OBSZAR BIZNESU

BUDOWA

Nigdy nie wiadomo, jak minie dzień, gdy pracujesz w sektorze budowlanym. My uważamy, że to jest fascynujące! Wiele może się wydarzyć niespodziewanie ale Ty możesz być przygotowany na każdą okoliczność. W łatwy sposób, możesz to zrobić z BM-RENT! Cokolwiek się stanie, jesteśmy gotowi Ci pomóc!  Wysokiej jakości maszyny z szeroką gamą akcesoriów, wiertarki, młotki, łyżki - po prostu rzuć nam wyzwanie, a my się tym zajmiemy!

SEKTOR PRYWATNY

Miasta, w których wszyscy mieszkamy, ciągle się zmieniają - niektóre obszary trzeba przebudować, a inne przygotować do nowych projektów.  Bez względu na to, jakie jest wasze zadanie - rozbiórka, roboty ziemne, konstrukcje inżynieryjne czy prace podziemne - pójdą gładko i łatwo z BM-RENT  i sprzętem, który Ci wypożyczymy!

EVENTY

Eventy są jak płatki śniegu - niepowtarzalne i różne! I bardzo trudne dla organizatorów. Uczynimy je łatwiejszymi dla Ciebie -nasz sprzęt jest zawsze gotowy, aby event, który organizujesz był udany!

PRZEMYSŁ & SERWIS

Wiele może się zdarzyć, gdy działasz w sektorze przemysłowym. Mimo tego musisz zapewnić płynność pracy. W wielu przypadkach wykonywana praca jest jednorazowa, a wynajęcie sprzętu jest rozwiązaniem, które przynosi korzyści zarówno Tobie, jak i Twojej firmie lub gminie. Nasi eksperci z łatwością znajdą to, czego potrzebujesz i pomogą Ci wybrać sprzęt, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb - mamy różne minikoparki, a także sprzęt do przenoszenia i podnoszenia. Wiemy, że zapotrzebowanie różni się również w zależności od pracy, którą należy wykonać, na przykład w magazynach lub na wysokości, gdy pracujesz w segmencie obsługi obiektów. 

Nasz zespół zna Twój biznes, więc z łatwością znajdziemy dla Ciebie szybkie, dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie!

ROLNICTWO

Jeśli pracujesz w rolnictwie, wiesz czym jest ciężka praca i jak cenny jest Twój czas. Dlatego właśnie codziennie potrzebujesz skutecznej pomocy. Sprzęt, który mamy do wynajęcia, może być idealnym rozwiązaniem, aby Twoje życie stało się łatwiejsze. Wybierz z szerokiej gamy dostępnych maszyn i pomyśl o wyzwaniu, które musisz pokonać - jesteśmy pewni, że każde zadanie stanie się łatwiejsze z odpowiednim sprzętem!

Najwyższej jakości sprzęt

Wybieraj wśród maszyn najlepszych marek!

Możliwość wypożyczenia w dowolnym momencie

Spróbuj – to proste!

Doświadczenie

Przeszkolony i fachowy zespół!

Dostępność w całej Polsce

Jesteśmy tam, gdzie Ty!
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook