1
Booking
2
Dodaj akcesoria
3
Dodaj usługi
4
Zaloguj się
5
Wybierz metodę płatności
6
Generowanie umowy
booking
Teraz kliknij na ostatni dzień wynajmu.
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Zagęszczarki - Zagęszczarka stopowa HUSQVARNA LT6005 11''(70kg)
Zagęszczarka stopowa HUSQVARNA LT6005 11''(70kg)
Dostępne na zamowienie

Zagęszczarka stopowa HUSQVARNA LT6005 11''(70kg)

Przy wielu pracach budowlanych, drogowych i ogrodniczych może być potrzebna trwała zagęszczarka stopowa. Wynajem urządzenia pozwoli Państwa firmie zyskać sprzęt o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Maszyna jest mocna i bardzo wydajna, dzięki czemu prace przebiegną sprawnie. Wyposażono ją w nowoczesny i ekonomiczny silnik, co znacznie obniża koszty motogodziny.

Zagęszczarka stopowa na tle klasycznych zagęszczarek wyróżnia się charakterystyczną budową. Można używać jej przy realizacji trudnych i precyzyjnych robót ziemnych. Niewielka stopa sprawdza się szczególnie przy utwardzaniu podłoży miękkich i spoistych. Gabaryty urządzenia pozwalają operatorowi wykonywać pracę w wąskich wykopach lub innych ciasnych przestrzeniach.

Wypożyczenie zagęszczarki Husqvarna LT6005 11 może stać się ważnym punktem w kosztorysie danej inwestycji. Sprzęt można pożyczyć jedynie na kilka dni, w czasie których wykonają Państwo konkretny etap pracy. Zagęszczarka może też wzbogacić firmowy park maszyn i urozmaicić ofertę świadczonych usług.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 70,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Zagęszczarki - Zagęszczarka jednokierunkowa SWEPAC F50(52kg)
Zagęszczarka jednokierunkowa SWEPAC F50(52kg)
Dostępny od
21,00* bez VAT

Zagęszczarka jednokierunkowa SWEPAC F50

Podczas realizacji wielu prac budowlanych przyda się zagęszczarka jednokierunkowa SWEPAC F50. Urządzenie można wykorzystać do utwardzania piasku, tłucznia czy innych kruszyw kamiennych. Może być przydatne w przedsiębiorstwach drogowych lub ogólnobudowlanych. Jego wysoka jakość pozwoli na wydajną pracę i skróci czas jej trwania do minimum.

Zagęszczarka jednokierunkowa SWEPAC F50 to urządzenie niezwykle funkcjonalne. Charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, co wpływa na jej zwrotność i komfort pracy. Może być wykorzystywana do prac drogowych i ogrodniczych. Sprawdzi się w czasie utwardzania pobocza i ścieżek dla rowerów.

BM Rent oferuje Państwu wypożyczenie zagęszczarki SWEPAC F50 na dogodnych warunkach. Sami ustalacie Państwo termin i czas, w którym będziecie potrzebować danego urządzenia, a do tego możecie je zamówić o dowolnej porze przez naszą aplikację. Dzięki temu firma poniesie koszty związane tylko z kilku- czy kilkunastodniowym użytkowaniem. Umożliwia to wykonanie dodatkowych prac i usunięcie z kosztorysu sumy wymaganej do zakupu takiego sprzętu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 52,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Zagęszczarki - Zagęszczarka jednokierunkowa SWEPAC F80 (80 KG)
Zagęszczarka jednokierunkowa SWEPAC F80 (80 KG)
Dostępny od
23,00* bez VAT

Zagęszczarka jednokierunkowa SWEPAC F80

Układanie parkingu lub podjazdu przed domem często wchodzi w zakres prac oferowanych przez firmy budowlane. Przy wielu takich zleceniach może być potrzebna zagęszczarka SWEPAC F80. Na wynajem urządzenia powinny się zdecydować firmy, które potrzebują uniwersalnego sprzętu do różnych zadań. Maszyna wyposażona w trwałą i obszerną stopę poradzi sobie z precyzyjnymi pracami w wąskich miejscach oraz utwardzeniem większej przestrzeni.

Zagęszczarka będzie przydatna w czasie prowadzenia drogi dojazdowej do posesji. Można użyć tego urządzenia przed rozpoczęciem budowy, by za jego pomocą stworzyć dojazd dla ciężkiego sprzętu. Sprawdzi się również na końcowym etapie, tuż przed położeniem asfaltu. Urządzenie wyposażone w mocny silnik i łatwy panel sterowania przyspieszy przeprowadzenie większości tego rodzaju prac.

Wypożyczalnia zagęszczarek BM Rent świadczy usługi, które pomogą Państwa firmie zwiększyć zakres swojego działania. Wypożyczona zagęszczarka pozwoli zrealizować dodatkowe roboty, a przy tym nie obciąży mocno budżetu przeznaczonego na dany projekt. Przy dobrze zaplanowanych pracach urządzenie może być potrzebne na budowie zaledwie przez kilka dni.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 80,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Zagęszczarki - Zagęszczarka okrągła SWEPAC FR85(88kg)
Zagęszczarka okrągła SWEPAC FR85(88kg)
Dostępny od
24,00* bez VAT

Zagęszczarka okrągła SWEPAC FR85

W szczególnie trudnych i precyzyjnych robotach ziemnych może być potrzebna zagęszczarka SWEPAC FR85. Do wypożyczenia tego modelu zachęca jego nietypowy kształt i prosta solidna konstrukcja. Maszyna wyposażona jest w mocny i wydajny silnik oraz intuicyjny panel sterowania. To pozwala na sprawne wykonanie każdego rodzaju pracy.

Niezwykle uniwersalne zastosowanie to główna cecha, którą wyróżnia się zagęszczarka okrągła. Wynajem tego urządzenia pozwoli utwardzić nawierzchnię w trudno dostępnych miejscach. Z pomocą tej maszyny można pracować przy narożach parkingów i podjazdów, świetnie sprawdzi się również w pracach serwisowych i naprawczych.

Wynajem zagęszczarki o uniwersalnym przeznaczeniu może być sposobem na ograniczenie kosztów projektu. W przypadku małych firm ogólnobudowlanych będzie też ciekawą alternatywą dla kupna sprzętu. W BM Rent oferujemy zagęszczarki także o innej mocy i przeznaczone do utwardzania większych przestrzeni. Nasz spory asortyment pozwoli Państwu sięgnąć po doskonałej jakości sprzęt i przekonać się o jego możliwościach bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zakupu.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 88,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Zagęszczarki - Zagęszczarka jednokierunkowa HUSQVARNA LF100LAT(109kg)
Zagęszczarka jednokierunkowa HUSQVARNA LF100LAT(109kg)
Dostępny od
26,00* bez VAT

Zagęszczarka jednokierunkowa HUSQVARNA LF100LAT

Utwardzenie podłoża to jeden z etapów przygotowawczych, który wykonuje się przed położeniem asfaltu lub kostek brukowych. Zagęszczenie poprzez ubijanie to praca, którą wykonuje zagęszczarka Husqvarna LF100LAT. Do wynajęcia urządzenia może Państwa skłonić wysoka jakość maszyny. Łatwe sterowanie i prosta obsługa sprawią, że zagęszczarka sprawdzi się nawet w rękach mniej doświadczonych operatorów.

Realizację wielu prac drogowych i ogrodniczych może ułatwić jednokierunkowa zagęszczarka. Wynajem urządzenia może być sposobem na wykonanie podłoża pod drogę, parking lub ścieżkę w ogrodzie. Urządzenie dysponuje sporą mocą i dużą wagą. Pozwoli to na wykorzystanie go nawet do trudnych i wymagających prac.

Gwarantujemy minimum formalności – dzięki temu skraca się czas, w jakim dotrze na budowę zagęszczarka Husqvarna LF100LAT. Do wynajęcia urządzenia nie będziecie Państwo potrzebowali wielu dokumentów. Większość spraw można załatwić podczas odbioru sprzętu. Przez lata doświadczenia na rynku wypracowaliśmy taki system, który pozwala na wygodne zamówienie urządzeń przez naszą aplikację, a następnie na szybkie odebranie go od nas na swojej budowie.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 109,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Zagęszczarki - Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB160(160kg)
Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB160(160kg)
Dostępny od
39,00* bez VAT

Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB 160

W wielu pracach budowlanych i drogowych przydatna będzie zagęszczarka SWEPAC FB160. Do wynajęcia tego urządzenia zachęca jego łatwe sterowanie i trwałość. Maszyna ma ramę ze stali ocynkowanej i długą stopę odporną na uszkodzenia mechaniczne. Niski poziom wibracji urządzenia zapewnia operatorowi komfortową pracę.

Wynajem zagęszczarki SWEPAC FB160 może przyspieszyć wiele prac ziemnych. Urządzenia nadaje się do utwardzania wykopów i podłoża z kruszyw kamiennych. Zagęszczarki można również użyć do przygotowania podłoża pod budowę drogi lub parkingu. Dzięki mocnemu silnikowi prace przebiegną szybko, a zużycie paliwa będzie niewielkie.

Wynajem maszyn budowlanych jest coraz popularniejszym sposobem na zdobycie solidnego sprzętu. Niskie koszty i brak kłopotów z eksploatacją maszyny to podstawowe argumenty, które warto wziąć pod uwagę. Wynajem zagęszczarki SWEPAC FB160 możecie Państwo potraktować także jako rozwiązanie awaryjne. W przypadku uszkodzenia firmowego sprzętu lub dodatkowego zlecenia maszyna zwiększy elastyczność Państwa firmy i pozwoli na wywiązanie się ze zobowiązań w terminie.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 160,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Zagęszczarki - Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB235 (240 KG)
Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB235 (240 KG)
Dostępny od
36,00* bez VAT

Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB235

Urządzenia do utwardzania podłoża mogą być potrzebne w przedsiębiorstwach budowlanych o różnej specjalizacji. Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB235 to jedna z maszyn, które pozwolą na sprawną realizację zróżnicowanych zadań. Wyposażona jest w silnik benzynowy o sporej mocy, a prosta konstrukcja i łatwe sterowanie sprawiają, że przyda się na każdej budowie.

Trwała stopa zagęszczarki poradzi sobie z utwardzeniem podłoża z kruszywa kamiennego lub piasku. Można używać jej do prac przygotowawczych przed ułożeniem parkingu lub drogi. Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB235 wyróżnia się też obniżonym poziomem wibracji, co wpływa na wygodę użytkowania.

Wypożyczenie zagęszczarki SWEPAC FB235 może być alternatywą dla zakupu drogiego sprzętu. Koszt wynajmu na czas realizacji pracy będzie znacznie niższy od zakupu sprzętu, nawet tego niskiej jakości. BM Rent oferuje Państwu profesjonalny sprzęt od renomowanych producentów, który jest regularnie serwisowany i poddawany niezbędnym naprawom. Zamówienia można dokonać w dogodnym dla siebie czasie (24/7) za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej lub strony internetowej.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 240,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Zagęszczarki - Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB510(500kg)
Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB510(500kg)
Dostępny od
49,00* bez VAT

Zagęszczarka nawrotna SWEPAC FB510 

Prace budowlane często obejmują także budowę lub przygotowanie terenu pod drogę. Zagęszczarka SWEPAC FB510 na wynajem pomoże Państwa firmie zrealizować to zadanie bez potrzeby zakupu sprzętu. Maszyna jest łatwa w obsłudze i nie sprawia trudności podczas sterowania. Wyposażona została w trwały uchwyt, który ułatwi jej transportowanie.

Zagęszczarka SWEPAC FB510 na wynajem może ułatwić wykonanie wielu prac. Maszyna wyróżnia się mocnym silnikiem i szeroką płytą denną. Hydrauliczny układ wibracyjny, jaki zastosowano w urządzeniu, zapewnia ergonomiczną pracę. Dzięki temu operator może pracować przez dłuższy czas i nie wpływa to niekorzystnie na jego zdrowie i samopoczucie.

Jeśli obawiacie się Państwo kosztów związanych z obsługą i serwisowaniem maszyn budowlanych, jesteśmy pewni, że wypożyczalnia zagęszczarek BM Rent pomoże w pokonaniu tych trudności. Nasze maszyny przechodzą regularne przeglądy i czynności serwisowe. Wszelkie usterki naprawiane są w profesjonalnym serwisie – dzięki temu otrzymują Państwo maszynę sprawną i bezpieczną dla użytkowników.

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 500,00
Zmiany w wypożyczalni BM RENT Zagęszczarki - Zagęszczarka nawrotna zdalnie sterowana HUSQVARNA LH804 (856 KG)
Zagęszczarka nawrotna zdalnie sterowana HUSQVARNA LH804 (856 KG)
Dostępne na zamowienie

Zagęszczarka nawrotna zdalnie sterowana HUSQVARNA LH804 (856 KG)

We wszystkich pracach drogowych sprawdzi się profesjonalna zagęszczarka zdalnie sterowana. Wynajem urządzenia powinien zainteresować firmy drogowe i ogólnobudowlane. Wysokiej jakości urządzenie charakteryzuje się trwałością, a nowoczesna przekładnia hydrauliczna pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności częstego jej przerywania. Te cechy sprawiają, że zagęszczarka sprawdzi się na każdej budowie.

W wielu trudnych i pracochłonnych pracach podczas budowy drogi przydatna będzie zagęszczarka Husqvarna LH804. Do wynajęcia urządzenia może zachęcić mocny i ekonomiczny silnik. Także zdalne sterowanie za pomocą pilota ułatwia kontrolowanie pracy urządzenia. Trzydziestometrowy zasięg panelu sterującego gwarantuje również wygodę i komfort operatorowi.

Jeśli w Państwa kosztorysie znajduje się zagęszczarka zdalnie sterowana, wynajem urządzenia może być sposobem na ograniczenie kosztów całej inwestycji. Maszynę możecie Państwo wypożyczyć zaledwie na kilka dni. W ten sposób urządzenie nie będzie generowało kosztów, stojąc bezużytecznie w magazynach firmowych.

Zarejestruj się, dokonaj pierwszego wynajmu na minimum dwie doby a za pierwszą zapłacisz jedynie 1 zł netto !

Podstawowe warunki ubezpieczenia
Dane techniczne
  • Waga(kg): 844,00
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.
Twój koszyk - GDAŃSK
Twój koszyk jest pusty
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook