Informacje prawne

Niniejsza strona jest własnością Bergerat Monnoyeur Sp z o.o., NIP: 778-00-22-310, adres siedziby: ul. Modlińska 11, Izabelin - Dziekanówek; 05 - 092 Łomianki

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o posiada wszelkie prawa do tej strony. 

Wszelkie prawa własności intelektualnej na tej stronie internetowej są prawnie zastrzeżone, więc dostęp lub korzystania z niej przez użytkownika nie powinnien być w żaden sposób traktowany jako przyznanie jakiejkolwiek licencji lub prawa do jakichkolwiek aktywów.

Odpowiedzialność

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z korzystania z jakiejkolwiek strony lub treści.

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji danych technicznych produktów, w rzeczywistości mogą one odbiegać od przedstawionych ilustracji. Produkty mogą być inaczej wyposażone niż te przedstawione na ilustracjach. Mimo, że Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o przywiązuje dużą wagę do dokładności treści w momencie publikacji, nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i/lub kompletność przedstawionych informacji. Treść i informacje mogą być modyfikowane w dowolnym momencie i bez uprzedniego powiadomienia.

Strona www.bm-rent.pl może zawierać linki i odnośniki do stron internetowych osób trzecich. Strony, do których prowadzą odnośniki, nie są pod kontrolą ani wpływem Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o w związku z tym nie ponoszą odpowiedzialności za treść stron, do których prowadzą odnośniki, ani za linki zawarte na stronach, do których prowadzą odnośniki.

@2021 Caterpillar. Wszystkie prawa zastrzeżone. CAT, CATERPILLAR, BUILT FOR IT, CAT, logotypy, "Caterpillar Yellow", "Power Edge" i „Modern Hex” użyte w niniejszym dokumencie są znakami towarowymi Caterpillar i nie mogą być wykorzystywane bez zgody właściciela.


Najwyższej jakości sprzęt

Wybieraj wśród maszyn najlepszych marek!

Możliwość wypożyczenia w dowolnym momencie

Spróbuj – to proste!

Doświadczenie

Przeszkolony i fachowy zespół!

Dostępność w całej Polsce

Jesteśmy tam, gdzie Ty!
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook