Poznań

BM RENT – wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Poznaniu


Wynajem maszyn budowlanych to sposób na pozyskanie potrzebnego sprzętu dla przedsiębiorstw i prywatnych użytkowników. Firmy z zachodniej Polski mogą skorzystać z oferty, którą prezentuje nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego. 

Poznań, a konkretnie tamtejszy oddział BM RENT – The CAT Rental Store w Komornikach może pochwalić się bogatym asortymentem maszyn potrzebnych w pracach budowlanych, ziemnych, leśnych, a także w rolnictwie. Naszą ofertę stanowią urządzenia od znanych producentów, umożliwiające różnorodne prace w wielu branżach.

Sprzęt ziemny i drogowy

Trudno wyobrazić sobie roboty przygotowawcze czy drogowe bez koparek. Wysoka cena tych pojazdów sprawia, że warto zwrócić uwagę na wynajem maszyn budowlanych. 

W Poznaniu, w oddziale BM RENT – The CAT Rental Store znajdują się minikoparki do precyzyjnych prac ziemnych, wyburzeń, czy tworzenia ogrodzeń. Przy cięższych pracach warto wykorzystać koparki o mniejszych łyżkach i ładowarki. Do wielu maszyn można dodatkowo wypożyczyć akcesoria zwiększające ich użyteczność; należą do nich wiertnice, zamiatarki czy świdry.

Wyposażenie placu budowy

Żeby rozpocząć prace budowlane, potrzebne jest stworzenie funkcjonalnego zaplecza. Poznańska wypożyczalnia sprzętu budowlanego BM RENT – The CAT Rental Store oferuje dwa warianty kontenerów budowlanych. Te konstrukcje będą potrzebne do stworzenia zaplecza socjalnego i biurowego dla pracowników. 

Dodatkowo warto sięgnąć po elementy ogrodzenia. Z jego pomocą można wygrodzić wybraną strefę magazynową czy socjalną i zbudować ogrodzenie o dowolnym kształcie.

Maszyny do obróbki betonu

Prace betoniarskie to jeden z najważniejszych etapów podczas budowy obiektów. Warto wykorzystać w nich maszyny, które oferuje nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego. 

Poznań, a dokładniej znajdujący się z nim oddział BM RENT – The CAT Rental Store, udostępnia zagęszczarki, listwy wibracyjne, zacieraczki i frezarki. Wybór zastosowania i mocy urządzenia pozwoli Państwu dopasować je do potrzeb wykonywanej pracy.

Inne akcesoria i maszyny

Trudno wymienić wszystkie urządzenia, które ma w swojej ofercie BM RENT – The CAT Rental Store, wypożyczalnia narzędzi w Poznaniu. 

Na pewno warto zwrócić uwagę na sprzęt pomocniczy i przydatny przy pracach porządkowych. W naszej wypożyczalni znajdują się odkurzacze, dzięki którym doprowadzenie do porządku remontowanego pomieszczenia będzie łatwiejsze. Z kolei czyszczenie obiektów i maszyn przebiegnie sprawnie z myjkami ciśnieniowymi. Przy zalaniach i podtopieniach wykopów warto skorzystać z wydajnych pomp szlamowych.

Dlaczego wynajem maszyn od BM RENT – The CAT Rental Store się opłaca?

Z wynajmu sprzętu budowlanego korzystają niemal wszyscy przedstawiciele tej gałęzi przemysłu. Wiele firm dysponuje tylko wypożyczonym sprzętem, ponieważ ceni sobie niezależność i unika kosztów magazynowania niepotrzebnego sprzętu. To właśnie dla nich najlepszą opcją jest wynajem sprzętu budowlanego. Poznań i okolice to miejsce, gdzie najczęściej przystępują Państwo do przetargów, jednak firma nie dysponuje parkiem maszyn? Dzięki naszej wypożyczalni to nie będzie już problem. Wynajem na kilka dni ułatwi także przeprowadzenie dodatkowych prac lub rozwinięcie działalności firmy na nowy obszar.

Wypożyczenie maszyn pozwala też zapomnieć o wielu problemach, które mają właściciele maszyn. Budżet firmowy nie jest obciążony comiesięczną ratą kredytu za nowe urządzenie, dla którego nie zawsze znajdują się zadania. W gorszym dla biznesu czasie maszynę można oddać, co pozwoli ograniczyć koszty. Po stronie wypożyczalni pozostaje także obowiązek wykonywania przeglądów i regularnych napraw. Wynajmujący dba jedynie o zapas paliwa i wymianę płynów eksploatacyjnych.

Jeśli Państwa firma realizuje prace w zachodniej Polsce, warto rozważyć wynajem sprzętu budowlanego. Poznań, największe miasto w Wielkopolsce, gdzie zlokalizowana jest nasza siedziba, to miejsce, które sąsiaduje z głównymi szlakami komunikacyjnymi. Dzięki temu łatwo odebrać zamówiony sprzęt i przewieźć go w wybrane miejsce. Pozwoli to do minimum ograniczyć czas potrzebny na transport maszyn.

Wynajem maszyn budowlanych tylko z BM RENT – The CAT Rental Store

Na rynku znajduje się wiele firm, które oferują używany sprzęt budowlany na wynajem. Dlaczego Państwa uwagę powinien przykuć właśnie BM RENT – The CAT Rental Store, wypożyczalnia maszyn budowlanych z Poznania? Nasz asortyment to wysokiej jakości sprzęt utrzymany w doskonałym stanie technicznym. Wszystkie maszyny pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu ryzyko awarii sprzętu podczas realizacji pracy jest ograniczone do minimum.

BM RENT – The CAT Rental Store to także miejsce, gdzie pracują pasjonaci. Naszą misją jest niesienie klientom pomocy i dostarczenie im satysfakcji, dlatego zależy nam, żeby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie i pozwalała zaspokoić wszystkie potrzeby. W trosce o naszych najemców stale rozwijamy bazę maszyn budowlanych i akcesoriów. Dbamy także o rozwój naszej aplikacji mobilnej, która jeszcze bardziej ułatwia wynajem maszyn budowlanych w Poznaniu.

Wynajem narzędzi budowlanych w Poznaniu w BM RENT – The CAT Rental Store charakteryzuje także minimum formalności. Nie oczekujemy od naszych klientów dostarczania zbędnych dokumentów czy potwierdzeń. Podczas Państwa pierwszej wizyty w naszej placówce przeprowadzimy wszystkie niezbędne procedury, tak by kolejne wypożyczenia można było przeprowadzać już bez osobistej wizyty, a jedynie za pośrednictwem upoważnionych osób lub za pomocą aplikacji mobilnej.


 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook