1
Booking
2
Dodaj akcesoria
3
Dodaj usługi
4
Zaloguj się
5
Wybierz metodę płatności
6
Generowanie umowy
booking
Teraz kliknij na ostatni dzień wynajmu.
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - MŁOT WYBURZENIOWY HILTI TE 700-AVR
MŁOT WYBURZENIOWY HILTI TE 700-AVR
Dostępne na zamowienie

Młot wyburzeniowy HILTI TE 700-AVR

Jednym z pierwszych etapów w pracach remontowych i budowlanych jest wyburzanie.

Ręczny młot wyburzeniowy Hilti TE 700-AVR to urządzenie, które sprawdzi się jako element wyposażenia firm budowlanych. Maszyna ma nieduże wymiary i waży niespełna osiem kilogramów. Dzięki temu bez kłopotów można wykonać nią drobniejsze prace wyburzeniowe nawet w trudno dostępnych miejscach.

Młot Hilti charakteryzuje się sporą mocą optymalnie dopasowaną do wagi produktu. Ponadto wyposażony został w skuteczny system antywibracyjny, który ułatwia wielogodzinną pracę. Dodatkowo uchwyt SDS Max pozwala na łatwą wymianę akcesoriów – dzięki temu w krótkim czasie można zmienić funkcjonalność urządzenia. Takie zestawienie cech jest przydatne szczególnie przy drobnych pracach, takich jak usuwaniu tynków lub płytek ceramicznych.

Wynajem urządzeń ręcznych pozwoli Państwu szybciej przeprowadzić określone zadania. Profesjonalny sprzęt może wspierać pracę innych urządzeń. Niskie koszty wynajmu i możliwość wypożyczenia jedynie na kilka dni pozwolą na zwiększenie oszczędności w kosztorysie.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 7,90
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - MŁOT WYBURZENIOWY HILTI TE 1000-AVR
MŁOT WYBURZENIOWY HILTI TE 1000-AVR
Dostępne na zamowienie

Młot wyburzeniowy HILTI TE 1000-AVR

Przygotowanie podłoża do renowacji zazwyczaj wymaga zdjęcia zewnętrznej warstwy wykończeniowej. Z takimi zadaniami świetnie poradzi sobie młot wyburzeniowy Hilti TE 1000-AVR. Uniwersalne urządzenie ma symetryczny kształt konstrukcji i wydajny silnik. Dzięki temu sprawdzi się przy różnych pracach wyburzeniowych na każdym placu budowy.

Młot HILTI TE 1000-AVR przeznaczony jest do wykonywania prac wyburzeniowych prowadzonych poniżej wysokości bioder operatora. Można kuć nim podłoża betonowe lub konstrukcje z cegieł. Sprawdza się przy dłutowaniu czy wyburzaniu podłogi. Sprzęt wyposażony jest w funkcjonalny system tłumienia drgań oraz odsysania zwiercin, co pozwala operatorom na komfortową i długotrwałą pracę.

Młoty udarowe Hilti to tylko część z profesjonalnego asortymentu wypożyczalni BM RENT The Cat Rental Store. Wypożyczenie sprzętu może być sposobem na ograniczenie kosztów pracy i usprawnienie jej. Wynajem na kilka dni pozwoli zrealizować trudny etap na budowie. Po zakończeniu zadania sprzęt możecie Państwo oddać, nie generując dalszych kosztów.


Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 12,50
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - MŁOT WYBURZENIOWY HILTI TE 2000-AVR
MŁOT WYBURZENIOWY HILTI TE 2000-AVR
Dostępne na zamowienie

Młot wyburzeniowy HILTI TE 2000-AVR

Przy wykonywaniu wielu trudnych zadań budowlanych przydaje się profesjonalny sprzęt Hilti. Młot udarowy HILTI TE 2000-AVR jest urządzeniem, które sprawdzi się przy przygotowywaniu podłoży i wyburzaniu. Wyposażony został w wydajny bezszczotkowy silnik, który wykazuje się długą żywotnością. Łatwa obsługa i niski poziom wibracji sprawiają, że urządzenie cenione jest na każdej budowie.

Młot wyburzeniowy Hilti TE 2000-AVR jest urządzeniem przeznaczonym do wykonywania prac o średniej intensywności. Konstrukcja młota wymusza pozycję pionową operatora. Urządzenie można wykorzystywać do kucia posadzek czy zbijania podłoża betonowego tarasów i piwnic. Młot znajduje zastosowanie także w czasie wykonywania otworów i bruzd pod rury instalacyjne.

Wynajem młota wyburzeniowego to sposób na sprawną realizację trudnego etapu prac budowlanych. Kilkudniowe wypożyczenie pozwoli też na ograniczenie wydatków. W kosztorysie nie trzeba będzie uwzględniać zakupu maszyny. Dodatkowo wydajny sprzęt pozwoli także skrócić czas pracy, co również generuje wymierne zyski.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 14,50
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - MŁOT WYBURZENIOWY HILTI TE 3000-AVR
MŁOT WYBURZENIOWY HILTI TE 3000-AVR
Dostępne na zamowienie

Młot wyburzeniowy HILTI TE 3000-AVR

Prace remontowe i budowlane często rozpoczyna etap polegający na wyburzaniu. Młot wyburzeniowy Hilti TE 3000-AVR to urządzenie, które można stosować do najtrudniejszych zadań. Zasilane jest mocnym bezszczotkowym silnikiem, który zapewnia ogromną wydajność pracy. Dla komfortu operatora młot wyposażono w system tłumienia wibracji i skutecznego odsysania zwiercin.

Młot do kucia Hilti będzie przydatny w czasie remontów budowlanych i drogowych. Można stosować go do ciężkich prac wyburzeniowych wykonywanych w poziomym podłożu. Urządzenie przydatne będzie do burzenia dróg lub płyt fundamentowych. Sprawdzi się również w czasie wykuwania bruzd pod rury wodne lub kanalizacyjne. Młot – wyposażony w odpowiednią końcówkę – może być przydatny w czasie ubijania lub kopania ziemi.

Wypożyczenie młota do kucia Hilti pozwoli na zmniejszenie kosztów wykonania danego zadania. Wykorzystując profesjonalny ekwipunek, prace wyburzeniowe można znacznie skrócić. Nie wymaga to drogiej inwestycji w zakup, a jedynie poniesienia relatywnie niskich kosztów wynajmu za każdy dzień eksploatacji.


Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 14,50
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - Przecinarka spalinowa ręczna HUSQVARNA K770 Oilguard(fi 350mm)
Przecinarka spalinowa ręczna HUSQVARNA K770 Oilguard(fi 350mm)
Dostępny od
25,00* bez VAT

Przecinarka spalinowa ręczna HUSQVARNA K770 Oilguard

Cięcie materiałów o sporej twardości często wchodzi w zakres prac drogowych lub ogólnobudowlanych. Przy najtrudniejszych i najbardziej wymagających pracach potrzebna może być potrzebna przecinarka spalinowa. Wypożyczalnia BM Rent oferuje wydajną przecinarkę zasilaną mocnym silnikiem spalinowym. Trwała konstrukcja urządzenia i jego wszechstronność sprawiają, że sprawdzi się na każdej budowie.

Wynajem przecinarki spalinowej może zainteresować przedstawicieli firm z szeroko pojętej branży budowlanej. Urządzenie sprawdzi się przy cięciu podłoży betonowych, asfaltowych czy pokrytych kamieniem naturalnym. Maszyna wyposażona jest w system cięcia na mokro, co zapobiega pyleniu podczas pracy.

Wynajem profesjonalnych przecinarek ułatwi wykonywanie wielu trudnych prac. Korzystając z oferty BM Rent, możecie Państwo nabyć ten sprzęt bez potrzeby uwzględniania kosztów zakupu w kosztorysie. Kilkudniowy wynajem maszyny pomoże w realizacji konkretnej pracy i nie wpłynie znacząco na koszt całej inwestycji.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 11,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - Przecinarka elektryczna ręczna HUSQVARNA K4000(230V, fi 350mm)
Przecinarka elektryczna ręczna HUSQVARNA K4000(230V, fi 350mm)
Dostępne na zamowienie

Przecinarka elektryczna ręczna Husqvarna K4000

Prace ogólnobudowlane i remontowe niejednokrotnie wymagają cięcia materiałów o sporej twardości. Realizację większości takich zadań ułatwi wynajem przecinarki elektrycznej z oferty BM Rent. Urządzenie zasilane jest prądem sieciowym. Ma ergonomiczne uchwyty i jest łatwe w obsłudze, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie nawet bardzo precyzyjnych prac.

W firmach z różnych branży przydatna będzie przecinarka elektryczna. Wypożyczalnia może wspomóc sprzętem firmy ogólnobudowlane, drogowe czy rozbiórkowe. Maszyna o mocy 3,7 KM poradzi sobie z betonem, kamieniem naturalnym i asfaltem. Ważną cechą jest bezpieczna i trwała osłona oraz niski poziom hałasu, które ułatwiają pracę operatorowi.

Wynajem przecinarek i innych profesjonalnych urządzeń jest preferowany przez wiele firm budowlanych. Dzięki naszej ofercie nie musicie Państwo inwestować w urządzenie, które może być potrzebne tylko przy jednym projekcie. Wypożyczenie sprzętu może być okazją na sprawdzenie jego funkcjonalności i przydatności w firmie.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 9,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - Wiertnica HUSQVARNA DMS 240(230V,max fi 240mm)
Wiertnica HUSQVARNA DMS 240(230V,max fi 240mm)
Dostępny od
63,00* bez VAT

Wiertnica HUSQVARNA DMS 240(230V,max fi 240mm)

Wiertnica Husqvarna DMS 240 do wypożyczenia to jedna z propozycji BM Rent, która powinna zainteresować firmy budowlane i instalacyjne. Sprzęt przyda się do wykonywania odwiertów wizyjnych lub przewiertów pod instalacje. Urządzenie dysponuje sporą mocą, która pozwala mu wykonywać odwierty o średnicy do 240 milimetrów.

Wiertnica nadaje się do wiercenia w pionie, poziomie lub pod kątem. Może być wykorzystywana przy wierceniu w asfalcie, betonie i innych podłożach o sporej twardości. Szczególnie przyda się w pracach drogowych i przy prowadzeniu instalacji w budynkach. Wydajny silnik zasilany prądem sieciowym charakteryzuje się niskim zużyciem energii.

BM Rent to wypożyczalnia wiertnic ręcznych i innych urządzeń budowlanych. Wszystkie maszyny dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się wysoką jakością i znakomitym stanem technicznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu produkty, które spełniają wymagania i potrzeby przedstawicieli branży. Pozwoli to szybko i niskim kosztem przeprowadzić większość wymagających prac.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 14,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - Wiertnica HUSQVARNA DM430+DS5500(230V,max fi 450mm)
Wiertnica HUSQVARNA DM430+DS5500(230V,max fi 450mm)
Dostępny od
88,00* bez VAT

Wiertnica HUSQVARNA DM430+DS5500(230V,max fi 450mm)

Przewierty przez stropy czy ściany są jednym z etapów wielu prac budowlanych. Przy najcięższych robotach wymagających wiercenia koronami o sporej średnicy przydatna będzie wiertnica Husqvarna DM430. Do wypożyczenia zachęca spora moc urządzenia, która pozwala na stosowanie wierteł o średnicy do 450 mm. Łatwa obsługa i trwała obudowa to cechy, za które cenią tę maszynę profesjonaliści.

Wiertnica będzie przydatna do wykonywania odwiertów pod kable, rury czy kanały wentylacyjne. Dodatkowo wyposażona jest w solidny statyw, który ułatwia pracę i nie wymaga od operatora trzymania urządzenia w rękach. Dzięki temu wszystkie odwierty są precyzyjne, a komplet sprawdza się do wiercenia w pionie i poziomie.

Wypożyczalnia wiertnic ręcznych i sprzętu budowlanego BM Rent oferuje najwyższej jakości maszyny do wiercenia. Wszystkie urządzenia regularnie sprawdzamy pod kątem sprawności technicznej i poddajemy profesjonalnym naprawom. Dzięki temu do Państwa dyspozycji oddajemy sprzęt niezawodny, który będzie bezpieczny w użytkowaniu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 30,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - Odkurzacz przemysłowy z pompą HUSQVARNA W250P(230V)
Odkurzacz przemysłowy z pompą HUSQVARNA W250P(230V)
Dostępny od
22,00* bez VAT

Odkurzacz przemysłowy z pompą HUSQVARNA W250P(230V)

Uciążliwy pył powstały w czasie prac budowlanych stanowi nieodzowny element każdej budowy. Odkurzacz przemysłowy Husqvarna W250P na wynajem pomoże w zachowaniu miejsca pracy w czystości. Urządzenie może być wykorzystywane do pracy na sucho, a dzięki dodatkowej pompie – także na mokro. Uniwersalne zastosowanie i wydajny silnik elektryczny sprawiają, że poradzi sobie ono nawet z bardzo problematycznymi odpadami.

Odkurzacz z pompą nadaje się do usuwania drobinek betonu, kurzu po szlifowaniu czy piasku. Skutecznie usuwa większość zanieczyszczeń z powierzchni podłogi i warsztatu. Spora moc urządzenia radzi sobie także z większymi odpadkami i bardzo uciążliwymi zabrudzeniami. Dzięki trójstopniowej filtracji z wylotu wydostaje się niemal całkowicie czyste powietrze.

Wynajem odkurzaczy przemysłowych jest jedną z dziedzin, w których funkcjonuje wypożyczalnia BM Rent. Nasza oferta pozwoli Państwu zwiększyć zakres działalności firmy lub poradzić sobie w przypadku awarii urządzenia firmowego. Niewielkim kosztem zyskacie Państwo wysokiej jakości sprzęt.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 27,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - Odkurzacz przemysłowy z pompą HUSQVARNA W70P (230V)
Odkurzacz przemysłowy z pompą HUSQVARNA W70P (230V)
Dostępny od
37,00* bez VAT

Odkurzacz przemysłowy z pompą HUSQVARNA W70P (230V)

Odkurzacz przemysłowy będzie potrzebny przy pracach budowlanych i warsztatowych. Urządzenie wyposażone jest w system chroniący je przed przegrzaniem, dlatego może pracować przez cały dzień. Zbiornik umożliwia zebranie do siedemdziesięciu litrów odpadów, a po tym czasie bez kłopotów można go opróżnić. Trwała obudowa i podzespoły ze stali nierdzewnej sprawiają, że odkurzacz do pracy na mokro sprawdzi się na każdym placu budowy.

Szczególnie przedstawicieli branży budowlanej może zainteresować odkurzacz przemysłowy Husqvarna W250P. Na wynajem tego urządzenia powinny się zdecydować osoby, które zamierzają realizować bardzo wymagające prace. Odkurzacz dysponuje sporą mocą, dzięki czemu poradzi sobie z grubym pyłem czy szlamem.

BM Rent oferuje wynajem odkurzaczy przemysłowych pochodzących od sprawdzonych producentów. Dzięki naszej ofercie możecie Państwo skorzystać z wydajnych maszyn i użyć ich przy konkretnych pracach. Pozwoli to ograniczyć koszty inwestycji, które mogłyby wzrosnąć w przypadku zakupu nowego urządzenia.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 34,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Narzędzia ręczne - Odkurzacz przemysłowy na sucho HUSQVARNA S26 (230V)
Odkurzacz przemysłowy na sucho HUSQVARNA S26 (230V)
Dostępne na zamowienie

Odkurzacz przemysłowy na sucho HUSQVARNA S26 (230V)

Odkurzacze przemysłowe ułatwiają utrzymanie miejsca pracy w czystości. W firmach budowlanych i remontowych przydatny będzie odkurzacz przemysłowy Husqvarna S26. Do wypożyczenia może zachęcić łatwa wymiana worka i trwała konstrukcja urządzenia. Dzięki temu sprawdzi się w trudnych warunkach na budowie.

Urządzenie wykorzystywane jest głównie w czasie szlifowania gładzi gipsowych i można podłączyć je do niektórych szlifierek Husqvarna. Wynajem odkurzaczy przemysłowych zainteresuje głównie firmy budowlane i remontowe. Sprzęt sprawdzi się także w warsztatach stolarskich czy innych miejscach o sporym zapyleniu. Jest wyposażony w dwa filtry HEPA, dzięki czemu wyraźnie ograniczy ilość pyłu w powietrzu.

Oferta BM Rent zainteresuje firmy, które na co dzień nie muszą korzystać z tego rodzaju sprzętu. Wynajem pozwoli Państwu szybko i profesjonalnie wykonać konkretną pracę i nie ponosić dalszych kosztów utrzymania maszyny. Nasza oferta może przydać się także w sytuacjach awaryjnych, kiedy firmowe urządzenie ulegnie uszkodzeniu lub awarii.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 47,00
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.
Twój koszyk - GDAŃSK
Twój koszyk jest pusty
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook