Nasza Oferta

BM RENT – The CAT Rental Store – wypożyczalnia sprzętu budowlanego Gdańsk


Trudno prowadzić poważne prace budowlane bez specjalistycznego sprzętu i wysokiej jakości maszyn. Zarówno prace wykończeniowe, drobne remonty, jak i potężne inwestycje potrzebują maszyn do pracy. Sposobem na rozwiązanie problemów z brakami w urządzeniach może być wynajem sprzętu budowlanego. Gdańsk i całe Pomorze to obszar stale się rozwijający. Maszyny budowlane pracują tutaj nie tylko przy standardowych pracach budowlanych, ale i wspierają branżę morską. 

Maszyny do prac ziemnych i drogowych

W asortymencie BM RENT – The CAT Rental Store znajduje się wiele specjalistycznych urządzeń do prowadzenia prac ziemnych. Najpopularniejsze z nich to koparki o różnej wielkości i zakresie prac. Ponadto wynajem maszyn budowlanych w Gdańsku może dotyczyć ładowarek lub spychaczy. Pojazdy wyposażone są w napęd kołowy lub gąsienicowy w zależności od rodzaju prac, do jakich da się je wykorzystywać. Wśród maszyn do robót drogowych i ziemnych znajdują się także walce i wozidła o różnych pojemnościach. 

Urządzenia niezbędne na placu budowy

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie prac budowlanych czy wykończeniowych bez maszyn pomocnych w czasie prac na wysokości. Takie urządzenia również ma w swojej ofercie nasza wypożyczalnia budowlana. Gdańsk i cała północna część Polski może zaopatrywać się u nas w różnego typu dźwigi. Maszyny różnią się zasięgiem i maksymalnym ciężarem, jaki są w stanie unieść. W bardzo trudnych pracach pomocne okażą się zwyżki sterowane z kosza przez operatora. 

Narzędzia ręczne

Nasza placówka może być traktowana także jako wypożyczalnia narzędzi. Gdańsk to miasto, w którym prowadzone są różnorodne prace, dlatego też sprzęt musi być różnorodny. Oferujemy ręczne elektronarzędzia do prowadzenia prac betoniarskich. W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości młoty wyburzeniowe oraz przecinarki. Przy zakończeniu danego etapu prac mogą być potrzebne odkurzacze przemysłowe i myjki ciśnieniowe, a w sytuacjach awaryjnych pompy do wody.

Akcesoria do budowy zaplecza sanitarnego

Każdy plac budowy musi być urządzony według konkretnych wytycznych i z utrzymaniem standardów. Wypożyczalnia BM RENT – The CAT Rental Store oferuje akcesoria, które okażą się pomocne w przygotowaniu placu budowy. Można sięgnąć po kontenery sanitarne i socjalne. Do wygrodzenia placu budowy przydatne okażą się przenośne elementy ogrodzenia wielorazowego. Z kolei w początkowym etapie prac na budowie niezbędny będzie generator prądotwórczy. 

Czy opłaca się wynajem sprzętu budowlanego w Gdańsku?

Niski koszt pozyskania maszyn to najmocniejszy argument przemawiający za skorzystaniem z wynajmu maszyn. Nie będziecie Państwo musieli kupować pojazdów, żeby móc wykonać określone prace. Jeśli potrzebne będzie specjalistyczne urządzenie na kilka dni, najkorzystniejszym sposobem na jego pozyskanie okaże się wypożyczalnia sprzętu budowlanego. Pomorskie i cały obszar północnej Polski może korzystać z wysokiej jakości sprzętu, nie obciążając przy tym znacznie budżetu. 

Znaczna większość maszyn przedstawianych w naszej ofercie dostępna jest od ręki. Dzięki temu istnieje opcja szybkiej i sprawnej rezerwacji w najbardziej dogodnym terminie. Pozwoli to zaplanować i zorganizować pracę w taki sposób, żeby maszynę wypożyczyć zaledwie na kilka dni. Pozwoli to na wymierne oszczędności i ograniczenie wydatków do minimum. Wypożyczalnia narzędzi (Gdańsk) stawia na transparentność. Jeśli na stronie internetowej widnieje dana maszyna, istnieje możliwość jej wypożyczenia. 

BM RENT – The CAT Rental Store – najlepsza wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Gdańsku

Wypożyczanie sprzętu budowlanego jest bardzo popularnym sposobem na pozyskiwanie maszyn potrzebnych w budownictwie. Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na ofertę BM RENT – The CAT Rental Store? Wypożyczalnia sprzętu budowlanego (Gdańsk) oferuje profesjonalne maszyny charakteryzujące się znakomitymi parametrami technicznymi. W naszym parku maszyn znajdują się urządzenia pochodzące tylko od sprawdzonych producentów, głównie Caterpillar i marek związanych z tą firmą. 

Poza wysoką jakością maszyn istotny jest także stan techniczny, w jakim są utrzymywane. Regularnie prowadzimy przeglądy i serwisujemy urządzenia, dlatego do naszych klientów trafia pewny sprzęt budowlany. Wypożyczalnia Gdańsk ma dostęp do specjalistycznego serwisu i oryginalnych części zamiennych. W ramach usług dodatkowych w ofercie znajduje się mycie czy tankowanie maszyn budowlanych. Wszystko po to, żeby oszczędzić Państwa czas i dostarczyć urządzenia natychmiast gotowe do pracy. 

Wypożyczalnia maszyn budowlanych (Gdańsk) kieruje się tymi samymi zasadami, co pozostałe oddziały. Dla naszych pracowników najważniejsze jest dobro klienta i jego satysfakcja. Dlatego do minimum staramy się ograniczyć czas potrzebny na załatwienie formalności. Ponadto staramy się tak przygotować ofertę i dobierać asortyment, aby sprostać zapotrzebowaniu branży. Dzięki temu utrzymujemy się na rynku od kilkunastu lat i stale rozwijamy swoją działalność.


 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook