Wynajem myjki ciśnieniowej - wypożyczalnia myjek ciśnieniowych

WARSZAWA - Myjki ciśnieniowe
Wynajmij ten sprzęt

MYJKI CIŚNIENIOWE NA WYNAJEM

Czystość samochodów, elewacji budynków czy maszyn przemysłowych zazwyczaj uzyskiwana jest dzięki stosowaniu urządzeń ciśnieniowych. Łatwym w użyciu i wydajnym sprzętem są przemysłowe myjki ciśnieniowe. Wynajem urządzeń pozwoli na wykonanie wielu prac pielęgnacyjnych w budownictwie, przemyśle czy podczas pielęgnacji terenów rekreacyjnych.

W tej grupie produktów znajdziecie Państwo urządzenia o różnej wielkości i mocy. Dzięki temu można znaleźć dla nich różnorodne zastosowania. Mniejsze urządzenia zdadzą egzamin w budownictwie czy branży samochodowej. Większa, a tym samym bardziej wydajna myjka przyda się do czyszczenia konstrukcji i maszyn przemysłowych. Spalinowa myjka ciśnieniowa to z kolei propozycja dla firm, które działają w obiektach położonych z dala od sieci wodnej i elektrycznej. Wyposażona jest w silnik spalinowy i może korzystać z wody zgromadzonej w naturalnych zbiornikach.

Charakterystyczne cechy myjek ciśnieniowych

Urządzenia, które oferuje wypożyczalnia myjek ciśnieniowych i sprzętu budowlanego BM Rent, charakteryzują się sporą trwałością i solidnym wykonaniem. Konstrukcja tych urządzeń pozwala na realizowanie wielu profesjonalnych prac. Wydajne silniki podają wodę z płynem czyszczącym pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu skracają czas mycia do minimum. Dostępne u nas myjki są też bardzo ekonomiczne – konstrukcja każdego z produktów zaprojektowana jest w taki sposób, żeby do minimum zmniejszyć zużycie wody, detergentu i energii elektrycznej lub paliwa.

Trwałość produktów widoczna jest także w ich budowie. Maszyny wyposażone są w wytrzymałe obudowy chroniące urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, które powszechnie zdarzają się podczas prowadzenia prac budowlanych. Także akcesoria wykazują się trwałością pozwalającą na długotrwałą pracę bez przerwy. Na uwagę zasługują wydajne mosiężne dysze, które są odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu wynajem myjki ciśnieniowej nie będzie się wiązał z ciągłymi naprawami nawet w przypadku intensywnej eksploatacji urządzenia.

Warto zwrócić uwagę także na elementy wyposażenia, które ułatwiają transport i przemieszczanie się urządzeń. Każda myjka ciśnieniowa gorącowodna ma koła, które ułatwiają pracę na placach czy w halach. Część z mniejszych urządzeń wyposażono dodatkowo w uchwyty, które pozwolą operatorom na przemieszczanie się z urządzeniem. Te usprawnienia przydają się także w transporcie myjki ciśnieniowej. Wynajem sprzętu i jego dowóz na budowę nie powinien sprawić kłopotów.

Wszystkie tego typu sprzęty do prawidłowego działania potrzebują dostępu do wody – należy o tym pamiętać, decydując się na wynajem któregokolwiek z nich.

Wypożyczalnia myjek ciśnieniowych – czy to się opłaca?

Nie wszystkie myjki ciśnieniowe dostępne na rynku nadają się do wykonywania profesjonalnych prac w przemyśle. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest profesjonalna wypożyczalnia. Myjki ciśnieniowe dostępne w asortymencie BM Rent są urządzeniami, które nadają się do trudnych i wymagających zadań. Dbamy o ich sprawność i w razie konieczności poddajemy naprawom w profesjonalnym serwisie. Dzięki temu otrzymujecie Państwo urządzenia o wysokiej sprawności i jakości.

Te sprzęty są dostępne w naszej wypożyczalni!

* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.

Najwyższej jakości sprzęt

Wybieraj wśród maszyn najlepszych marek!

Możliwość wypożyczenia w dowolnym momencie

Spróbuj – to proste!

Doświadczenie

Przeszkolony i fachowy zespół!

Dostępność w całej Polsce

Jesteśmy tam, gdzie Ty!
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook