O NAS

Wiemy, że prowadzenie biznesu czasem nie jest łatwe.
Wiemy też, że nie powinieneś martwić się o wynajem sprzętu budowlanego.
Dlatego BM RENT oferuje prosty sposób wynajmu sprzętu budowlanego. 

PROSTY do wynajęcia, PROSTY do pracy, rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. 

Tak właśnie działa BM RENT:


Rezerwacja maszyn 24/7. Nieważne gdzie jesteś i która jest godzina - bm-rent.pl jest zawsze dostępny.


Wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada. Przejrzyste ceny, brak ukrytych opłat i proces wynajmu w ciągu kilku minut, aby zaoszczędzić Twój czas. 
Możemy dostarczyć wynajęty sprzęt do miejsca wykonywania prac, lub możesz odebrać je sam - Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze, my jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Sprawdzaj dostępność sprzętu. Jeśli widzisz maszynę na naszej stronie internetowej, oznacza to, że jest ona dostępna do wynajęcia TERAZ - nie musisz dzwonić i sprawdzać podwójnie lub przychodzić do oddziału. Proste, prawda?


Młoda flota. Wiemy, że aby wszystko szło gładko, nie powinieneś martwić się o to, czy maszyna działa prawidłowo. Dlatego większość naszych maszyn jest eksploatowanych maksymalnie przez 3 lata. Wszystkie sprzęty z naszej floty są regularnie serwisowane. Jeśli jednak pojawi się jakiś problem z wynajętym sprzętem, zapewniamy przybycie serwisu na miejsce wykonywania pracy w ciągu 8 godzin roboczych (od poniedziałku do piątku).


Wysokiej jakości flota marek premium. Słyszałeś o CAT? BM RENT jest oficjalnym przedstawicielem marki Caterpillar i jej maszyn budowlanych do wynajęcia w Polsce - dlatego nasza flota jest w większości żółta :) Pewnie znasza też inne marki premium, takie jak Haulotte, Husqvarna, Manitou czy Atlas Copco - je także mamy w ofercie!


Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas pod numer 22 768 71 20, napisz maila na adres bm-rent@bm-rent.pl lub wypełnij formularz kontaktowy - www.bm-rent.pl/pl/warszawa/kontakt. Nasi eksperci są gotowi pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz - od wypożyczenia maszyny po znalezienie rozwiązania odpowiedniego dla Twojego biznesu i zaplanowanych prac.


Cała Polska. Jesteśmy tam, gdzie Ty! Bez względu na to, gdzie jesteś, zadbamy o to, aby sprzęt, którego potrzebujesz, dotarł do Twojego miejsca pracy, na budowę, do gospodarstwa czy miejsce organizowanego eventu!


Wierzymy w moc kawy i rozmowy. Spotkaj się z nami w naszym nowoczesnym oddziale, gdzie innowacje spotykają się z najlepszymi rozwiązaniami.  Zapraszamy na kawę, profesjonalną rozmowę i pomoc w doborze odpowiednego sprzętu, którego potrzebujesz do wykonania zaplanowanych prac.


BM RENT - innowacyjny, prosty sposób wynajmu sprzętu budowlanego! Spróbuj teraz!


Najwyższej jakości sprzęt

Wybieraj wśród maszyn najlepszych marek!

Możliwość wypożyczenia w dowolnym momencie

Spróbuj – to proste!

Doświadczenie

Przeszkolony i fachowy zespół!

Dostępność w całej Polsce

Jesteśmy tam, gdzie Ty!
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook