1
Booking
2
Dodaj akcesoria
3
Dodaj usługi
4
Zaloguj się
5
Wybierz metodę płatności
6
Generowanie umowy
booking
Teraz kliknij na ostatni dzień wynajmu.
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Walce - Tandemowy walec wibracyjny kombi CAT CC2.6(2.26t)
Tandemowy walec wibracyjny kombi CAT CC2.6(2.26t)
Dostępne na zamowienie

TANDEMOWY WALEC WIBRACYJNY CAT CC2.6

Utwardzanie powierzchni zapewnia większą stabilność i trwałość danego obszaru. W tego typu pracach przyda się wibracyjny walec CAT CC2.6. Maszyna wyposażona została bęben roboczy o szerokości 1,2 metra. Dodatkowo na skuteczniejsze zagęszczanie wpływa system wibracyjny, który można uruchomić w dowolnym momencie. Dzięki niemu prace będą realizowane szybko i precyzyjnie, a maszyna sprawdzi się na każdej budowie.

Wibracyjny walec CAT CC2.6 najbardziej użyteczny będzie przy pracach drogowych. Z jego pomocą można utwardzać podkład pod nawierzchnie drogowe. Zdaje egzamin w czasie wyrównywania ostatecznych powierzchni asfaltowych dróg. Znakomicie sprawdzi się również do wykonywania ścieżek i podjazdów nie wykończonych warstwą asfaltu.

Przy wielu skomplikowanych pracach może być przydatny właśnie walec wibracyjny CAT CC2.6. Wynajem sprzętu pozwoli na szybkie wykonanie najtrudniejszych prac. Jednocześnie koszty wypożyczenia będą znacznie niższe niż w przypadku zakupu nowej maszyny. Wpłynie to na brak opóźnień w realizacji zadania i utrzymanie budżetu przewidzianego na dany projekt.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 2 260,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Walce - Tandemowy walec wibracyjny CAT CB 2.7 ( 2.51 T)
Tandemowy walec wibracyjny CAT CB 2.7 ( 2.51 T)
Dostępne na zamowienie

Tandemowy walec wibracyjny CAT CB 2.7 (2.51 T)

Jednym z etapów prac budowlanych często są roboty drogowe. Do ich wykonania może być potrzebny walec drogowy CAT CB 2.7. Wynajem takiego urządzenia powinien zainteresować szczególnie właścicieli mniejszych firm. Maszyna ma niewielkie rozmiary, co wpływa na jej zwrotność i znacznie skraca czas realizowania zadania.

Główną dziedziną przemysłu, w której będzie potrzebny walec wibracyjny, jest budownictwo drogowe. Maszyna sprawdzi się jako samodzielny walec do utwardzania dróg podmiejskich lub wewnętrznych. Przy większych inwestycjach może być wykorzystywana jako walec wspomagający. Wówczas utwardzi podjazdy, parkingi czy pobocza.

Wypożyczenie walca może być sposobem na rozszerzenie działalności Państwa firmy niewielkim nakładem finansowym. Nie będzie konieczności zakupu kosztownej maszyny do realizacji pojedynczego zlecenia. Wypożyczalnia walców drogowych BM Rent umożliwia wynajem pojazdu nawet na zaledwie kilka dni. Taki czas często wystarczy, by przeprowadzić wybrane prace.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 2 510,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Walce - Tandemowy walec wibracyjny kombi CAT CC34B(3,38t)
Tandemowy walec wibracyjny kombi CAT CC34B(3,38t)
Dostępny od
148,00* bez VAT

Tandemowy walec wibracyjny kombi CAT CC34B(3,38t)

Trudno wyobrazić sobie prace drogowe bez ubijania podłoża walcem. W przemyśle budowlanym znakomicie sprawdza się uniwersalny walec wibracyjny CAT CC 34B. Maszyna charakteryzuje się wydajnym silnikiem o niskim poziomie zużycia paliwa. Na uwagę zasługuje również łatwa obsługa tego pojazdu.

Tandemowy walec wibracyjny CAT CC 34B przyda się głównie w czasie prac drogowych. Może być potrzebny przy robotach przygotowawczych lub wykończeniu nawierzchni drogowej. Wykorzystuje się go także do budowania podjazdów lub ścieżek rowerowych. Walec wibracyjny CAT CC 34B jest wyposażony w szerokie bębny wibracyjne. Dzięki temu łatwo i szybko wykona prace na nawierzchniach asfaltowych.

Do realizacji danego etapu prac potrzebny jest walec wibracyjny Caterpillar CC 34B? Wynajem to szansa na obniżenie wartości kosztorysu. W wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store można wynająć maszynę nawet na kilka dni. Pozwoli to szybko wykonać najbardziej uciążliwe prace przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 3 378,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Walce - Tandemowy walec wibracyjny CAT CB 34 ( 3.69 T)
Tandemowy walec wibracyjny CAT CB 34 ( 3.69 T)
Dostępne na zamowienie

Tandemowy walec wibracyjny CAT CB 34 (3.69 T)

Walec wibracyjny CAT CC 34 przyda się w czasie ubijania nawierzchni jezdni. Można wykorzystać go do prac przygotowawczy oraz przy ostatecznym wygładzaniu asfaltu. Walec wibracyjny CAT CC 34 wyposażony jest w wygodną i przejrzystą kabinę. Dodatkowo urządzenie nie sprawia problemów ze sterowaniem nawet początkującym operatorom. Dzięki temu praca nim jest bezpieczna dla kierowcy i innych pracowników.

Tandemowy walec wibracyjny CAT CC 34 to jedno z podstawowych narzędzi wszystkich ekip drogowych. Może być potrzebny podczas budowy dróg, a także podjazdów do domu. Z jego pomocą utwardzi i wygładzi się drogę. W związku z tym na wynajem zdecydują się również firmy ogólnobudowlane.

Jeśli interesuje Państwa walec wibracyjny Caterpillar CC 34, wynajem jest szansą na sprawdzenie jakości maszyny. W wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store oferujemy serwisowany i sprawdzony sprzęt najwyższej jakości. Dzięki temu można wykorzystać go bez obaw o problemy techniczne. 

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 3 690,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Walce - Tandemowy walec wibracyjny CAT CB7(8.19T)
Tandemowy walec wibracyjny CAT CB7(8.19T)
Dostępne na zamowienie

TANDEMOWY WALEC WIBRACYJNY CAT CB7

Nowoczesny tandemowy walec wibracyjny CAT CB7 jest pojazdem potrzebnym w pracach drogowych. Charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym maszyna jest bardzo wydajna. Na uwagę zasługują funkcja mapowania przejazdów czy liczne czujniki do kontroli temperatury. Walec Caterpillar CB7 jest też bardzo łatwy w obsłudze. W pracy pomaga wygodny pulpit sterowniczy i ciekłokrystaliczny wyświetlacz do kontroli parametrów pojazdu.

Walec wibracyjny CAT CB7 znajdzie zastosowanie głównie przy pracach drogowych. Można wykorzystać go przy zagęszczaniu asfaltu o różnym składzie. Pełne walce sprawdzają się również przy innych ziarnistych podłożach. Pozwala to zastosować maszynę w czasie przygotowywania placu budowy lub wykańczaniu przestrzeni przed nowym budynkiem.

Tandemowy walec wibracyjny CAT CB7 to jeden z pojazdów dostępnych w wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store. Wynajem maszyny ułatwi przeprowadzenie prac drogowych. Pozwoli też podejść do prac dodatkowych bez potrzeby zatrudniania firm specjalistycznych.


Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 8 190,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Walce - Tandemowy walec wibracyjny CAT CB10(9.71T)
Tandemowy walec wibracyjny CAT CB10(9.71T)
Dostępne na zamowienie

Walec wibracyjny CAT CB10

Walec wibracyjny CAT CB 10 to maszyna przydatna w pracach drogowych. Z jego pomocą można wyrównać i przygotować podłoże dróg asfaltowych. Walec wibracyjny CAT CB 10 ceniony jest przez wszystkich operatorów. Uzyskano to dzięki montażowi systemów sterowania dotykowego oraz przejrzystego wyświetlacza. Pozwoli to nawet niedoświadczonemu pracownikowi poradzić sobie z obsługą pojazdu.

Walec wibracyjny Caterpillar CB 10 na wynajem stanowi ofertę przede wszystkim dla przedstawicieli firm budowlanych. Maszyna może być przydatna głównie podczas budowy dróg. Sprawdzi się również przy tworzeniu podjazdów i parkingów w obrębie budynków mieszkalnych.

Walec CAT CB 10 do wynajęcia to jeden z pojazdów dostępnych w asortymencie wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store. Sięgając po niego, można sprawnie przeprowadzić zadanie, które wymagałoby długotrwałej pracy innymi maszynami. Dzięki wynajmowi będziecie Państwo w stanie zdążyć w terminie z realizacją prac. Jednocześnie koszty zlecenia pozostaną na niskim poziomie.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 9 710,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Walce - Walec wibracyjny do gruntu CAT CS 64 (12.35T)
Walec wibracyjny do gruntu CAT CS 64 (12.35T)
Dostępne na zamowienie

Walec wibracyjny do gruntu CAT CS 64 (12.35T)

Nowoczesny walec wibracyjny do gruntu CAT CS 64 jest urządzeniem przydatnym przy pracach ziemnych. Sprawdzi się w czasie utwardzania podłoża pod place, parkingi czy drogi. Walec wibracyjny do gruntu CAT CS 64 wyposażony jest w wydajny nowoczesny silnik. Zapewnia on zużycie paliwa na przyzwoitym poziomie oraz cichą pracę maszyny. Dzięki temu walec znajdzie zastosowanie na każdym placu budowy.

Firmy związane z branżą drogową będą głównie zainteresowane tym urządzeniem. Walec wibracyjny do gruntu CAT CS 64 może przydać się przy niektórych pracach w budownictwie mieszkaniowym czy przemysłowym. Szczególnie potrzebny będzie do prac przygotowawczych oraz do utwardzania podłoża wokół obiektów po zakończeniu prac.

Walec CAT CS 64 na wynajem to jedna z propozycji wypożyczalni BM RENT – The CAT Rental Store. Wynajem maszyny przyniesie zyski Państwa firmie w postaci obniżenia kosztów wykonania pracy. Walec może zastąpić także inne mniej wydajne maszyny. Wówczas uda się wyraźnie posunąć do przodu zadane prace.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 12 350,00
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.
Twój koszyk - GDAŃSK
Twój koszyk jest pusty
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook