Informacje prawne

Niniejsza strona jest własnością Bergerat Monnoyeur Sp z o.o., NIP: 778-00-22-310, adres siedziby: ul. Modlińska 11, Izabelin - Dziekanówek; 05 - 092 Łomianki 

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o posiada wszelkie prawa do tej strony. Wszelkie prawa własności intelektualnej na tej stronie internetowej są prawnie zastrzeżone, więc dostęp lub korzystania z niej przez użytkownika nie powinnien być w żaden sposób traktowany jako przyznanie jakiejkolwiek licencji lub prawa do jakichkolwiek aktywów.

@2018 Caterpillar. Wszystkie prawa zastrzeżone. CAT, CATERPILLAR, BUILT FOR IT, CAT Rental STORE, logo, ""Caterpillar Yellow"", strój handlowy ""Power Edge"" użyty w niniejszym dokumencie są znakami towarowymi Caterpillar i nie mogą być wykorzystywane bez zgody właściciela.

Odpowiedzialność

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z korzystania z jakiejkolwiek strony lub treści.

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji danych technicznych produktów, w rzeczywistości mogą one odbiegać od przedstawionych ilustracji. Produkty mogą być inaczej wyposażone niż te przedstawione na ilustracjach. Mimo, że Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o przywiązuje dużą wagę do dokładności treści w momencie publikacji, nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i/lub kompletność przedstawionych informacji. Treść i informacje mogą być modyfikowane w dowolnym momencie i bez uprzedniego powiadomienia.

Strona www.bm-rent.pl może zawierać linki i odnośniki do stron internetowych osób trzecich. Strony, do których prowadzą odnośniki, nie są pod kontrolą ani wpływem firm BM-Rent Polska i Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o w związku z tym nie ponoszą odpowiedzialności za treść stron, do których prowadzą odnośniki, ani za linki zawarte na stronach, do których prowadzą odnośniki.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wybieraj spośród znanych marek !

24/7

Wynajem online na www.bm-rent.pl o każdej porze i gdziekolwiek jesteś !

Prosto i szybko

Sprawdź jak szybko i prosto z nami wypożyczysz potrzebny sprzęt !

Transport

Dostarczymy sprzęt pod wskazany adres !
 
Zmiany w BM-Rent youtube Zmiany w BM-Rent facebook