Wynajem ładowarki CAT - wypożyczalnia ładowarek budowlanych

WARSZAWA - Ładowarki
Wynajmij ten sprzęt

ŁADOWARKI KOŁOWE CAT NA WYNAJEM

Ładowarki należą do urządzeń, które okazują się pomocne na wielu etapach robót budowlanych. Wynajem ładowarki z tej grupy produktów pozwala na uzyskanie uniwersalnego sprzętu do wykonywania prac magazynowych, transportowych czy ziemnych. Urządzenia wyposażone są w obszerne i trwałe łyżki, które napełniają się samoczynnie w czasie jazdy. Wynajem ładowarki kołowej wyposażonej w dodatkowy osprzęt pozwoli Państwu w pełni poznać funkcjonalność tych sprzętów. Ułatwi też realizację prac związanych ze sprzątaniem nawierzchni placów lub parkingów i jej odśnieżaniem.

Solidne maszyny budowlane pozwolą na szybką realizację różnorodnych robót. Wyjątkowa moc i konstrukcja ładowarki kołowej sprawdzają się szczególnie w pracach ziemnych w budownictwie. Maszynami wyposażonymi w koła o dużej średnicy można dotrzeć nawet do miejsc trudnodostępnych. Ładowarki można wykorzystywać także do załadunku i transportu urobku bądź kruszywa budowlanego. Sprawdzą się jako urządzenia transportowe na placach budowy lub w składach materiałowych.

Najważniejsze cechy ładowarek CAT

Wynajem ładowarek kołowych z BM Rent daje Państwu szansę na zapoznanie się ze sprzętem o wysokiej jakości. Są produkowane przez renomowaną firmę z wieloletnim stażem, dlatego charakteryzują się świetną wydajnością. Urządzenia zgromadzone w tej grupie wyposażone są również w nowoczesne systemy pokładowe, które umożliwiają łatwe sterowanie maszyną. Na szczególną uwagę zasługują systemy pozwalające na regulację układu hydraulicznego i napędowego. Daje to operatorowi możliwość dostosowania mocy urządzenia do rodzaju wykonywanej pracy.

Decydując się na wynajem ładowarki CAT, zyskacie Państwo sprzęt o świetnych parametrach technicznych. Dobór silnika do danych gabarytów maszyny pozwala na wydajną i ekonomiczną pracę. Konstrukcja maszyn pozwala na udźwig sporej ilości urobku lub kruszywa, a gabaryty nie ograniczają zwrotności. Dzięki temu wszelkie prace realizowane za pomocą ładowarek gąsienicowych CAT będą przeprowadzana sprawnie.

Dlaczego warto postawić na wynajem ładowarki?

Można wymienić wiele etapów prac budowlanych i magazynowych, na których potrzebna będzie wydajna ładowarka. Wynajem tego urządzenia to sposób na zyskanie sprzętu specjalistycznego niewielkim kosztem. Od wielu lat działamy jako firma na rynkach międzynarodowych ⎯ w tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam dopasować swoją ofertę do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

Proces wynajmu maszyn budowlanych z naszego asortymentu przebiega bardzo szybko i sprawnie. Zapewniamy minimum formalności przy wypożyczaniu sprzętu Caterpillar, ładowarek kołowych oraz innych maszyn budowlanych. Sięgając po naszą ofertę, macie Państwo możliwość wyboru dogodnego terminu odbioru maszyny oraz dowolnie długiego czasu korzystania z niej.

Oferujemy także wynajem długoterminowy ładowarek kołowych, który może być przydatny zwłaszcza większym firmom budowlanym. Ułatwi realizację pracy wykonywanej z dala od głównej siedziby firmy i znacznie ograniczy koszty. Nie będziecie musieli Państwo przejmować się także kosztami zakupu nowego urządzenia i sprawami związanymi z jego serwisowaniem .

Te sprzęty są dostępne w naszej wypożyczalni!

* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.

Najwyższej jakości sprzęt

Wybieraj wśród maszyn najlepszych marek!

Możliwość wypożyczenia w dowolnym momencie

Spróbuj – to proste!

Doświadczenie

Przeszkolony i fachowy zespół!

Dostępność w całej Polsce

Jesteśmy tam, gdzie Ty!
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook