Dostępny od
451,00* bez VAT

Minikoparka CAT 308(8T)

Minikoparka Caterpillar 308 jest maszyną, która zda egzamin przy wielu pracach budowlanych. To funkcjonalne urządzenie o bardzo dużej mocy charakteryzuje się niewielkimi wymiarami. Pozwala to operatorowi na dotarcie nawet do słabo dostępnego miejsca na placu budowy. Na komfort pracy wpływa bardzo łatwe sterowanie i obszerna kabina urządzenia. Dzięki temu nawet wielogodzinna praca nie będzie bardzo uciążliwa.

Trudno wymienić wszystkie zadania, w których może być pomocna minikoparka CAT 308. Urządzenie ułatwi realizację prac ziemnych w zakresie budowy fundamentów oraz rozładunek na placu budowy lub w składach materiałów. Mimo swojej imponującej mocy, urządzenie charakteryzuje się także ekonomicznym silnikiem.

Minikoparka CAT 308 na wynajem pozwoli Państwu zrealizować prace na budowie bezpiecznie i bez nieprzewidzianych przestojów. W BM Rent wypożyczamy urządzenia poddawane regularnym naprawom i serwisowi. Dzięki temu otrzymacie Państwo sprzęt pewny. Wszelkie prace wykonywane z jego użyciem będą bezpieczne nie tylko dla operatora, ale i dla innych pracowników budowy.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 9 380,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Mała koparka hydrauliczna CAT 311F(13.9T)
Mała koparka hydrauliczna CAT 311F(13.9T)
Dostępne na zamowienie

Mała koparka hydrauliczna CAT 311F(13.9T)

Praca w przestrzeni miejskiej wymaga zastosowania maszyn o szczególnej zwrotności. Przy pracach ziemnych w ciasnych miejscach może być potrzebna koparka hydrauliczna CAT 311F. Urządzenie ma zmniejszony promień obrotu, co ułatwia prace na wąskich drogach lub w sąsiedztwie zabudowań. Dodatkowo niskie zużycie paliwa sprawia, że koparka hydrauliczna CAT 311F sprawdza się na każdej budowie.

Koparka CAT 311F na wynajem powinna zainteresować przede wszystkim firmy budowlane. Maszyna sprawdzi się przy kopaniu fundamentów lub rowów melioracyjnych. Zda egzamin również w czasie prac drogowych. Jej wyjątkowe cechy można wykorzystywać w specjalistycznych składach budowlanych i w czasie przeładunku.

Jeśli chcą Państwo przetestować niewielkie i zwrotne urządzenie, warto wziąć pod uwagę wynajem koparki hydraulicznej CAT 311F. Dzięki temu można sprawdzić jej parametry w terenie. Niewielka cena wynajmu pozwoli też zmieścić się w budżecie i wygodnie rozłożyć koszty eksploatacji.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 13 900,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Mała koparka hydrauliczna CAT 313F LGC(14.6T)
Mała koparka hydrauliczna CAT 313F LGC(14.6T)
Dostępne na zamowienie

Mała koparka hydrauliczna CAT 313F LGC(14.6T)

Małe koparki należą do najbardziej uniwersalnych maszyn na budowie. Funkcjonalna koparka hydrauliczna CAT 313F została wyposażona w nowoczesny układ hydrauliczny. To pozwala na szybkie przenoszenie urobku i sprawną realizację różnych prac ziemnych. Ponadto koparka hydrauliczna CAT 313F jest łatwa i intuicyjna w obsłudze.

Wynajem koparki hydraulicznej CAT 313F to propozycja dla firm budowlanych z różnych dziedzin. Maszyna sprawdza się przy pracach ziemnych. Można wykorzystać ją również do prowadzenia przyłączy wodnych, elektrycznych czy gazowych. Jej konstrukcja umożliwia wykonywanie różnorodnych prac o lekkim i średnim obciążeniu.  

Wynajem urządzenia do prac ziemnych pozwala niskim kosztem zyskać odpowiedni sprzęt. Dzięki wypożyczeniu można załatać lukę we własnym parku maszyn. Koparka CAT 313F do wynajęcia to tylko jedno z urządzeń, które można wypożyczyć z asortymentu BM RENT – The CAT Rental Store. Przy okazji warto sięgnąć po inne maszyny lub specjalistyczne elektronarzędzia.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 13 300,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Koparka średniej wielkości CAT 320E(21.7T)
Koparka średniej wielkości CAT 320E(21.7T)
Dostępne na zamowienie

Koparka średniej wielkości CAT 320E(21.7T)

Uniwersalne koparki średniej wielkości mogą realizować różne zadania na placu budowy. Koparka CAT 320E to jedna z najbardziej uniwersalnych maszyn od tego producenta. Ceniona jest za możliwość dostosowania trybu pracy do określonego zadania. Wpływa to na obniżenie zużycia paliwa i sprawną realizację zadania. Na uwagę zasługuje także wygodna kabina, w jaką została wyposażona koparka CAT 320E. Dzięki niej wielogodzinna praca będzie mniej uciążliwa.

Urządzenie powinno zainteresować wiele firm związanych z budownictwem. Koparka CAT 320E na wynajem będzie odpowiednią maszyną do prac ziemnych i instalacyjnych. Przyda się także w składach budowlanych czy w przemyśle wydobywczym.

Wynajem koparki Caterpillar 320E jest alternatywą dla zakupu nowego sprzętu. Z tego rozwiązania korzysta wiele firm, dobierając specjalistyczne maszyny do konkretnych zadań. Sięgając po sprzęt z BM RENT – The CAT Rental Store zyskujecie Państwo pewność, że maszyna jest sprawna technicznie i regularnie serwisowana. 

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 22 800,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Koparka średniej wielkości CAT 323(24.2T)
Koparka średniej wielkości CAT 323(24.2T)
Dostępne na zamowienie

Koparka średniej wielkości CAT 323(24.2T)

Koparki są charakterystycznym elementem każdego placu budowy. Solidna koparka CAT 323 to urządzenie łączące w sobie wydajność z niskimi kosztami eksploatacji. Maszyna zaprojektowana została z myślą o długotrwałej pracy w trudnych warunkach. Koparka CAT 323 dysponuje łyżką o objętości ponad 1 m³, co wpływa na wydajność pracy. 

Uniwersalne zastosowanie sprawia, że wynajem koparki Caterpillar 323 może zainteresować przedstawicieli różnych branż. W budownictwie jest ceniona przede wszystkim na etapie prac ziemnych. Znakomicie zda egzamin podczas zadań przeładunkowych i kreowania krajobrazu. Z jej pomocą można tworzyć lub niwelować nierówności terenowe.

Wśród wielu maszyn budowlanych przeznaczonych do wynajmu w BM RENT – The CAT Rental Store znajduje się także koparka CAT 323. Do wypożyczenia urządzenia może zachęcić przystępny koszt i jasne warunki transakcji. Przy planowaniu trudnych prac nie trzeba będzie uwzględniać w kosztorysie zakupu maszyny. Wynajem pozwoli wykonać pracę znacznie niższym kosztem.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 25 500,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Koparka średniej wielkości CAT 326 (26.9T)
Koparka średniej wielkości CAT 326 (26.9T)
Dostępne na zamowienie

Koparka średniej wielkości CAT 326 (26.9T)

Do sprawnego przeprowadzania prac ziemnych potrzebne jest odpowiednie urządzenie. Uniwersalna koparka CAT 326 jest maszyną, która sprawdzi się na każdym placu budowy. Charakteryzuje się łatwą obsługą i sporą wydajnością pracy. Nowoczesne rozwiązania dotyczące układu hydraulicznego sprawiają, że prace eksploatacyjne przy maszynie zostały ograniczone do minimum.

Koparka CAT 326 została wyposażona między innymi w potrójną ostrogę przeciwpoślizgową. Umożliwi to prowadzenie prac ziemnych nad osuwiskami oraz w nierównym terenie. Takie cechy sprawiają, że na wynajem koparki Caterpillar 326 zdecydują się firmy budowlane, drogowe lub związane z przemysłem wydobywczym.

W asortymencie BM RENT – The CAT Rental Store znajdą Państwo wiele maszyn budowlanych jak np. wspomniana koparka CAT 326. Wynajem może być sposobem na ograniczenie kosztów realizacji budowy. Nie będzie potrzeby inwestowania w drogi sprzęt i zaciągania na niego pożyczek. Ponadto zwrot koparki po zakończeniu prac całkowicie zamyka sprawę kosztów.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 25 900,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Koparka średniej wielkości CAT 330 (28.9T)
Koparka średniej wielkości CAT 330 (28.9T)
Dostępne na zamowienie

Koparka średniej wielkości CAT 330 (28.9T)

Średnia koparka CAT 330 to urządzenie o sporej wydajności pracy. Wszystkie podzespoły zaprojektowane są w taki sposób, żeby umożliwiać pracę w skrajnych temperaturach. Koparka CAT 330 to także urządzenie zaprojektowane z myślą o komforcie, bezpieczeństwie i wydajności pracy operatora. Kabina jest dźwiękoszczelna i wyposażona w duże okna. Takie rozwiązania pozwolą uniknąć niebezpieczeństw na każdej dużej budowie.

Prezentowana maszyna jest urządzeniem o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Wynajem koparki Caterpillar 330 powinien zainteresować przedsiębiorstwa mierzące się z dużymi projektami i obszernym zakresem prac. Przyda się w pracach ziemnych, leśnych oraz przy przeładunku.

BM RENT – The CAT Rental Store to wypożyczalnia maszyn budowlanych, wśród których znajduje się także koparka CAT 330. Do wynajęcia urządzenia może skłonić wysoka jakość maszyny i jej ogromne możliwości. Z pomocą koparki wiele prac można przeprowadzić szybciej i skuteczniej. Pozwoli to uniknąć opóźnień w realizacji robót i zminimalizować koszty ich wykonania. 

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 30 900,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Duża koparka CAT 336 (37.9 T)
Duża koparka CAT 336 (37.9 T)
Dostępne na zamowienie

Duża koparka CAT 336 (37.9 T)

W najcięższych zadaniach terenowych przydatna będzie koparka CAT 336. Urządzenie charakteryzuje się ogromną mocą i znakomitymi osiągami. Długi wysięgnik i ramię umożliwiają wykonywania wykopów o głębokości przekraczającej osiem metrów. Dodatkowo pojemna łyżka wpływa na szybkość realizacji prac. To wszystko sprawia, że wynajem koparki Caterpillar 336 przyspieszy najbardziej wymagające roboty ziemne.

Prace związane z kształtowaniem krajobrazu to główna dziedzina, w której sprawdzi się koparka CAT 336. Maszyna będzie przydatna w budownictwie drogowym do tworzenia nasypów lub przekopywania wzniesień. Ułatwi również transport urobku i prace załadowcze. Jej stabilna konstrukcja z potężną przeciwwagą może być wykorzystywana również w pracach wydobywczych.

Koparka CAT 336 do wypożyczenia w BM RENT – The CAT Rental Store może rozszerzyć zakres działalności firmy. Urządzenie pozwoli Państwa przedsiębiorstwu spróbować sił w nowych gałęziach budownictwa. Niewielkim kosztem będzie można przetestować nowoczesne urządzenie i poznać jego funkcje.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 37 200,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Koparka kołowa CAT M314F(15.6T)
Koparka kołowa CAT M314F(15.6T)
Dostępne na zamowienie

Koparka kołowa CAT M314F(15.6T)

Koparki należą do najpopularniejszych maszyn budowlanych. Jedną z najbardziej uniwersalnych z nich jest koparka kołowa CAT M314F. Maszyna wyróżnia się sporą prędkością mechanizmu obrotu, co wpływa na jej wydajność. Dzięki temu może wykonywać prace w trudnym terenie, które wymagają częstej zmiany ustawienia ramienia.

Urządzenie może być przydatne w wielu dziedzinach przemysłu. Wynajem koparki Caterpillar M314F zainteresuje nie tylko firmy związane z budownictwem mieszkaniowym czy drogowym. Zwrotność maszyny znajdzie zastosowanie także w przestrzeniach, gdzie jest niewiele miejsca. Koparka kołowa CAT M314F okazuje się skuteczna przy pracach leśnych lub obsłudze składów budowlanych.

Koparka CAT M314F do wypożyczenia może być jedynym sposobem na ukończenie prac budowlanych. Dzięki niej łatwiej uda się przejść do kolejnego etapu lub przyspieszyć prace w newralgicznym momencie. Wynajem sprzętu z BM RENT – The CAT Rental Store będzie pomocny także w sytuacji awaryjnej czy przy planach rozwoju działalności firmy.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 15 600,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Koparka kołowa CAT M315D(16.7T)
Koparka kołowa CAT M315D(16.7T)
Dostępne na zamowienie

Koparka kołowa CAT M315D(16.7T)

Trudno wyobrazić sobie prace budowlane bez koparek. Te maszyny sprawdzają się w każdej dziedzinie budownictwa, a także w przemyśle. Koparka kołowa CAT M315D jest ciekawym przykładem uniwersalnego pojazdu. Ma zwartą konstrukcję, która znakomicie sprawdza się przy pracach w trudnym terenie. Można stosować ją pomiędzy zabudowaniami czy w obszarach o zróżnicowanej topografii.

Wynajem koparki Caterpillar M315D zainteresuje głównie firmy związane z budownictwem drogowym. Jej konstrukcja sprawdzi się przy przebudowie architektury drogowej. Koparka kołowa CAT M315D może być wykorzystywana także w pracach ziemnych szczególnie w terenie zurbanizowanym.

Koparka CAT M315D do wynajęcia znajduje się w asortymencie BM RENT – The CAT Rental Store. Wypożyczenie maszyny to sposób na obniżenie kosztów w firmie. Nie będzie już potrzebny zakup nowego sprzętu i wielomiesięcznego spłacania kredytu. Koszty związane z wynajmem zakończą się w momencie zwrotu pojazdu. Kiedy maszyna przestanie na siebie zarabiać, nie będzie już wymagała dodatkowych opłat.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 16 700,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Koparka kołowa CAT M315F (17.4T)
Koparka kołowa CAT M315F (17.4T)
Dostępne na zamowienie

Koparka kołowa CAT M315F (17.4T)

Przy wielu pracach budowlanych i drogowych przydatna będzie koparka kołowa CAT M315F. Maszyna świetnie radzi sobie w trudnych przestrzeniach, gdzie brak miejsca może być uciążliwy. Pojazd cechuje się wysokim poziomem zastosowanych zabezpieczeń. Koparka kołowa CAT M315F ma przestronne okna i liczne systemy kontrolne, które umożliwiają bezpieczną pracę w każdych warunkach.

Wynajem koparki Caterpillar M315F może zainteresować firmy z branży budowlanej. Jej zwrotność i uniwersalne zastosowanie pozwala na wykorzystanie jej jako pojazdu dodatkowego lub wspierającego. W pracach na mniejszą skalę, w magazynach lub przy robotach leśnych, maszyna może brać na siebie większość zadań.

W Państwa firmie potrzebna jest koparka CAT M315F? Na wynajem pojazdu nie trzeba przygotowywać tak dużych środków, jak ma to miejsce w przypadku zakupu. Dzięki ofercie BM RENT – The CAT Rental Store na wybrany czas flotę firmową wzbogaci wysokiej jakości sprawny sprzęt. Dzięki temu niskim kosztem będzie można zrealizować nawet bardzo wymagające prace.


Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 18 030,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Koparka kołowa CAT M316F (17.8 T)
Koparka kołowa CAT M316F (17.8 T)
Dostępne na zamowienie

Koparka kołowa CAT M316F (17.8 T)

Koparka kołowa CAT M316F jest pojazdem łatwym w obsłudze. Intuicyjny panel i wygodny joystick nie sprawiają kłopotów nawet mniej doświadczonym operatorom. Maszyna wyposażona jest w szereg systemów regulacyjnych. Pozwala to na pracę z niskim zużyciem paliwa i ograniczenie kosztów przy całkowitym utrzymaniu wydajności. Takie cechy sprawiają, że wynajem koparki Caterpillar M316F przyniesie korzyści na każdym placu budowy. 


Prezentowana maszyna sprawdzi się przede wszystkim przy pracach ziemnych. Koparka kołowa CAT M316F może być wykorzystywana w czasie wykonywania otworów pod fundamenty czy ogrodzenia. Zda egzamin również w czasie prac leśnych czy magazynowych. Maszyna kołowa może przemieszczać się na krótkich odcinkach dróg publicznych.

Koparka CAT M316F do wypożyczenia to jedna z propozycji BM RENT – The CAT Rental Store. Wynajem maszyny ułatwi przeprowadzenie bardziej skomplikowanych prac ziemnych. Do wypożyczenia sprzętu mogą zachęcić dogodne terminy i możliwość zwrotu nawet tej samej dobie.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 17 910,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Koparki - Koparka przeładunkowa CAT MH3022(24.5T)
Koparka przeładunkowa CAT MH3022(24.5T)
Dostępne na zamowienie

Koparka przeładunkowa CAT MH3022(24.5T)

Transport materiałów budowlanych wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu. Koparka przeładunkowa CAT MH3022 to maszyna, która znakomicie nadaje się do takich prac. Charakteryzuje się niskim spalaniem i sporą wydajnością, co pozwala ograniczyć koszty całego procesu. W zależności od zastosowanego osprzętu może służyć do transportu różnego typu materiałów.

Koparka przeładunkowa CAT MH3022 znajduje zastosowanie podczas przeładunku materiałów budowlanych. Sprawdza się zarówno na placu budowy, jak i w składach lub hurtowniach. Nie tylko w branży budowlanej może przydać się koparka CAT MH3022. Do wypożyczenia maszyny tego typu nie trzeba przekonywać firm związanych z recyklingiem i przemysłem ciężkim. Potrzebna jest wszędzie tam, gdzie ceniona jest precyzja i niskie koszty.

Wynajem koparki przeładunkowej Caterpillar MH3022 jest sposobem na obniżenie kosztów związanych z rozwojem działalności. Maszyna może być pomocna na początkowym etapie prac budowlanych czy tworzenia składu materiałów. Wynajem pozwala też ocenić przydatność sprzętu do konkretnych zadań przed zakupem własnej maszyny.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 22 930,00
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.
Twój koszyk - GDAŃSK
Twój koszyk jest pusty
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook