BLOG

Przeglądaj według kategorii

Promocja! Pierwsza doba wynajmu za 1 PLN - poznaj szczegóły
Wróć

Pierwsza doba wynajmu za 1 PLN to promocja dla nowych klientów BM Rent – The Cat Rental Store. Z tekstu dowiesz się, jak wypożyczyć urządzenie budowlane jedynie za złotówkę!

Data 30 października 2020

Sprzęt za 1 zł? To możliwe!

Jesteś nowym klientem BM Rent – The Cat Rental Store? Nie zarejestrowałeś się jeszcze na naszej stronie? Może po rejestracji nie zdecydowałeś się na wynajem? Ta promocja dotyczy właśnie Ciebie. Teraz masz okazję wynająć maszynę i pracować z nią przez cały dzień zaledwie za złotówkę!

Promocja 1 dzień za 1 zł

Jak to działa? Zaraz po zarejestrowaniu: https://www.bm-rent.pl/pl/rejestracja i pozytywnej weryfikacji Twoich danych otrzymasz kod rabatowy drogą mailową. Wystarczy, że wynajmiesz dowolną maszynę lub narzędzie z naszego asortymentu na minimum dwa dni i wprowadzisz kod w momencie rezerwacji. Za pierwszą dobę wynajmu zapłacisz tylko złotówkę niezależnie od kosztów i czasu wypożyczenia*!

BM Rent – The Cat Rental Store to najlepsza wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Dlaczego warto się zarejestrować? Jeśli nie przekonała Cię atrakcyjna oferta wynajmu dowolnej maszyny za 1 PLN, może przekona Cię jakość sprzętu. Będziesz mógł sprawdzić, jak łatwy jest wynajem maszyn budowlanych z naszych wypożyczalni. Dodatkowo przekonasz się o ich wysokiej jakości, parametrach oraz bardzo dobrym stanie technicznym. Może ta promocja będzie początkiem długiej przyjaźni i owocnej współpracy?

 Zapraszamy do rejestracji na https://www.bm-rent.pl/pl/rejestracja. Lepszej okazji na wynajem sprzętu i sprawdzenie naszej oferty może już nie być.

* Rabat obowiązuje tylko na wynajem, nie dotyczy transportu ani usług dodatkowych.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wybieraj spośród znanych marek !

24/7

Wynajem online na www.bm-rent.pl o każdej porze i gdziekolwiek jesteś !

Prosto i szybko

Sprawdź jak szybko i prosto z nami wypożyczysz potrzebny sprzęt !

Transport

Dostarczymy sprzęt pod wskazany adres !
 
Zmiany w BM-Rent youtube Zmiany w BM-Rent facebook