1
Booking
2
Dodaj akcesoria
3
Dodaj usługi
4
Zaloguj się
5
Wybierz metodę płatności
6
Generowanie umowy
booking
Teraz kliknij na ostatni dzień wynajmu.
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Wibrator mechaniczny Husqvarna AME 4m+AT39
Wibrator mechaniczny Husqvarna AME 4m+AT39
Dostępny od
4,00* bez VAT

Wibrator mechaniczny Husqvarna AME 4m+AT39

Wylewki betonowe do uzyskania prawidłowej konsystencji i właściwości potrzebują zagęszczenia. Właśnie do takich prac przydaje się wibrator mechaniczny Husqvarna AME 4M + AT39. Wynajem urządzenia pozwoli Państwu szybko wykonać założone zadania, a dzięki swojej wysokiej jakości sprawdzi się on nawet w trudnych warunkach.

Wibrator ma niewielkie rozmiary i jest lekki, dzięki czemu korzystanie z niego przy zagęszczaniu wylewek i stropów betonowych jest wygodne. Każdy z pracowników budowlanych może zawiesić go na ramieniu i wykonywać swoją pracę. Urządzenie wyposażone jest w buławę wgłębną, dlatego do jego prawidłowego działania nie będą potrzebne dodatkowe akcesoria. Wibrator można podłączyć do prądu sieciowego, co znacznie ułatwia korzystanie z niego.

Wypożyczalnia wibratorów budowlanych BM Rent oferuje wyłącznie najwyższej jakości sprzęt. Możecie Państwo z niego skorzystać w przypadku awarii posiadanego przez siebie urządzenia lub gdy planujecie rozszerzenie działalności firmy. Korzystając z naszej oferty, macie Państwo pewność, że wypożyczane maszyny są sprawne i bezpieczne.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 10,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Wibrator mechaniczny Husqvarna AME 4m + AT49
Wibrator mechaniczny Husqvarna AME 4m + AT49
Dostępny od
4,00* bez VAT

Wibrator mechaniczny Husqvarna AME 4m + AT49

Wibrator do betonu jest urządzeniem, które pomaga w uzyskaniu najlepszych właściwości masy. Maszyna może być wykorzystywana do profesjonalnego zagęszczenia mieszanki i usunięcia z niej pęcherzyków powietrza. Wibrator jest zasilany prądem sieciowym i nie sprawia trudności w obsłudze – dzięki temu sprawdzi się na każdej budowie.

To głównie w pracach budowlanych i drogowych przydaje się wibrator mechaniczny Husqvarna AME 4M + AT49. Wynajem tej maszyny ułatwi wykonywanie wylewek na stropach, podkładów pod drogi czy ław fundamentowych. Urządzenie wyposażone zostało w buławę o dużej średnicy, która sprawdzi się w trudnych pracach. Długi wałek i wygodny uchwyt w znaczny sposób ułatwiają działanie operatorowi.

BM Rent to wypożyczalnia wibratorów budowlanych i sprzętu przydatnego nie tylko w budownictwie. Korzystając z naszej oferty, zyskacie Państwo wysokiej jakości sprzęt do realizacji specjalistycznych zadań. Nasze urządzenia są całkowicie sprawne, poddawane regularnym przeglądom i profesjonalnym naprawom serwisowym.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 12,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Wibrator wysokiej częstotliwości SWEPAC PVE38
Wibrator wysokiej częstotliwości SWEPAC PVE38
Dostępny od
4,00* bez VAT

Wibrator wysokiej częstotliwości SWEPAC PVE 38

Wypożyczalnia wibratorów mechanicznych i sprzętu budowlanego BM Rent to miejsce, gdzie możecie Państwo wynająć wibrator o wysokiej częstotliwości. Urządzenie może być potrzebne firmom budowlanym o różnym profilu działalności. Maszyna jest wygodna w użyciu i bardzo wydajna. Jej trwałość i zastosowane zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi sprawią, że urządzenie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach.

Wibrator zasilany jest za pomocą przetwornicy, dzięki czemu może uzyskać wysoką częstotliwość wibracji. Pozwoli to na zastosowanie urządzenia do najbardziej wymagających zadań. Sprawdzi się w czasie budowy dróg dla ciężkich maszyn i pojazdów. Może być wykorzystywany także do wylewania stropów i podłóg w obiektach przemysłowych i mieszkalnych.

Jeśli zależy Państwu na oszczędności i nie chcecie inwestować w wibrator mechaniczny Swepac PVE 38, wynajem tej maszyny będzie dobrym pomysłem. Z pomocą urządzenia zrealizujecie Państwo zaplanowane prace. Po zakończeniu danego etapu wystarczy zwrócić sprzęt do nas. Dzięki temu koszt ograniczy się jedynie do opłaty za kilkudniowy wynajem.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 12,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Przetwornica częstotliwości SWEPAC PVC 1.6(2x230V)
Przetwornica częstotliwości SWEPAC PVC 1.6(2x230V)
Dostępny od
4,00* bez VAT

Przetwornica częstotliwości SWEPAC PVC 1.6 (2X230V)

Podczas wylewania stropów lub betonowych płyt fundamentowych wymagane jest zagęszczenie mieszanki za pomocą wibratorów. Do ich właściwego zasilania potrzebna będzie przetwornica częstotliwości Swepac PVC 1.6. Wynajem urządzenia ułatwi realizację wszelkich prac, które wymagają użycia wibratorów do betonu. Maszyny te wyposażono w trwałą obudowę, która chroni silnik przed trudnymi warunkami panującymi na budowie.

Urządzenie wyróżnia się wydajną obrotową przetwornicą częstotliwości, która gwarantuje jego niezawodność. Za utrzymanie bezpiecznej temperatury silnika odpowiada wentylator. Niewielka waga, rozmiary i konstrukcja przetwornicy ułatwiają jej transport na terenie budowy.

Jeśli do realizacji wspomnianych prac będą Państwu potrzebne przetwornice częstotliwości, do wynajęcia ich zamiast zakupu może zachęcić niewielki koszt skorzystania z takiej usługi. Kilku- czy kilkunastodniowe wypożyczenie w znacznie mniejszym stopniu obciąży firmowy budżet niż kupienie nowego urządzenia. Gdy sprzęt stanie się już zbędny, możecie go Państwo zwrócić, nie ponosząc dalszych kosztów utrzymania.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 30,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Listwa wibracyjna spalinowa Husqvarna BV20G (2 m)
Listwa wibracyjna spalinowa Husqvarna BV20G (2 m)
Dostępny od
16,00* bez VAT

Listwa wibracyjna spalinowa Husqvarna BV20G (2 m)

W pracach polegających na zagęszczaniu wylewki betonowej może być potrzebna listwa wibracyjna Husqvarna BV20G. Wynajem urządzenia może ułatwić wykonanie wielu prac budowlanych. Maszyna wyposażona jest w wydajny silnik Honda, który zapewnia szybką i niezawodną pracę. Jej trwała obudowa i intuicyjna obsługa sprawiają, że urządzenie sprawdzi się na każdej budowie.

Zagęszczanie betonu jest szczególnie ważne przy konstrukcjach wymagających wieloletniej trwałości. Przy układaniu płyt fundamentowych czy podkładów pod drogi szczególnie przyda się listwa wibracyjna do betonu. Wynajem tej maszyny pozwala uzyskać profesjonalnie wykonaną powierzchnię.

Wypożyczenie listwy wibracyjnej pozwoli Państwu sprawdzić działanie tej wysokiej klasy maszyny w praktyce. Jeśli w Waszej firmie to urządzenie nie było jeszcze stosowane, wynajem będzie okazją do jego przetestowania w warunkach codziennej pracy. Dzięki wypożyczeniu nie ryzykujecie Państwo zakupu nieznanego urządzenia, które może nie spełnić pokładanych w nim nadziei.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 17,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Zacieraczka HUSQVARNA BG245(fi615mm)
Zacieraczka HUSQVARNA BG245(fi615mm)
Dostępne na zamowienie

Zacieraczka elektryczna HUSQVARNA BG245(fi615mm)

Wygładzenie świeżej powierzchni betonowej pozwala zachować jej najwyższe parametry wytrzymałościowe. Zacieraczka elektryczna to urządzenie, które może być potrzebne w firmach ogólnobudowlanych. Jej rozmiary i moc są uniwersalne, dostosowane do wykonywania większości prac. Wysoka jakość i trwałość to cechy, które sprawiają, że urządzenie sprawdzi się na każdym placu budowy.

Zacieraczka przyda się w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym lub drogowym. Będzie potrzebna w czasie wykonywania wylewki na stropach lub budowania podłoża pod drogi. Warto zwrócić uwagę na ergonomiczne uchwyty, w jakie została wyposażona zacieraczka Husqvarna BG245 do betonu. Wynajem tego urządzenia umożliwia jego operatorowi długotrwałą wydajną pracę.

Wynajem zacieraczki pozwoli Państwu niskim kosztem uzyskać wysokiej klasy sprzęt. Urządzenie można wypożyczyć na dowolny okres w dogodnym terminie. Zacieraczka do wypożyczenia to tylko jedno z urządzeń, które znajdziecie Państwo w BM Rent. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów i są przeznaczone dla profesjonalistów.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 60,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Zacieraczka HUSQVARNA BG375(fi950mm)
Zacieraczka HUSQVARNA BG375(fi950mm)
Dostępny od
54,00* bez VAT

Zacieraczka  HUSQVARNA BG375(fi950mm)

Wykonywanie podłoża z betonu to jeden z etapów wielu prac ogólnobudowlanych. W przypadku wykonywania wylewek lub stropów może być potrzebna zacieraczka Husqvarna BG375. Do wynajęcia tego urządzenia może zachęcać jego wysoka jakość i funkcjonalność. Urządzenie skutecznie wygładzi świeżą powierzchnię betonową i usunie z niej niedoskonałości. Maszyna jest bardzo skuteczna, dlatego można jej używać nawet do najcięższych prac.

Zacieraczka o dużej średnicy sprawdzi się głównie w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym. Maszyna wyposażona została w wydajny silnik i nowoczesne bezpieczne sprzęgło, które zapobiega przeciążeniom. Dzięki temu zapewni skuteczną i bezpieczną pracę na każdym placu budowy. Dla ułatwienia pracy w urządzeniu wykorzystano uchwyt antywibracyjny.

Jeśli w Państwa pracy również potrzebna jest zacieraczka do betonu, wynajem pozwoli na szybkie sprowadzenie takiego sprzętu na budowę i jednoczesne zachowanie minimum formalności. Urządzenie można wypożyczyć nawet na zaledwie kilka dni – umożliwi to wykonanie konkretnego etapu pracy i nie wpłynie znacząco na wzrost kosztów całej inwestycji. 

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 102,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Szlifierka elektryczna do posadzek HUSQVARNA PG280 (fi 280)
Szlifierka elektryczna do posadzek HUSQVARNA PG280 (fi 280)
Dostępny od
35,00* bez VAT

Szlifierka elektryczna do posadzek HUSQVARNA PG280 (fi 280)

Jeśli w zakres prac budowlanych wchodzi szlifowanie i polerowanie powierzchni betonowych, pomocna może być szlifierka Husqvarna PG280 do betonu. Wynajem tego trwałego i wydajnego urządzenia umożliwi Państwu szybką realizację wspomnianych prac. Maszyna jest łatwa w obsłudze i wyposażona w systemy ułatwiające pracę operatora.

Niewielka średnica robocza urządzenia pozwoli na realizację precyzyjnych prac na mniejszych przestrzeniach. Urządzenie może służyć też jako sprzęt pomocniczy przy większych pracach. Szlifierka przyda się zarówno podczas budowy stropów betonowych, jak i ich renowacji. Z jej pomocą można zetrzeć starą powierzchnię lub wygładzić kamień naturalny czy lastryko.

Wypożyczenie szlifierki może ułatwić Państwu zmieszczenie się w wydatkach założonych w kosztorysie. Dzięki ofercie BM Rent w wybranym terminie na budowie może znaleźć się wysokiej jakości szlifierka do betonu. Wypożyczalnia gwarantuje minimum formalności i dogodne terminy, w których możecie Państwo korzystać ze sprzętu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 70,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Szlifierka elektryczna do posadzek HUSQVARNA PG450(fi450)
Szlifierka elektryczna do posadzek HUSQVARNA PG450(fi450)
Dostępny od
45,00* bez VAT

Szlifierka elektryczna do posadzek HUSQVARNA PG450(fi450)

Urządzenia do obróbki i polerowania betonu znajdą zastosowanie w wielu firmach budowlanych. Przy ciężkich pracach i renowacji trudnych powierzchni przydatna będzie szlifierka Husqvarna PG450. Do wypożyczenia tego urządzenia z pewnością zachęca jego wysoka jakość. Maszyna jest bardzo wydajna i wygodna, co znacznie ułatwi pracę operatorowi.

Urządzenie ma sporą średnicę roboczą, dlatego sprawdza się przy większych przestrzeniach. Można wykorzystać je do zdejmowania powłoki w zakładach produkcyjnych lub na parkingach. Sprawdzi się również do polerowania podłóg wyłożonych kamieniami naturalnymi czy lastryko. Szlifierka ma kompaktową budowę, dzięki czemu z łatwością można ją rozłożyć. W znaczny sposób ułatwia to transport i przechowywanie urządzenia.

Jeśli w kosztorysie budowlanym znajdują się prace, w których przydatna będzie szlifierka do betonu, wynajem urządzenia może być bardzo korzystną opcją. Nie będziecie musieli Państwo kupować sprzętu, który może nie być więcej potrzebny. Unikniecie także kosztów związanych z utrzymaniem i serwisowaniem tego urządzenia.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 109,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Urządzenia do prac betoniarskich - Frezarka podłogowa spalinowa HUSQVARNA CG200
Frezarka podłogowa spalinowa HUSQVARNA CG200
Dostępny od
143,00* bez VAT

Frezarka podłogowa spalinowa HUSQVARNA CG200

Frezarka spalinowa jest urządzeniem wykorzystywanym do obróbki płyt i powierzchni betonowych. Maszyna może być stosowana do wykonywania różnych prac w obrębie budynków i na drogach. Wyposażona została w wydajny silnik spalinowy o sporej mocy. System kontroli operatora i trwała konstrukcja zapewniają bezpieczną pracę profesjonalistom.

Wynajem frezarki podłogowej Husqvarna CG200 może zainteresować firmy ogólnobudowlane, drogowe i remontowe. Urządzenie będzie potrzebne podczas wyrównywania betonu i przygotowania podłoża pod nową warstwę. Sprawdzi się także do zdejmowania oznaczeń z asfaltu lub betonowej posadzki. Dzięki niewielkim rozmiarom i intuicyjnej obsłudze maszyna widocznie przyspieszy realizowane prace.

Jeśli potrzebna jest Państwu wydajna frezarka do betonu, wynajem może być bardzo korzystnym rozwiązaniem. BM Rent oferuje urządzenia w pełni bezpieczne i sprawne, poddawane regularnym przeglądom. Wysoka jakość sprzętu umożliwi wykorzystywanie go do wyjątkowo trudnych i profesjonalnych zadań.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
 • Waga(kg): 54,00
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.
Twój koszyk - GDAŃSK
Twój koszyk jest pusty
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook