Usługi dodatkowe


PRZEDPŁATA ZA TANKOWANIE 

Wiemy jak cenny jest Twój czas. Wypożyczamy nasze maszyny z pełnymi zbiornikami i powinny być zwrócone z tym samym poziomem paliwa. Wybierając opcję przedpłaty za tankowanie podczas rezerwacji nie musisz martwić się szukaniem stacji benzynowej! Nie tylko zaoszczędzisz czas, ale także pieniądze - opłata za 1 litr paliwa jest niższa, gdy dodasz do wynajmowanego sprzętu usługę tankowania. 

PRZEDPŁATA ZA CZYSZCZENIE SPRZĘTU (STANDARDOWE)

Możesz nie lubić sprzątania, zrobimy to za Ciebie. Szczególnie, jeśli jest to zabrudzenie maszyny, której używasz od tygodnia. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - nie musisz tego robić! Dodaj usługę czyszczenia przy dokonywaniu rezerwacji sprzętu, który chcesz wynająć. Oszczędzisz zarówno czas (nie musisz szukać najbliższej myjni), jak i pieniądze (opłata za sprzątanie jest niższa, gdy zamówisz ją z wyprzedzeniem).


UBEZPIECZENIE PREMIUM - BM CASCO

Jeszcze bezpieczniej! Wszyscy wiemy, jak ważne jest ubezpieczenie w naszej działalności - dlatego podstawowe ubezpieczenie jest wliczone w cenę wynajmu wszystkich sprzętów dostępnych w ofercie BM-RENT. Jednak może ono nie być wystarczające. Unikaj nieoczekiwanych wydatków dzięki usłudze ubezpieczenia BM-Casco. Stawki składki ubezpieczenia są uzależnione od wybranego sprzętu.
Usługi dodatkowe

Najwyższej jakości sprzęt

Wybieraj wśród maszyn najlepszych marek!

Możliwość wypożyczenia w dowolnym momencie

Spróbuj – to proste!

Doświadczenie

Przeszkolony i fachowy zespół!

Dostępność w całej Polsce

Jesteśmy tam, gdzie Ty!
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook