Nasza flota

Flota wypożyczalni sprzętu budowlanego BM RENT The Cat Rental Store 


Odpowiednio dobrane maszyny budowlane są w stanie pomóc w realizacji wielu prac budowlanych.

W naszym asortymencie znajdują się maszyny, które będą pomocne w wielu pracach budowlanych, remontowych czy ziemnych. Podzielone na kilka grup, zaspokoją potrzeby wszystkich firm budowlanych.

Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego BM RENT The Cat Rental Store oferuje szeroką gamę produktów budowlanych najwyższej jakości, które sprawdzą się przy wielu pracach. W naszej flocie znajdziesz takie marki premium jak Haulotte, Atlas Copco, Husqvarna czy Manitou - Wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada!

W ofercie wypożyczalni znajdują się urządzenia, które będą przydatne na każdym placu budowy. Podczas prac przygotowawczych do budowy ustawiane są z reguły kontenery pracownicze i ogrodzenia. Do osuszenia lub ogrzania remontowanych hal i biurowców przydatne będą osuszacze, klimatyzery oraz wentylatory. Nasza wypożyczalnia maszyn budowlanych oferuje także generatory prądotwórcze, dzięki którym każdy plac budowy będzie miał dostęp do prądu elektrycznego.

Wśród dostępnego sprzętu wyróżniają się także maszyny przeznaczone do transportu i przewożenia materiałów. Wypożyczalnia sprzętów budowlanych BM RENT – The CAT Rental Store oferuje ogromny wybór koparek i minikoparek do prac ziemnych oraz wyburzeniowych. Podczas wyrównywania czy zmiany architektury przestrzeni przydadzą się spycharki i koparko-ładowarki. Z kolei przy pracach pomocniczych i transportowych warto postawić na wynajem urządzeń budowlanych o uniwersalnym zastosowaniu. Mogą to być ładowarki teleskopowe lub miniładowarki. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem maszyn budowlanych CATERPILLAR w Polsce - dlatego nasza flota jest głównie żółta i prawdopodobnie widoczna z kosmosu :)

W ofercie znajdują się podnośniki platformowe nożycowe w kilku wariantach. Do bardziej precyzyjnych prac wymagających częstej zmiany położenia operatora lepiej sprawdzają się zwyżki. Można dobrać sprzęt w zależności od ciężaru transportowanego materiału i potrzebnego zasięgu.

W asortymencie wypożyczalni BM RENT The Cat Rental Store znajdziecie Państwo elektronarzędzia i maszyny ręczne. Należą do nich między innymi przecinarki, wiertnice czy młoty wyburzeniowe. Duży wybór dotyczy również maszyn do obróbki betonu. Jeśli potrzebują Państwo wykorzystać zacieraczki, zagęszczarki czy listwy wibracyjne, ten sprzęt dostępny jest w ofercie wypożyczalni.

Trudno wymienić wszystkie urządzenia, które ma w swojej ofercie wypożyczalnia sprzętu budowlanego BM RENT The CAT Rental Store. Na pewno warto zwrócić uwagę na sprzęt pomocniczy i przydatny przy pracach porządkowych. W naszej wypożyczalni znajdują się odkurzacze, dzięki którym doprowadzenie do porządku remontowanego pomieszczenia będzie łatwiejsze. Z kolei czyszczenie obiektów i maszyn przebiegnie sprawnie z myjkami ciśnieniowymi. Przy zalaniach i podtopieniach wykopów warto skorzystać z wydajnych pomp do wody.

Nasza flota cały czas się powiększa o nowe ciekawe narzędzia, maszyny i sprzęt budowlany. Wiemy, jak dobrze jest pracować nowym i w pełni sprawnym sprzętem dlatego większość naszych sprzętów jest w użyciu maksymalnie 3 lata.

Nie znalazłeś sprzętu, którego szukasz lub potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu ?

Skontaktuj się z Nami !

Oddział Warszawa

Oddział Poznań

Podkategoria

Zmiany w BM-Rent Koparki WARSZAWA Koparki
Od 142,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Ładowarki WARSZAWA Ładowarki
Od 349,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Miniładowarki WARSZAWA Miniładowarki
Od 173,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Koparko-ładowarki WARSZAWA Koparko-ładowarki
Od 498,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Spychacze WARSZAWA Spychacze
Dostępne na zamowienie
Zmiany w BM-Rent Ładowarki teleskopowe WARSZAWA Ładowarki teleskopowe
Od 295,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Wozidła WARSZAWA Wozidła
Dostępne na zamowienie
Zmiany w BM-Rent Walce WARSZAWA Walce
Od 178,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Generatory prądotwórcze WARSZAWA Generatory prądotwórcze
Od 97,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Zagęszczarki WARSZAWA Zagęszczarki
Od 26,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Przewoźne sprężarki powietrza WARSZAWA Przewoźne sprężarki powietrza
Od 51,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Podnośniki WARSZAWA Podnośniki
Od 51,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Urządzenia do obróbki betonu WARSZAWA Urządzenia do obróbki betonu
Od 17,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Osuszacze WARSZAWA Osuszacze
Od 24,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Wentylatory WARSZAWA Wentylatory
Od 13,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Klimatyzery WARSZAWA Klimatyzery
Od 50,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Myjki ciśnieniowe WARSZAWA Myjki ciśnieniowe
Od 31,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Narzędzia ręczne WARSZAWA Narzędzia ręczne
Od 35,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Generatory prądotwórcze przenośne WARSZAWA Generatory prądotwórcze przenośne
Od 26,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Ogrodzenia budowlane WARSZAWA Ogrodzenia budowlane
Od 0,20* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Pompy wody WARSZAWA Pompy wody
Od 20,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Kontenery WARSZAWA Kontenery
Od 17,00* bez VAT / dzień
Zmiany w BM-Rent Nagrzewnice WARSZAWA Nagrzewnice
Od 15,00* bez VAT / dzień
* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wybieraj spośród znanych marek !

24/7

Wynajem online na www.bm-rent.pl o każdej porze i gdziekolwiek jesteś !

Prosto i szybko

Sprawdź jak szybko i prosto z nami wypożyczysz potrzebny sprzęt !

Transport

Dostarczymy sprzęt pod wskazany adres !
 
Zmiany w BM-Rent youtube Zmiany w BM-Rent facebook