1
Booking
2
Dodaj akcesoria
3
Dodaj usługi
4
Zaloguj się
5
Wybierz metodę płatności
6
Generowanie umowy
booking
Teraz kliknij na ostatni dzień wynajmu.
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Nagrzewnica Elektryczna MASTER B15 EPB(15kW)
Nagrzewnica Elektryczna MASTER B15 EPB(15kW)
Dostępne na zamowienie

Nagrzewnica elektryczna MASTER B15 EPB(15KW)

Niskie temperatury w zimie utrudniają prace wykończeniowe i remontowe. Do podniesienia temperatury powietrza wewnątrz budynku może przydać się elektryczna nagrzewnica 15 kW. Proste w obsłudze urządzenie jest wyposażone w czterostopniowy regulator. Nagrzewnica elektryczna 15 kW Master ma także wyłącznik termiczny, co podnosi poziom jej bezpieczeństwa. Wydajny silnik i trwała obudowa sprawiają, że nagrzewnica sprawdzi się na każdym placu budowy. 

To urządzenie nagrzewa powietrze bez generowania spalin i pobierania tlenu. Z tego powodu nagrzewnicą elektryczną master 15 kW powinny się zainteresować firmy związane z branżą budownictwa wykończeniowego. Brak spalin to także argument za stosowaniem sprzętu do ogrzewania szklarni, pomieszczeń gospodarczych czy hal sportowych.

Nagrzewnica elektryczna 15 kW Master dostępna jest w asortymencie wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store. Jej wynajem pozwoli na ogrzewanie dowolnego obiektu przez okres zimowy. Dzięki temu nie będzie potrzeby inwestycji w nowy sprzęt w trudnym okresie roku. Urządzenia nie będzie też generowało kosztów poza sezonem grzewczym, bo zwrócicie je Państwo, gdy przestanie być potrzebne.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 15,00
 • Moc(kW): 15,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Nagrzewnica Elektryczna MASTER B22 EPB (22kW)
Nagrzewnica Elektryczna MASTER B22 EPB (22kW)
Dostępny od
18,00* bez VAT

Nagrzewnica elektryczna MASTER B22 EPB (22KW)

Prace wykończeniowe i warsztatowe w zimie muszą być wykonywane w pomieszczeniach ogrzewanych. Na wielu placach budowy znajdzie w związku z tym zastosowanie elektryczna nagrzewnica 22 kW. Urządzenie zostało wyposażone w solidną obudowę i ma konstrukcję, która umożliwia przenoszenie go w łatwy sposób. Dzięki sporej mocy nagrzewnica elektryczna Master 22 kW nadaje się do ogrzewania obiektów o dużej kubaturze.

Nagrzewnica elektryczna 22 kW Master to urządzenie, które do ogrzewania nie wykorzystuje procesu spalania, dzięki czemu nie zużywa tlenu wewnątrz pomieszczeń. Ta cecha będzie przydatna szczególnie w sytuacji, gdy chcemy użyć nagrzewnicy w strefach zamkniętych czy niewentylowanych korytarzach. Urządzenie będzie przydatne także dla właścicieli warsztatów samochodowych, firm wykończeniowych czy pracowników magazynowych.

Nagrzewnica elektryczna 22 kW Master może być potrzebna w zakładach pracy tylko sezonowo, a w związku z tym dobrym sposobem na jej uzyskanie będzie wynajem. Wypożyczalnia BM RENT – The CAT Rental Store to miejsce, w którym niskim kosztem można wynająć takie urządzenie na okres grzewczy, a po jego zakończeniu je zwrócić.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 20,00
 • Moc(kW): 22,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Nagrzewnica olejowa MASTER B150 CED
Nagrzewnica olejowa MASTER B150 CED
Dostępne na zamowienie

Nagrzewnica olejowa MASTER B150 CED

Nagrzewnica olejowa master B150 CED to mobilne urządzenie przeznaczone do podnoszenia temperatury w pomieszczeniach. Wśród jej zalet należy wymienić sporą efektywność i duży przepływ powietrza. Nagrzewnica olejowa master B150 CED została wyposażona w system zapobiegający nagrzewaniu się obudowy, dzięki czemu jest bezpieczna dla elementów wyposażenia oraz użytkowników.

