1
Booking
2
Dodaj akcesoria
3
Dodaj usługi
4
Zaloguj się
5
Wybierz metodę płatności
6
Generowanie umowy
booking
Teraz kliknij na ostatni dzień wynajmu.
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte OPTIMUM 8(8m)
Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte OPTIMUM 8(8m)
Dostępny od
26,00* bez VAT

Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte OPTIMUM 8(8m)

Prace na wysokości to jeden z etapów wielu inwestycji budowlanych. Do sprawnej realizacji wielu z nich może być potrzebny podnośnik nożycowy. Do wypożyczenia maszyny może skłonić Państwa wysoka jakość urządzenia i wydajny elektryczny napęd. Trwałość i funkcjonalność tego urządzenia sprawia, że zdaje ono egzamin nawet w wyjątkowo trudnych warunkach budowy.

Niewielkie gabaryty i znakomita zwrotność to cechy, które na tle konkurencji wyróżniają podnośnik nożycowy Haulotte Optimum 8. Wynajem tego sprzętu może ułatwić prace wysokościowe wewnątrz budynków. Maszyna sterowana bezobsługowo z łatwością przejeżdża przez drzwi o standardowych wymiarach. Nie ma problemu także z bramami garażowymi czy wąskimi przejściami pomiędzy budynkami.

Wynajem podnośnika nożycowego może być dla Państwa korzystny z wielu powodów. Niezwykle istotny jest niski koszt kilkudniowego wypożyczenia. Na uwagę zasługuje także centralne położenie naszej firmy na mapie Polski – dzięki temu urządzenia szybko można dostarczyć w dowolne miejsce w kraju.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 1 590,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte COMPACT 8(8m)
Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte COMPACT 8(8m)
Dostępne na zamowienie

Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte COMPACT 8

Ułatwieniem w realizacji wielu prac wysokościowych może być nowoczesny podnośnik Haulotte Compact 8. Do wynajęcia go może Państwa przekonać wysoka jakość urządzenia i jego trwałość. Także prosta konstrukcja i solidna obudowa sprawiają, że maszyna będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne, przed którymi trudno ustrzec się na budowie.

Urządzenie charakteryzuje się sporym zasięgiem i może wynieść pracowników na wysokość prawie czternastu metrów. Ta cecha sprawia, że maszyna znajduje zastosowanie podczas prac ociepleniowych i wykończeniowych prowadzonych w obrębie elewacji budynków. Po złożeniu urządzenie ma niewielkie rozmiary, co ułatwia jego transportowanie i garażowanie.

Niezależnie od tego, do jakich prac będą potrzebne podnośniki nożycowe Haulotte Compact 8, wynajem maszyny będzie dla Państwa bardzo korzystny. Główną zaletą wypożyczenia jest niewielki koszt w porównaniu do zakupu nowego urządzenia. W cenie wynajmu otrzymujecie Państwo maszynę regularnie serwisowaną, co nie tylko zapewni bezpieczeństwo pracownikom, lecz także pomoże w terminowym ukończeniu zlecenia.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 1 655,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte COMPACT 12(12m)
Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte COMPACT 12(12m)
Dostępny od
46,00* bez VAT

Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte COMPACT 12

Wiele napraw serwisowych w obrębie obiektów przemysłowych odbywa się na wysokości. Wysokiej jakości podnośnik nożycowy ułatwi prace remontowe, a także przeprowadzenie wielu robót budowlanych. Maszyna zasilana akumulatorem charakteryzuje się łatwą obsługą i trwałością, co pozwala na bezproblemowe wykorzystywanie jej przy budowach i remontach.

Wydajny akumulator i funkcjonalne samojezdne podwozie to cechy, którymi zwraca na siebie uwagę podnośnik Haulotte Compact 12. Do wynajęcia maszyny może Państwa skłonić również spora moc sprzętu. Maszyna może wynieść na maksymalną wysokość dwie osoby wraz z niezbędnymi im narzędziami. To pozwala wygodnie prowadzić wszystkie prace wysokościowe na obiektach przemysłowych i przy realizacjach elewacji budynków.

Obniżenie kosztów realizacji inwestycji to główny powód, dla którego powinniście Państwo sięgnąć po podnośniki nożycowe Haulotte Compact 12. Wynajem urządzenia daje możliwość szybkiego wykonania konkretnego zadania. Przy odpowiednim rozplanowaniu robót sprzęt może być potrzebny przez krótki okres, co znacząco wpłynie na zmniejszenie kosztów.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 2 470,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte COMPACT 14(14m)
Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte COMPACT 14(14m)
Dostępny od
128,00* bez VAT

Podnośnik nożycowy elektryczny Haulotte COMPACT 14

Szeroki asortyment sprzętu budowlanego BM Rent obejmuje także podnośnik Haulotte Compact 14. Wynajęcie urządzenia pozwoli Państwu na sprawną realizację wielu prac wysokościowych. Kompaktowa maszyna zasilana akumulatorem przyda się również w firmach serwisowych i sprzątających. Wysoka jakość wykonania zapewnia wytrzymałość, która jest niezbędna w trudnych warunkach budowy.

Urządzenie wyróżnia się niewielkimi wymiarami, co wpływa na jego funkcjonalność i pozwala przejeżdżać nawet przez standardowe otwory drzwiowe. Podnośnik będzie niezwykle użyteczny przy obsłudze wysokich hal czy sieci energetycznych w obiektach przemysłowych. Mocne siłowniki ułatwiają wyniesienie w górę pracowników wraz ze sprzętem.

Jeśli szukają Państwo wysokiej klasy urządzenia, warto postawić na podnośnik nożycowy Haulotte Compact 14. Na wynajem urządzenia możecie Państwo zdecydować się z uwagi na znacznie niższy niż w przypadku zakupu koszt. Będzie to szczególnie istotne w przypadku pojedynczych prac wysokościowych. Wówczas wynajem maszyny na kilka dni pozwoli szybko i sprawnie uporać się z pracą, a także zmieścić w założonym budżecie.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 3 175,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte COMPACT 12DX(12m)
Podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte COMPACT 12DX(12m)
Dostępny od
71,00* bez VAT

Podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte COMPACT 12DX

Roboty dekarskie czy naprawy serwisowe często wymagają zastosowania urządzeń, które umożliwią wynoszenie pracowników na sporą wysokość. Podnośnik nożycowy do wynajęcia to z tego względu pozycja obecna w wielu kosztorysach firm budowlanych i serwisowych. Oferowany przez nas podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte Compact 12DX ma uniwersalne zastosowanie, a jego niewielkie gabaryty wpływają na łatwość przemieszczania maszyny.

Charakterystyczną cechą tego podnośnika jest wydajny i ekonomiczny silnik spalinowy. Na uwagę zasługuje solidne ogumienie, w jakie został wyposażony podnośnik nożycowy Haulotte Compact 12DX. Wynajem tej maszyny umożliwia wykonywanie prac nawet na trudnym podłożu. Dzięki temu maszyna może być stosowana do terenowych prac serwisowych czy wykonywania termoizolacji w domach i zakładach.

Nie zawsze wykonywanie prac wysokościowych wymaga zakupu podnośnika nożycowego. Do wynajęcia maszyny w wypożyczalni BM Rent mogą przekonać Państwa atrakcyjne ceny i minimum formalności. Sprzęt wynajmowany na kilka dni ułatwi wykonanie szczególnie wymagających prac, a przy tym nie obciąży zanadto budżetu. Po zakończeniu zlecenia nie stanie się także uciążliwą maszyną, która generuje koszty utrzymania i kredytu, podczas gdy stoi nieużywana.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 4 110,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte H15 SXL(15m)
Podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte H15 SXL(15m)
Dostępny od
89,00* bez VAT

Podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte H15 SXL(15m)

Dzięki zastosowaniu obszernej platformy podnośniki nożycowe charakteryzują się ogromną nośnością. Nawet pół tony może wynieść w górę spalinowy podnośnik Haulotte H15 SXL. Wynajem tego urządzenia może zainteresować firmy z branży budowlanej, energetycznej czy specjalistyczne ekipy serwisowe. Wysoka jakość silnika i podzespołów sprawia, że maszyna poradzi sobie nawet w trudnych warunkach.

Podnośnik charakteryzuje się także sporym zasięgiem, co ułatwi wykonywanie najtrudniejszych prac. Urządzenie zachowuje stabilność nawet po wyniesieniu pracowników na maksymalną wysokość. Pozwala to sprawnie realizować roboty dekarskie, wykończeniowe w obrębie elewacji czy mycie okien w wielokondygnacyjnych budynkach.

Podnośnik nożycowy do wypożyczenia to warta uwagi propozycja BM Rent. Z urządzenia możecie Państwo skorzystać w wygodnym terminie i wynająć je na dowolnie wybrany okres. W naszym asortymencie znajduje się tylko sprawny i profesjonalnie serwisowany sprzęt. Pozwala to na ograniczenie ryzyka przy trudnych pracach na wysokościach do minimum.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 6 470,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte H18 SXL(18m)
Podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte H18 SXL(18m)
Dostępny od
118,00* bez VAT

Podnośnik nożycowy spalinowy Haulotte H18 SXL(18m)

Bezpieczne wykonywanie prac wysokościowych wymaga użycia profesjonalnego sprzętu. Jeśli w realizowanej przez Państwa inwestycji przewidziane są prace wysokościowe, warto sięgnąć po podnośnik Haulotte H18 SXL. Wynajem tego trwałego urządzenia ułatwi wykonanie prac i jednocześnie nie stanie się tak dużym obciążeniem budżetu firmy, jak by to miało w przypadku zakupu takiej maszyny.

Podnośnik charakteryzuje się sporym prześwitem i napędem na cztery koła. Pozwala to na pracę nawet w trudnym terenie. Urządzenie wyposażone jest w długą platformę, która może wynieść pracowników na wysokość szóstego piętra. Taki ogromny zasięg ułatwi prace serwisowe, mycie okien w biurowcach czy realizację termomodernizacji wielokondygnacyjnych budynków.

BM Rent to wypożyczalnia podnośników nożycowych i innych maszyn budowlanych z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowych rynkach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu udało nam się ograniczyć do minimum formalności niezbędne przy wynajmie sprzętu. Oferujemy dogodne terminy i spory wybór profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości, który zawsze wydajemy najemcom w doskonałym stanie technicznym.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 7 360,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik przegubowy elektryczny MANITOU 150 AETJ C 3D(15M)
Podnośnik przegubowy elektryczny MANITOU 150 AETJ C 3D(15M)
Dostępny od
118,00* bez VAT

Podnośnik przegubowy elektryczny MANITOU 150 AETJ C 3D(15M)

Podczas realizacji inwestycji, które wymagają robót na wysokości, warto rozważyć wynajem podnośników przegubowych. Elektryczny podnośnik MANITOU 150 AETJ C 3D to wysokiej jakości sprzęt umożliwiający bezpieczną pracę na sporej wysokości. Urządzenie wyposażone jest w wydajny akumulator, który pozwala na długotrwałą eksploatację. Pojemny kosz zmieści dwóch pracowników.

Podnośnik wyróżnia się niewielkimi gabarytami i niską wagą. Znacznie ułatwia to transport maszyny i jej garażowanie. Tego typu sprzęt zazwyczaj wykorzystywany jest do prac dekarskich czy montażowych. Z jego pomocą można układać elementy sieci elektrycznej w wysokich halach produkcyjnych lub handlowych. Podnośnik znajdzie również zastosowanie w serwisowaniu i montażu elementów sieci energetycznych.

Wieloletnie doświadczenie BM Rent na międzynarodowych rynkach pozwoliło nam opracować procedury, dzięki którym formalności ograniczyliśmy do minimum. Będzie to sporym ułatwieniem podczas wynajmu podnośnika przegubowego Manitou 150 AETJ C 3D – do wypożyczenia tego urządzenia nie potrzeba wielu dokumentów. Wszystkie formalności załatwiamy w możliwie szybkim trybie, co pozwoli Państwu zaoszczędzić sporo czasu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 6 700,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik przegubowy spalinowy MANITOU 180 ATJ RC(18M)
Podnośnik przegubowy spalinowy MANITOU 180 ATJ RC(18M)
Dostępne na zamowienie

Podnośnik przegubowy spalinowy MANITOU 180 ATJ RC(18M)

Na tempo prowadzonych prac wysokościowych spory wpływ ma dobór odpowiedniego urządzenia wynoszącego pracowników na miejsce robót. W przypadku realizacji pojedynczych prac o takim charakterze dobrym rozwiązaniem może być podnośnik Manitou 180 ATJ RC. Do wypożyczenia tego urządzenia może zachęcać jego wysoka jakość i uniwersalne zastosowanie. Maszyna może zastąpić rusztowanie czy wysoką drabinę, a przy tym znacznie łatwiej można zmienić jej położenie.

Podnośnik przegubowy na tle konkurencji wyróżnia się niezwykłą precyzją. Urządzenie jest sterowane z kosza przez operatora, który może ustawić wysięgnik w najdogodniejszej dla siebie pozycji. Ułatwi to wykonanie konkretnej czynności, takiej jak mycie okna czy serwisowanie rurociągów w obiektach przemysłowych. Maszyna przyda się także w czasie budowy elewacji hal czy budynków wielokondygnacyjnych.

Podnośnik przegubowy na wynajem to jedna z propozycji BM Rent, które pozwolą na rozszerzenie oferty usług świadczonych przez Państwa firmę. Wypożyczenie urządzenia wiąże się z niższymi kosztami niż zakup, pozwala też dokładnie ocenić jego jakość i wydajność przed ewentualnym nabyciem maszyny na własność.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 7 430,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Podnośniki - Podnośnik przegubowy spalinowy MANITOU 220 TJ+(22M)
Podnośnik przegubowy spalinowy MANITOU 220 TJ+(22M)
Dostępny od
205,00* bez VAT

Podnośnik przegubowy spalinowy MANITOU 220 TJ+(22M)

Sprawne przeprowadzenie prac wysokościowych wymaga użycia wysokiej klasy sprzętu. Podczas najtrudniejszych zadań może być potrzebny podnośnik przegubowy Manitou 220 TJ+. Wynajem tego urządzenia pozwoli Państwu uzyskać funkcjonalne urządzenie na wybrany okres. Maszyna najlepiej sprawdzi się przy wymagających pracach, ponieważ wtedy w pełni można wykorzystać jej moc i zasięg.

Podnośnik wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko wymiarami i zasięgiem roboczym. Wyposażony został w wydajny i ekonomiczny silnik spalinowy, a także czterokołowy napęd. Solidne opony umożliwiają poruszanie się w trudnym i nieutwardzonym terenie. Dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane na placu budowy czy bezdrożach.

Wynajęcie tego urządzenia może być sposobem na wykonanie trudnego etapu prac lub rozszerzenie zakresu działalności firmy. Podnośniki przegubowe do wynajęcia to tylko jeden z typów maszyn dostępnych w BM Rent – w naszej zróżnicowanej ofercie znajduje się wiele sprzętów, nie tylko budowlanych. Łączy je to, że każde urządzenie jest poddawane regularnym przeglądom i profesjonalnym naprawom. Zapewnia to bezpieczeństwo pracownikom wykonującym zadania o różnym stopniu trudności.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 13 600,00
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.
Twój koszyk - GDAŃSK
Twój koszyk jest pusty
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook