1
Booking
2
Dodaj akcesoria
3
Dodaj usługi
4
Zaloguj się
5
Wybierz metodę płatności
6
Generowanie umowy
booking
Teraz kliknij na ostatni dzień wynajmu.
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Kompaktowa ładowarka kołowa CAT 906M (0.9 M³)
Kompaktowa ładowarka kołowa CAT 906M (0.9 M³)
Dostępne na zamowienie

Kompaktowa ładowarka kołowa CAT 906M 

Jeśli szukacie Państwo urządzenia budowlanego o szerokim zastosowaniu, przydatna może być ładowarka kołowa CAT 906M. Maszyna ma niewielkie wymiary i jest bardzo zwrotna. Dzięki temu z łatwością poradzi sobie na małych placach i w nierównym terenie. Urządzenie wyposażone jest w przestronną kabinę z intuicyjnym systemem sterowania, co wpłynie na komfort pracy operatora.

Uniwersalna ładowarka kołowa CAT 906M to urządzenie niezbędne przy pracach magazynowych. Sprawdzi się podczas ładowania materiałów budowlanych lub kruszyw. Wyposażona w odpowiedni osprzęt ułatwia też realizację prac związanych z odśnieżaniem czy utrzymaniem placów. Będzie przydatna również na budowie.

Wynajem ładowarki CAT 906M to ciekawa alternatywa dla zakupu kosztownego sprzętu. Wypożyczone urządzenie będzie wykorzystywane tylko w okresie największego zapotrzebowania. W związku z tym nie będzie generowało kosztów utrzymania i serwisowania w sytuacjach, kiedy charakter pracy nie będzie wymagał skorzystania z takiego sprzętu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 5 600,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Kompaktowa ładowarka kołowa CAT 908M(1.1M³)
Kompaktowa ładowarka kołowa CAT 908M(1.1M³)
Dostępne na zamowienie

Kompaktowa ładowarka kołowa CAT 908M

Pojazdy kołowe należą do urządzeń, które na placu budowy wydają się niezbędne. Ładowarka Caterpillar 908M jest połączeniem niewielkich rozmiarów ze sporą mocą. Wyposażona została w wydajny i ekologiczny silnik o mocy 55 kW – dzięki temu swobodnie może manewrować na niewielkich przestrzeniach, jednocześnie transportując ciężki ładunek.

Ładowarka może być wykorzystywana przy wielu pracach budowlanych, drogowych czy magazynowych. Przydatna będzie także w czasie formowania terenu w pracach ziemnych. Wynajem ładowarki CAT 908M może zainteresować także osoby związane z branżą rolniczą. Maszyny można stosować do przewozu paszy lub zbóż, a wyposażone we właściwy osprzęt sprawdzą się też do transportu bali siana.

Wynajem ładowarki kołowej to szansa na sprawdzenie profesjonalnego sprzętu budowlanego. Jeśli zależy Państwu na zakupie sprzętu, wypożyczenie można potraktować jako test w warunkach budowy. Wynajem tej uniwersalnej maszyny pozwoli Państwu także zrealizować wymagający etap prac lub usprawnić konkretny przeładunek.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 6 460,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Ładowarka Kołowa 914M
Ładowarka Kołowa 914M
Dostępne na zamowienie

Ładowarka Kołowa CAT 914M

Niewielka ładowarka kołowa CAT 914M jest urządzeniem pomocnym przy transporcie i załadunku urobku. Maszynę wyposażono w nowoczesny i wydajny układ hydrauliczny. Jest łatwa w sterowaniu, a operator może wykonywać wszystkie prace za pomocą wielofunkcyjnego joysticka. Ładowarka kołowa CAT 914M imponuje także zwrotnością, co przyda się w czasie prac w trudnym terenie.

Wielu przedstawicieli firm budowlanych interesuje ładowarka kołowa CAT 914M na wynajem. Maszyna może być przydatna podczas kształtowania terenu i usuwania nierówności. Sprawdzi się podczas przeładunku materiałów budowlanych, ziemi, czy urobku w przemyśle wydobywczym. Znajdzie też zastosowanie na każdym składzie materiałów budowlanych.

W działalności Państwa firmy może być przydatna ładowarka Caterpillar 914M? Wypożyczalnia BM RENT – The CAT Rental Store umożliwia wynajem tego urządzenia. Pozwoli to niskim kosztem pozyskać funkcjonalny sprzęt. Maszyna przyda się w czasie robót ziemnych lub rozładunku materiałów. Po zakończeniu tego etapu można ją oddać, ograniczając koszta.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 8 761,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Mała Ładowarka Kołowa CAT 918M
Mała Ładowarka Kołowa CAT 918M
Dostępne na zamowienie

Mała Ładowarka Kołowa CAT 918M

Przy pracach ziemnych i transporcie materiałów budowlanych przydatna będzie ładowarka kołowa CAT 918M. Urządzenie wyposażone zostało standardowo w sporą łyżkę, która ułatwia sprawny transport urobku. Ładowarka kołowa CAT 918M jest urządzeniem bardzo uniwersalnym. Tryby pracy z łatwością można dostosować do aktualnie wykonywanych zadań. Dzięki temu wzrasta wydajność przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa.

Podczas wielu zadań na budowie przydatna będzie ładowarka kołowa CAT 918M. Na wynajem urządzenia decydują się składy budowlane czy zakłady wydobywcze. Również do transportu w zakładach przetwórczych lub wykonujących prace leśne przyda się ta uniwersalna maszyna.

Gdzie można wynająć sprzęt taki jak ładowarka Caterpillar 918M? Wypożyczalnia BM RENT – The CAT Rental Store to miejsce, gdzie ją znajdziesz! Oferujemy korzystne warunki i wygodne terminy najmu. Dzięki temu można zdobyć sprzęt tylko na określony etap robót. Wynajem okaże się także szansą na przyspieszenie pracy i utrzymanie terminu realizacji całego projektu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 9 565,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Mała Ładowarka Kołowa 926M
Mała Ładowarka Kołowa 926M
Dostępne na zamowienie

Mała Ładowarka Kołowa CAT 926M

Prace ziemne to nieodłączny element robót budowlanych. Na wielu etapach budowy przydatna będzie ładowarka kołowa CAT 926M. Urządzenie dysponuje mocnym i wydajnym silnikiem, który jednocześnie cechuje ekonomia pracy. Solidna konstrukcja i zwrotność maszyny sprawiają, że będzie przydatna na każdym placu budowy.

Ładowarka kołowa CAT 926M może być wykorzystywana nie tylko przy pracach ziemnych. Sprawdza się również w czasie transportu urobku w przemyśle wydobywczym. Także w składach budowlanych przydaje się uniwersalna ładowarka kołowa CAT 926M. Na wynajem dostępna jest dodatkowo łyżka o większej pojemności do materiałów sypkich. To z kolei sprawdzi się w rolnictwie lub przy transporcie żużlu.

Wysoki koszt sprawia, że nie do każdej firmy trafi nowa ładowarka Caterpillar 926M. Wypożyczalnia BM RENT – The CAT Rental Store daje jednak możliwość wynajmu, co będzie znacznie tańsze. W pełni sprawna maszyna przyspiesza realizację trudnego etapu prac. Po jego zakończeniu będzie można oddać pojazd i zakończyć koszty związane z jego użytkowaniem.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 12 944,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Mała Ładowarka Kołowa Cat 930M
Mała Ładowarka Kołowa Cat 930M
Dostępne na zamowienie

Mała Ładowarka Kołowa CAT 930M

W zaawansowanych pracach ziemnych przydatna będzie ładowarka kołowa CAT 930M. Urządzenie wyposażono w układ zarządzania mocą, co ułatwia dostosowanie maszyny do potrzeb realizowanych prac. Na uwagę zasługuje również przestronna kabina. Specjalnie zaprojektowany układ zawieszenia osprzętu daje ogromną widoczność z kabiny. Dzięki temu praca maszyną jest bardzo bezpieczna.

Ładowarka kołowa CAT 930M na wynajem może być ciekawą propozycją nie tylko dla firm budowlanych. Znajdzie zastosowanie także przy transporcie urobku w kopalniach czy żwirowniach. Sprawdzi się również przy pracach leśnych oraz w czasie załadunku. Ładowarka kołowa CAT 930M może być wyposażona w dodatkową łyżkę do materiałów sypkich. Daje to jeszcze więcej możliwości jej zastosowania.

Wśród wielu maszyn budowlanych w BM RENT – The CAT Rental Store dostępna jest też ładowarka Caterpillar 930M. Wypożyczalnia dysponuje całkowicie sprawnym i regularnie serwisowanym sprzętem. To pozwala zminimalizować szanse awarii maszyny w czasie wykonywania prac i uniknąć przestojów.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 14 235,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Mała Ładowarka Kołowa Cat 938M
Mała Ładowarka Kołowa Cat 938M
Dostępne na zamowienie

Mała Ładowarka Kołowa CAT 938M

Funkcjonalna ładowarka kołowa CAT 938M jest urządzeniem przeznaczonym do prac ziemnych. Ułatwia zbieranie i transport urobku, co sprawdzi się w czasie kształtowania placu budowy. Ładowarka kołowa CAT 938M jest pojazdem o masie ponad 16 ton. Daje to sporą przeciwwagę i ułatwia stabilne podnoszenie urobku nawet przy pełnym skręcie. Dodatkowo stabilna konstrukcja zabezpiecza maszynę przed zagrożeniami panującymi na budowie.

Ładowarka kołowa CAT 938M na wynajem wzbudza zainteresowanie nie tylko pracowników budowlanych. Przydaje się również w branży wydobywczej lub leśnej. Można wykorzystać maszynę do prac przeładunkowych na składach budowlanych czy w budownictwie drogowym.

Uniwersalne zastosowanie przy sporej mocy sprawiają, że w wielu firmach przydaje się ładowarka Caterpillar 938M. Wypożyczalnia BM RENT – The CAT Rental Store umożliwia wynajem pojazdu na wybrany okres. Pozwoli to szybko i wydajnie wykonać określone prace. Także wyposażenie składu budowlanego czy żwirowni nie będzie wymagało zakupu maszyny.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 16 229,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Średnia Ładowarka Kołowa Cat 950 GC
Średnia Ładowarka Kołowa Cat 950 GC
Dostępne na zamowienie

Średnia Ładowarka Kołowa CAT 950 GC

W wielu dziedzinach przemysłu zastosowanie znajdzie ładowarka kołowa CAT 950GC. Maszyna ma bardzo uniwersalne przeznaczenie dzięki sporej zwrotności i niskiemu zużyciu paliwa. Na uwagę zasługuje także przyzwoita pojemność łyżki. Ładowarka kołowa CAT 950GC jest niezawodna dzięki wyposażeniu jej w moduł regeneracji. Dzięki temu stanie się ona pożądanym pojazdem na każdym placu budowy.


Budownictwo to dziedzina przemysłu, w której najczęściej wykorzystywana jest ładowarka Caterpillar 950GC. Na wynajem decydują się także firmy zajmujące się magazynowaniem i sprzedażą kruszyw budowlanych. Napęd kołowy znakomicie sprawdza się także przy formowaniu krajobrazu i transporcie urobku na niewielkie odległości.

Wśród wielu maszyn budowlanych w wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store znajduje się także ładowarka kołowa CAT 950GC. Do wynajęcia urządzenia może zachęcić przystępna cena liczona za każdy dzień wynajmu. Pozwala to łatwo obliczyć koszt i uciąć koszty natychmiast po zakończeniu prac.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 18 849,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Średnia Ładowarka Kołowa Cat 950M
Średnia Ładowarka Kołowa Cat 950M
Dostępne na zamowienie

Średnia Ładowarka Kołowa Cat 950M

Maszyny budowlane nie muszą być mało wydajne i emitować kłębów ciemnych spalin. Ładowarka kołowa CAT 950M to urządzenie, które spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin. Jest zaprojektowana z myślą o długotrwałej i oszczędnej pracy. Dzięki temu urządzenie bezpośrednio wpłynie na ograniczenie wydatków związanych z jej działaniem.

Ładowarka kołowa CAT 950M przyda się przede wszystkim do transportu urobku – z tego powodu budzi zainteresowanie firm realizujących prace ziemne. Głównie firmy budowlane i składy materiałów może zainteresować ładowarka Caterpillar 950M. Na wynajem często decydują się przedsiębiorstwa z branży leśnej czy związane z przemysłem wydobywczym.

Dlaczego ładowarka kołowa CAT 950M do wynajęcia to znakomita okazja? Jak każda maszyna oferowana przez BM RENT – The CAT Rental Store jest utrzymana w nienagannym stanie technicznym. Regularne przeglądy i profesjonalne naprawy wpływają na sprawność maszyn. Dzięki temu szansa wystąpienia awarii podczas eksploatacji jest minimalna.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 19 213,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Średnia Ładowarka Kołowa Cat 962M
Średnia Ładowarka Kołowa Cat 962M
Dostępne na zamowienie

Średnia Ładowarka Kołowa CAT 962M

Prace ziemne często prowadzone są w trudnym i bardzo niebezpiecznym terenie. Ładowarka kołowa CAT 962M charakteryzuje się trwałą i niezawodną konstrukcją. Zaprojektowana jest z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach. Nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu urobku lub kształtowania terenu. Ładowarka kołowa CAT 962M zapewnia także pełne bezpieczeństwo operatorowi i innym pracownikom budowlanym. 

W wielu dziedzinach przemysłu zastosowanie znajdzie ładowarka kołowa CAT 962M. Do wynajęcia urządzenia coraz częściej przekonują się firmy ogólnobudowlane i wykonujące konstrukcje specjalne. Maszyna zdaje egzamin w przemyśle wydobywczym. Ułatwia przewożenie urobku w kopalniach odkrywkowych węgla czy surowców drogowych. 

Ładowarka Caterpillar 962M na wynajem to jedna z pozycji w asortymencie BM RENT – The CAT Rental Store. Wypożyczenie maszyny może być opłacalne z punktu widzenia kosztów realizacji prac. Dzięki wynajmowi można uniknąć długotrwałych opłat związanych z kredytem na zakup nowej maszyny.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 20 226,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Średnia Ładowarka Kołowa 966M
Średnia Ładowarka Kołowa 966M
Dostępne na zamowienie

Średnia Ładowarka Kołowa CAT 966M

W czasie przeprowadzania prac ziemnych i transportowych może przydać się ładowarka kołowa CAT 966M. Do wynajęcia urządzenia może przekonać spora moc silnika i nowoczesne przekładnie. Dzięki temu maszyna szybko reaguje na polecenia i zapewnia wydajną pracę. Ładowarka kołowa CAT 966M jest przystosowana do szybkiej wymiany osprzętu, co wpływa na ogromne możliwości zastosowania pojazdu.

Jest wiele dziedzin przemysłu i budownictwa, w których świetnie radzi sobie ładowarka kołowa CAT 966M. Maszyna jest przydatna przy pracach ziemnych podczas przygotowania terenu pod budowę. Z jej pomocą można uformować teren po zakończeniu budowy. Znajduje zastosowanie także przy przeładunku materiałów sypkich w składach budowlanych czy magazynach.

Ładowarka Caterpillar 966M na wynajem to jedna z propozycji BM RENT – The CAT Rental Store. Maszyna oferowana przez wypożyczalnię jest utrzymana w doskonałym stanie technicznym. Pozwala to na pracę bez obaw o awarię i przy minimalnych procesach serwisowych.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 23 220,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Średnia Ładowarka Kołowa 972M
Średnia Ładowarka Kołowa 972M
Dostępne na zamowienie

Średnia Ładowarka Kołowa CAT 972M

Maszyny do transportu urobku mogą być potrzebne w każdej dziedzinie przemysłu. Ładowarka kołowa CAT 972M ceniona jest między innymi za sporą wydajność pracy. Mocna maszyna może być wyposażona w łyżkę o objętości prawie dziesięciu kubików. Na uwagę zasługuje także intuicyjny panel sterowania, w jaki wyposażona jest ładowarka Caterpillar 972M. Na wynajem mogą zdecydować się przedsiębiorcy, którzy nie dysponują doświadczonymi operatorami. 

Prace ziemne w budownictwie to główny obszar, w którym zastosowanie znajdzie ładowarka kołowa CAT 972M. Do wynajęcia maszyny przekonują się także przedstawiciele zakładów przetwórczych. Powszechnie pojazdy trafiają do cementowni albo betoniarni. Chętnie korzysta z nich także branża wydobywcza.

Ładowarka kołowa CAT 972M może ułatwić realizację trudnych prac budowlanych. Wynajem z wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store pozwoli zminimalizować koszty procesu i przyspieszyć go. Przy transakcji możecie Państwo liczyć na minimum formalności i konkurencyjne ceny.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 24 897,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Ładowarka gąsiennicowa CAT 953K (2.1 M³)
Ładowarka gąsiennicowa CAT 953K (2.1 M³)
Dostępne na zamowienie

Ładowarka gąsiennicowa CAT 953K (2.1 M³)

Przy najtrudniejszych pracach ziemnych przydatna będzie ładowarka gąsienicowa CAT 953K. Maszyna umożliwia wykonywanie wszystkich prac ziemnych i związanych z transportem urobku. Wynajem ładowarki gąsienicowej Caterpillar 953K umożliwia profilowanie terenu, kopanie, a także załadunek urobku używając zaledwie jednego pojazdu. Ta uniwersalność sprawdzi się na każdym placu budowy.

Ładowarka gąsienicowa CAT 953K znajduje zastosowanie przede wszystkim w budownictwie. Dzięki napędowi gąsienicowemu może z łatwości poruszać się także po bardzo grząskim terenie. Takie umiejętności wykorzystywane są w kamieniołomach lub pracach budowlanych na terenach piaszczystych. Maszyny są przydatne także do formowania hołd węgla w górnictwie i zakładach energetycznych.

Ładowarka gąsienicowa CAT 953K na wynajem to jedno z urządzeń, które można znaleźć w ofercie BM RENT – The CAT Rental Store. Wypożyczalnia oferuje wysokiej jakości maszyny w doskonałym stanie technicznym. Pozwala to wykonywać prace sprawnie i bez obaw o nagłą awarię pojazdu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 15 355,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Ładowarki - Ładowarka gąsiennicowa CAT 963K(2.45m³)
Ładowarka gąsiennicowa CAT 963K(2.45m³)
Dostępne na zamowienie

Ładowarka gąsiennicowa CAT 963K(2.45m³)

Podczas prac ziemnych na terenie grząskim i piaszczystym niezbędny może być wynajem ładowarki gąsienicowej Caterpillar 963K. Maszyna wyposażona została w nowoczesny ekonomiczny silnik charakteryzujący się niskim zużyciem paliwa. Dodatkowo ładowarka gąsienicowa CAT 963K dysponuje łyżką o sporej pojemności. Pozwala to szybko wykonywać nawet najbardziej wymagające prace.

Ładowarka gąsienicowa CAT 963K jest urządzeniem bardzo uniwersalnym. Z jego pomocą można przygotowywać podłoże do pracy, kopać lub transportować urobek. Wpływa to na ogromne możliwości zastosowania pojazdu. Ładowarka przyda się nie tylko podczas prac ziemnych na budowie. Znajdzie zastosowanie także w składach budowlanych, branży wydobywczej i inżynierii specjalnej.

Wypożyczenie pojazdów z BM RENT – The CAT Rental Store może przyczynić się do obniżenia kosztów realizacji inwestycji. Nie będzie potrzebny zakup sprzętu, a jedynie kilkutygodniowe wypożyczenie. Ładowarka gąsienicowa CAT 963K na wynajem po zakończeniu prac może wrócić do wypożyczalni.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 20 021,00
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.
Twój koszyk - GDAŃSK
Twój koszyk jest pusty
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook