Nasza Oferta

BM RENT – wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Warszawie

Odpowiednio dobrane maszyny budowlane są w stanie pomóc w realizacji wielu prac budowlanych. Nie zawsze w firmie znajdują się jednak środki na zakup sprzętu, dlatego pomocna może być wypożyczalnia sprzętu budowlanego. Warszawa, a dokładniej Izabelin-Dziekanówek to jedno z miast, w których działa wypożyczalnia BM RENT– The CAT Rental Store. W naszym asortymencie znajdują się maszyny, które będą pomocne w wielu pracach budowlanych, remontowych czy ziemnych. Podzielone na kilka grup, zaspokoją potrzeby wszystkich firm budowlanych.  

Maszyny do robót ziemnych 

Oferujemy uniwersalne i specjalistyczne urządzenia do robót ziemnych. Gdzie ich szukać w centralnej Polsce? BM RENT – The CAT Rental Store to wypożyczalnia maszyn budowlanych w Warszawie, a zatem mieście doskonale skomunikowanym z resztą Polski - m.in. z tego względu warto skorzystać z naszych usług. Odbiór sprzętu będzie dzięki temu łatwy i szybki.  

W naszej ofercie znajdują się zwrotne minikoparki ułatwiające prace wyburzeniowe czy ziemne. Przy trudniejszych zadaniach wymagających ciężkiego sprzętu lepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie koparek, spycharek czy koparko-ładowarek. Z kolei ładowarki teleskopowe czy miniładowarki sprawdzą się podczas prac transportowych, magazynowych i przeładunku. Do wielu urządzeń można zamontować dodatkowy osprzęt.  

Urządzenia do prac wysokościowych 

Trudno jest przeprowadzić wszystkie prace budowlane bez przeprowadzenia robót na wysokości. Tu po raz kolejny pomocny może okazać się BM RENT – The CAT Rental Store, oddział Warszawa. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego to miejsce, w którym możecie Państwo zdobyć niezbędny sprzęt.  

W ofercie znajdują się podnośniki platformowe nożycowe w kilku wariantach. Do bardziej precyzyjnych prac wymagających częstej zmiany położenia operatora lepiej sprawdzają się zwyżki. Można dobrać sprzęt w zależności od ciężaru transportowanego materiału i potrzebnego zasięgu.  

Sprzęt do prac drogowych i terenowych 

Maszyny przydają się nie tylko przy wznoszeniu, remoncie i wyburzaniu budynków, ale także w pracach terenowych. W takim przypadku pomocna okazać się może wypożyczalnia narzędzi. Warszawa, gdzie znajduje się nasz oddział, w którym dysponujemy walcami do prac drogowych i utwardzania nawierzchni, to odpowiednie miejsce na wynajem sprzętu budowlanego dla firm z całej centralnej Polski.  

A może interesują Państwa agregaty, które pozwolą wygenerować prąd i ułatwią obsługę innych urządzeń elektrycznych? Oferujemy także wynajem elektronarzędzi w Warszawie; można je wykorzystać np. do utwardzania nawierzchni lub wykonywania w niej otworów.  

Korzystna oferta wynajmu maszyn z BM RENT – The CAT Rental Store 

Większość maszyn budowlanych to urządzenia bardzo kosztowne. Ich ceny mogą przekraczać możliwości nawet dużych przedsiębiorstw. Alternatywą, która pozwala na wymierne oszczędności, jest wynajem sprzętu budowlanego. Warszawa to miasto, do którego szczególnie zapraszamy po sprzęt firmy ze wschodniej i centralnej Polski – ale nie tylko.  

Dzięki wypożyczeniu sprzętu kosztorys danego przedsięwzięcia może być pomniejszony o cenę zakupu nowych maszyn budowlanych. W odpowiedniej rubryce pojawi się tylko kwota wynajmu, która nawet przy kilkutygodniowej eksploatacji sprzętu okaże się znacznie niższa.  

Przy dobrze zorganizowanych pracach budowlanych można wygenerować jeszcze większe oszczędności wynikające z wypożyczenia maszyn. Ciężki lub specjalistyczny sprzęt potrzebny jest z reguły tylko w ciągu kilku dni lub do wykonania konkretnego etapu pracy.  

Chcą Państwo właśnie na ten okres zaplanować wynajem maszyn budowlanych? Oddział BM RENT – The CAT Rental Store to miejsce, do którego powinni Państwo trafić. Dzięki wypożyczeniu sprzętu można przygotować teren budowy pod pracę konkretnej maszyny i po zakończeniu tego etapu go oddać, a tym samym uniknąć kosztów wypożyczenia urządzenia, które nie pracuje.  

Wśród zalet BM RENT – The CAT Rental Store warto wymienić lokalizację placówki, która oferuje wynajem sprzętu budowlanego. Warszawa jest miastem położonym w centrum naszego kraju, połączonym siatką dobrej jakości dróg z innymi lokalizacjami. Pozwala to na dogodny odbiór maszyny i łatwe dostarczenie jej na wybrany plac budowy. To także ogromna zaleta dla firm, które realizują prace w obrębie stolicy.  

Co wyróżnia BM RENT – The CAT Rental Store na tle innych marek? 

Spora część maszyn budowlanych działających na europejskich rynkach to urządzenia pochodzące z wypożyczalni. Dlaczego spośród wielu podobnych firm warto wybrać właśnie ofertę BM RENT – The CAT Rental Store?  

Zatrudniamy ludzi z pasją i doświadczeniem. Mamy niezbędne doświadczenie w branży i przygotowaliśmy konkurencyjną ofertę, którą wyróżnia się nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego. Warszawa to miejsce, gdzie możemy rozwijać swoją pasję i pomagać Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu budowlanego. Z tego też względu nasz asortyment stale wzbogacają nowe ciekawe maszyny – chcemy zawsze dostarczać najwyższą jakość usług.  

Wyróżniamy się na tle innych firm także jako wypożyczalnia narzędzi. Warszawa to miasto, w którym podobnych firm jest wiele, dlatego proponujemy bardzo konkurencyjną ofertę. Nie chodzi tu tylko o spory asortyment specjalistycznych maszyn. Na uwagę zasługują także rozwiązania mobilne, które ułatwiają nabywanie sprzętu przez całą dobę. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji mobilnej można sprawdzić dostępność sprzętu i dokonać rezerwacji. Ta sama aplikacja będzie przydatna do określenia, które urządzenie należy oddać w najbliższym czasie oraz zarządzania płatnościami.  

Dbamy także o to, żeby wynajem sprzętu z BM RENT – The CAT Rental Store wiązał się z minimalną ilością formalności. Wymagamy Państwa wizyty w naszej placówce tylko podczas pierwszego wypożyczenia. Podczas pierwszego wypożyczenia mogą Państwo pojawić się w naszej siedzibie, ale nie wymagamy tego – wszystko można załatwić online! Jeśli jednak zdecydują się Państwo na wizytę w naszej siedzibie, to ten czas wykorzystujemy na wyjaśnienie wszystkich warunków umowy i stworzenie niezbędnej dokumentacji. Kolejnych wypożyczeń można dokonać już znacznie łatwiej za pośrednictwem naszych rozwiązań mobilnych. W razie potrzeby do dyspozycji naszych klientów oddajemy też telefoniczny kontakt z konsultantami, gdzie można wyjaśniać na bieżąco wszystkie wątpliwości.

 
Zmiany w BM-Rent youtube Zmiany w BM-Rent facebook