Wynajem elektronarzędzi - wypożyczalnia narzędzi budowlanych

WARSZAWA - Narzędzia ręczne
Wynajmij ten sprzęt

ELEKTRONARZĘDZIA NA WYNAJEM

Nie wszystkie prace budowlane i remontowe można wykonać za pomocą maszyn budowlanych. Najbardziej precyzyjne i nietypowe zadania wymagają użycia narzędzi ręcznych. Wynajem elektronarzędzi umożliwia wykonanie wielu prac głównie wewnątrz budynków, ale także podczas remontów drogowych. Urządzenia mogą być przydatne w warsztatach rzemieślniczych i podczas prac instalacyjnych. Są zróżnicowane pod względem wielkości mocy czy sposobu zasilania, dlatego z łatwością możecie Państwo wybrać wariant odpowiedni dla siebie i odpowiadający aktualnym potrzebom.

W tej grupie znajdziecie Państwo urządzenia, które mogą być wykorzystywane do zróżnicowanych prac. Profesjonalne przecinarki wyposażone w tarcze o sporej średnicy mogą być przydatne w czasie wykonywania bruzd w betonie czy asfalcie. Przy odwiertach przez stropy i ściany, których średnice przekraczają możliwości tradycyjnych wkrętarek, sprawdzą się wiertnice budowlane. Z kolei wynajem odkurzaczy przemysłowych przydatny będzie w czasie prac wykończeniowych, remontowych lub przy profesjonalnych usługach sprzątających.

Co wyróżnia narzędzia ręczne?

Trudne warunki na budowie, czyli ciągłe zapylenie czy przypadkowe uderzenia w sprzęt mogą stanowić zagrożenie dla precyzyjnych elektronarzędzi. Wynajem narzędzi ręcznych z BM Rent pozwoli Państwu uniknąć problemów związanych uszkodzeniem maszyny przed zakończeniem zadania. Wszystkie produkty, które znajdują się w tej grupie, przeznaczone są do profesjonalnych prac w trudnych warunkach. Silniki schowano w trwałych obudowach, które chronią je przed zapyleniem i uszkodzeniami mechanicznymi, co zapewnia niezawodną pracę sprzętu.

Wypożyczalnia elektronarzędzi BM Rent ma w swojej ofercie narzędzi ręcznych tylko produkty, które zapewniają bezpieczną i najbardziej komfortową pracę operatorom. Sprzęty wyposażone są w trwałe osłony i wydajne silniki, które pozwalają maksymalnie przyspieszyć pracę. Z kolei systemy redukcji drgań uchwytów pozwalają na długotrwałą pracę operatora bez poczucia dyskomfortu. Urządzenia wyposażone zostały także w systemy antyprzeciążeniowe, które umożliwiają nawet wielogodzinne działanie. Zastosowanie nowoczesnych technologicznie rozwiązań ułatwia też kontrolę i sterowanie urządzeniami.

Dlaczego warto postawić na wynajem elektronarzędzi ręcznych?

Zastosowanie profesjonalnych narzędzi budowlanych pozwala szybciej zrealizować dany etap budowy. Używanie sprzętu niekoniecznie musi wiązać się z jego zakupem. Wypożyczalnia elektronarzędzi BM Rent jest miejscem, do którego możecie Państwo skierować pierwsze kroki, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z wysokiej jakości narzędzi. Wynajem urządzeń nawet na dłuższy czas będzie mniej kosztowny od zakupu nowego sprzętu. Ponadto otrzymacie Państwo maszyny przeznaczone do wykonywania profesjonalnych prac.

Nasza firma zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych od wielu lat. Przez ten czas udało się nam zdobyć doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom. Śledzimy trendy na rynku i uzupełniamy naszą ofertę o nowoczesny i przydatny sprzęt. Ograniczamy także do minimum formalności, żeby oszczędzić Państwa czas.

Te sprzęty są dostępne w naszej wypożyczalni!

* Podstawowa cena najmu nie obejmuje kosztów transportu, ubezpieczenia DODATKOWEGO (zawiera ubezpieczenie podstawowe), eksploatacji (jeżeli jest ono wskazane w opisie), a także (jeżeli dotyczy) kaucji za butle gazowe, materiały eksploatacyjne (np. paliwo) i czyszczenie. Wszystkie te dodatkowe usługi mogą zostać dodane do zamówienia. Cena w przypadku braku paliwa przy zwrocie maszyny zostanie zafakturowana na 7, 38 PLN BRUTTO/l paliwa (6 PLN netto/ l, jeśli do zamówienia nie dodano przedpłaty za TANKOWANIE), ceny za czyszczenie są zmienne w zależności od wielkości maszyny: 98,40 PLN BRUTTO (80 PLN netto) dla małych maszyn, 227,55 PLN BRUTTO (185 PLN netto) dla średnich maszyn, 319,8 PLN BRUTTO (260 PLN netto) dla dużych maszyn), opłata nie jest naliczana w przypadku dodania do zamówienia przedpłaty za CZYSZCZENIE. Cena wynajmu za jedną dobę dotyczy 8 godzin roboczych. W przypadku korzystania ze sprzętu przez krótszy czas także naliczana jest opłaca za dzień roboczy.

Najwyższej jakości sprzęt

Wybieraj wśród maszyn najlepszych marek!

Możliwość wypożyczenia w dowolnym momencie

Spróbuj – to proste!

Doświadczenie

Przeszkolony i fachowy zespół!

Dostępność w całej Polsce

Jesteśmy tam, gdzie Ty!
 
Zmiany w wypożyczalni BM RENT youtube Zmiany w wypożyczalni BM RENT facebook