Olejowa nagrzewnica B150 CED znakomicie sprawdza się podczas ogrzewania przestrzeni otwartych i półotwartych. Powinna wzbudzić zainteresowanie przede wszystkim firm z branży budowlanej, ale spełni swoją funkcję również w magazynach i warsztatach samochodowych. Z uwagi na to, że jej działanie wymaga spalania oleju, ważne jest zapewnienie w obiekcie odpowiedniej wentylacji.

Wypożyczalnia BM RENT – The CAT Rental Store oferuje wynajem maszyn przeznaczonych do ogrzewania. Nagrzewnica na olej master B150 CED może znaleźć się w Państwa firmie i niewielkim kosztem zapewnić jej ogrzewanie. Wypożyczany sprzęt jest w pełni sprawny, dzięki czemu można korzystać z nagrzewnicy przez cały sezon bez obaw o usterki.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 25,00
 • Moc(kW): 44,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Nagrzewnica olejowa MASTER BV 170E
Nagrzewnica olejowa MASTER BV 170E
Dostępne na zamowienie

Nagrzewnica olejowa MASTER BV 170E

Ogrzewanie dużych hal i obiektów zimą wymaga stosowania wydajnego sprzętu. W takich miejscach może być wykorzystywana nagrzewnica olejowa master BV 170E. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i bardzo efektywne. Nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin BV 170E jest wyposażona w koła, co pozwala na umieszczenie jej wewnątrz w czasie ogrzewania i wprowadzenie na zewnątrz po zakończeniu pracy.  

Nagrzewnica olejowa master BV 170E sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach wentylowanych. Ma system odprowadzania spalin, dzięki czemu nie utrudnia dopływu czystego powietrza. Ze względu na te cechy powinna zainteresować właścicieli namiotów wystawowych, sklepów, magazynów czy wolnostojących punktów gastronomicznych.

Nagrzewnica olejowa z kominem BV 170E to urządzenie kosztowne, jednak nie trzeba go kupować. Tańszym sposobem na jego pozyskanie będzie wynajem z wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store. W tym miejscu możecie Państwo pozyskać sprzęt wysokiej jakości i korzystać z niego przez dowolny okres – może zostać wynajęty nawet na całą zimę.


Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 67,00
 • Moc(kW): 49,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Nagrzewnica olejowa MASTER BV 290E
Nagrzewnica olejowa MASTER BV 290E
Dostępne na zamowienie

Nagrzewnica olejowa MASTER BV 290E

Wiele obiektów użytkowych i przemysłowych wymaga zimą ogrzewania. W każdym z nich sprawdzi się wydajna nagrzewnica olejowa master BV 290E. Urządzenie ma konstrukcję umożliwiającą łatwy transport, nie sprawia również problemów przy obsłudze czy zmianie ustawień. Nagrzewnica olejowa master BV 290E ma trwałą obudowę, która się nie nagrzewa, dzięki czemu jest bezpieczna dla osób przebywających w jej otoczeniu. 

Nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin master BV 290E ogrzewa wnętrze czystym i suchym powietrzem. Brak spalin sprawia, że można wykorzystać to urządzenie do ogrzewania pomieszczeń o słabej wentylacji. Nagrzewnica powinna zainteresować przede wszystkim przedstawicieli branży budowlanej, eventowej, a także rolników.

Wynajem urządzeń grzewczych to sposób na pozyskanie niskim kosztem wydajnych sprzętów. Nagrzewnica olejowa z kominem BV 290E może ogrzewać wybrane obiekty przez całą zimę. Oferta wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store pozwala też wynająć ją na kilka dni, co z pewnością ucieszy organizatorów koncertów czy targów.


Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 124,00
 • Moc(kW): 85,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Nagrzewnica olejowa MASTER BV 400
Nagrzewnica olejowa MASTER BV 400
Dostępne na zamowienie

Nagrzewnica olejowa MASTER BV 400

Ogrzewanie pomieszczeń umożliwia prowadzenie prac budowlanych i przemysłowych w zimie. Nagrzewnica olejowa Master BV 400 przyda się do podniesienia temperatury wewnątrz wszystkich budynków. Urządzenie może pobierać powietrze do spalania z zewnątrz, co sprawdzi się w zanieczyszczonych pomieszczeniach. Ponadto produkowana przez Master nagrzewnica olejowa wyposażona została w spory zbiornik paliwa, który pozwala na pracę urządzenia przez 15 godzin bez przerwy. 

Nie tylko w budownictwie sprawdzi się nagrzewnica na olej Master BV 400. To urządzenie może być wykorzystywane do ogrzewania obszernych hal magazynowych oraz warsztatów produkcyjnych. Zda egzamin również przy ogrzewaniu pawilonów wystawowych czy eventowych. Wydajny i cichy wentylator pozwala na skuteczne ogrzewanie obiektów o powierzchni nawet 1100 m².

Nagrzewnica olejowa Master BV 400 to jeden z produktów w ofercie BM RENT – The CAT Rental Store. Wynajem tego urządzenia pozwoli ograniczyć koszty wykonania remontu czy ogrzania warsztatu. Wysoka jakość sprzętu i znakomity stan techniczny pozwolą na bezproblemową eksploatację.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 224,00
 • Moc(kW): 110,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 26(350m3/h,27l/24h)
Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 26(350m3/h,27l/24h)
Dostępny od
24,00* bez VAT

Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 26(350m3/h,27l/24h)

Wilgotne powietrze może być nie tylko przyczyną rozwoju pleśni i grzybów, ale także powodem opóźnienia prac budowlanych. Osuszacz powietrza Master DH 26 do wynajęcia jest propozycją BM Rent dla firm budowlanych. Urządzenie przeznaczone jest do obniżenia poziomu wilgotności powietrza w małych i średnich pomieszczeniach. Jest ciche i wydajne, dlatego chętnie stosują je profesjonaliści.

Osuszacz pomoże podczas tynkowania i układania gładzi gipsowej wewnątrz pomieszczeń. Działanie tego urządzenia przyspiesza wiązanie nałożonych warstw. Osuszacz może być potrzebny także w magazynach i pomieszczeniach o sporej wilgotności – dzięki niemu możliwe będzie przywrócenie komfortowej dla pracujących tam osób jakości powietrza.

Jeśli na jednym z etapów prac będzie Państwu potrzebny osuszacz powietrza, wynajem tego urządzenia pozwoli na ograniczenie kosztów. Kilkudniowy wynajem będzie znacznie tańszy niż zakup nowego sprzętu. Dzięki wypożyczeniu unikniecie Państwo także problemów z serwisowaniem i magazynowaniem tego urządzenia.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 30,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 44(480m3/h,41l/24h)
Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 44(480m3/h,41l/24h)
Dostępny od
26,00* bez VAT

Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 44(480m3/h, 41l/24h)

Wiele prac remontowych i budowlanych (między innymi malowanie czy prace izolacyjne) może być przeprowadzonych tylko na suchych podłożach. Osuszacz kondensacyjny wpłynie na zmniejszenie wilgotności powietrza w pomieszczeniu, a tym samym doprowadzi do wysuszenia ścian. Urządzenie wyposażone w trwałą osłonę i duże koła sprawdzi się w trudnych warunkach na budowie.

Wynajem osuszaczy może okazać się niezbędny w czasie prac wykończeniowych. Dzięki temu urządzeniu szybciej będzie można nałożyć kolejną warstwę farby lub szlifować gładź. Osuszacz ma uniwersalne zastosowanie i skutecznie działa w pomieszczeniach o kubaturze powyżej pięciuset metrów sześciennych.

Osuszacz powietrza Master DH 44 do wynajęcia to jedna z najbardziej atrakcyjnych propozycji sprzętu z tej kategorii od BM Rent. Warto pamiętać, że wypożyczając urządzenia, poniesiecie Państwo niższe koszty niż przy zakupie nowego sprzętu. Nawet kilkumiesięczne wypożyczenie okaże się korzystne finansowo i ograniczy dodatkowe koszty związane z eksploatacją sprzętu. Ułatwi to także rozliczenie danego etapu prac i zaksięgowanie kosztów.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 43,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 62 (480m3/h, 52l/24h)
Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 62 (480m3/h, 52l/24h)
Dostępne na zamowienie

Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 62 (480m3/h, 52l/24h)

W wielu dziedzinach budownictwa może być przydatny osuszacz kondensacyjny. Szczególnie dobrze sprawdzi się w pracach wykończeniowych i remontowych. Urządzenie jest ciche i łatwe w obsłudze, dzięki czemu nie sprawia problemów podczas eksploatacji. Ten model osuszacza wyposażony został w solidne uchwyty i duże koła, które ułatwiają jego transport.

W przyspieszeniu realizacji prac z zakresu układania gładzi i malowania może pomóc osuszacz powietrza Master DH 62. Do wynajęcia tego urządzenia powinno zachęcić jego uniwersalne zastosowanie. Urządzenie sprawdzi się w średnich i dużych pomieszczeniach. Może osuszać ściany w mocno wilgotnych miejscach albo przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Wypożyczalnia osuszaczy i sprzętu budowlanego BM Rent oddaje do Państwa dyspozycji wysokiej jakości urządzenia. Pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów, dzięki czemu zyskacie Państwo niezawodny sprzęt. Oferujemy atrakcyjne koszty wynajmu i dużą dostępność maszyn. Urządzenia wynajmujemy na dowolny okres, zależny tylko od Państwa potrzeb i możliwości.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 47,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 92(1000m3/h, 80l/24h)
Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 92(1000m3/h, 80l/24h)
Dostępny od
48,00* bez VAT

Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 92(1000m3/h,80l/24h)

Suche ściany stanowią środowisko niesprzyjające rozwojowi pleśni i grzybów. Jeśli w remontowanym obiekcie macie Państwo do czynienia ze zbyt dużą wilgotnością powietrza, może być potrzebny osuszacz kondensacyjny, który pozwoli na uporanie się z tym problemem. Urządzenie wyposażone jest w trwałą obudowę, która sprawdzi się w trudnych warunkach na budowie.

Podczas prac budowlanych i remontowych na dużych obiektach szczególnie przydatny będzie osuszacz powietrza Master DH 92. Do wynajęcia tego modelu zachęci Państwa ogromna wydajność urządzenia dochodząca do osiemdziesięciu litrów na dobę. Zalecany jest do pomieszczeń o kubaturze powyżej tysiąca metrów sześciennych, sprawdzi się zatem podczas osuszania hal magazynowych i obiektów przemysłowych.

Wypożyczalnia osuszaczy i sprzętu budowlanego BM Rent proponuje wysokiej jakości sprzęt od renomowanych producentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie urządzenia najlepiej sprawdzają się większości najemców. Gwarantujemy minimum formalności i dogodne terminy wypożyczenia wybranych urządzeń.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 66,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Wentylator osiowy przemysłowy MASTER DF 20P (6600m3/h)
Wentylator osiowy przemysłowy MASTER DF 20P (6600m3/h)
Dostępny od
11,00* bez VAT

Wentylator osiowy przemysłowy MASTER DF 20P (6600m3/h)

Wentylator osiowy to wydajne urządzenie, którego głównym zadaniem jest wymuszenie ruchu powietrza. Może być wykorzystywane przy pracach budowlanych, w warsztatach czy podczas prac przemysłowych. Dzięki trwałej konstrukcji oraz zabezpieczeniu śmigła wentylator jest bezpieczny i sprawdzi się w trudnych warunkach budowy.

Urządzenie może przydać się w wielu pracach remontowych i budowlanych, takich jak osuszanie ścian czy usuwanie z pomieszczenia oparów farb. Wentylator budowlany Master DHF 20P będzie przydatny nie tylko w pracach budowlanych – może być wykorzystany także do zapewnienia ruchu powietrza w strefach zamkniętych. Przyda się również do oddymiania pomieszczeń po pożarze czy doprowadzenia powietrza do piwnic lub podziemnych korytarzy.

BM Rent oferuje Państwu wynajem wentylatorów wysokiej jakości, które sprawdzą się w wielu profesjonalnych pracach. Urządzenia można wypożyczyć nawet na zaledwie kilka dni, jeśli taki czas wystarczy do przeprowadzenia danego etapu zlecenia. Dłuższe wypożyczenie może być alternatywą dla zakupu i sporego jednorazowego wydatku przed rozpoczęciem pracy.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 9,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Wentylator osiowy przemysłowy MASTER DF 36P(13200m3/h)
Wentylator osiowy przemysłowy MASTER DF 36P(13200m3/h)
Dostępny od
32,00* bez VAT

Wentylator osiowy przemysłowy MASTER DF 36P(13200m3/h)

Wymuszanie ruchu powietrza to zadanie, które stawiane jest przed wentylatorem osiowym MASTER. Urządzenie wyposażone jest w obszerne śmigło zasilane wydajnym silnikiem – dzięki temu wentylator zapewnia przepływ do trzynastu tysięcy metrów sześciennych powietrza na godzinę.

Wentylator budowlany Master DHF 36P powinien być wykorzystywany głównie wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzi się przy pracach budowlanych do wentylowania pomieszczeń i usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów. Wentylator może także wspomagać pracę innych urządzeń, jak osuszacze, grzejniki czy chłodziarki. Przyda się do wentylowania magazynów, pralni czy chłodzenia silników w maszynach i samochodach.

Wynajem wentylatorów budowlanych jest jednym ze sposobów na radzenie sobie z brakami sprzętowymi. Niewielkim kosztem, bo obejmującym tylko cenę wynajmu, zyskacie Państwo wydajne i trwałe urządzenie dostępne w czasie, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Ze strony BM Rent możecie się Państwo spodziewać minimalnych formalności i profesjonalnego doradztwa.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 41,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Klimatyzer MASTER BC80 ( 8000m3/h)
Klimatyzer MASTER BC80 ( 8000m3/h)
Dostępne na zamowienie

Klimatyzer MASTER BC80 (8000m3/h)

Klimatyzer MASTER jest urządzeniem, które ma za zadanie obniżenie temperatury powietrza w pomieszczeniu. Szczególnie letnie upały mogą zmusić Państwa do zastosowania tego sprzętu. Klimatyzer chłodzi powietrze za pomocą wody o niskiej temperaturze – dzięki temu urządzenie uznawane jest za ekonomiczne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Klimatyzer sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, sklepach czy warsztatach rzemieślniczych. Klimatyzer przenośny Master BC80 zaleca się stosować w pomieszczeniach o powierzchni do 80 metrów kwadratowych. W takich przestrzeniach jest najbardziej skuteczny i zapewnia odczuwalny efekt chłodu. Stulitrowy zbiornik na wodę umożliwia wydajną pracę przez całą dobę bez potrzeby uzupełniania płynu.

Klimatyzer Master BC80 na wynajem jest jednym z najciekawszych produktów w ofercie BM Rent. Urządzenie możecie Państwo wypożyczyć tylko na okres letnich upałów – dzięki temu nie poniesiecie kosztów zakupu, a w zimowych miesiącach uniknięcie problemów z przechowywaniem tego sprzętu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 32,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do kontroli temperatury i klimatu - Klimatyzer MASTER BC220 ( 22000m3/h)
Klimatyzer MASTER BC220 ( 22000m3/h)
Dostępne na zamowienie

Klimatyzer MASTER BC220 (22000m3/h)

Letnie słońce może mocno rozgrzać pomieszczenia biurowe i hale, wprowadzając w nich nieznośny klimat. Wówczas może być potrzebny klimatyzer MASTER. Urządzenie obniża temperaturę otoczenia, wykorzystując do tego czystą wodę. Jego wydajność i trwała obudowa sprawiają, że klimatyzator sprawdzi się także w trudnych warunkach budowy lub warsztatu.

Klimatyzer przenośny Master BC220 będzie niezbędny do chłodzenia biur, sklepów, magazynów, a nawet sporych hal produkcyjnych. Jest bardzo wydajnym urządzeniem, które może obsługiwać pomieszczenia o powierzchni do około 25 metrów kwadratowych. Maszyna wyposażona została w uchwyt i koła, co ułatwi umieszczenie jej w dogodnym miejscu tak, by nikomu nie przeszkadzała. Te akcesoria sprawdzą się także podczas przewożenia sprzętu.

Jedną z najlepszych propozycji klimatyzerów dostępnych w wypożyczalni BM Rent jest właśnie klimatyzer Master BC220. Do wypożyczenia z pewnością przekona Państwa jego jakość i wydajność, a także minimum formalności, jakich wymaga nasza wypożyczalnia. Urządzenie można wynająć na dowolny okres w dogodnym dla Państwa terminie.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 70,00
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.
Twój koszyk - GDAŃSK
Twój koszyk jest pusty
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook